Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Ha, Ha, Ha. Obdivujem scenáristov (pochopiteľne) kvôli scenáru. Oproti ostatným dielom tu bolo omnoho viac haluzí a srandičiek čo bolo fajn. Rozmýšľam čo ešte napísať, necítim sa kompetentný hodnotiť nejako profesionálne. Je to všetko veľmi vysokozárobková séria filmov a tak to najskôr aj zostane. /70%/

Geriho hra (1997)

Bolo to ešte na VHS kazete Život chrobáka. ach to detstvo... :D :D :D

Noční rande (2010)

Ľudia!!! čo je toto za hodnotenie? 57% (?!) Je to úplne úžasná komédia so síce nie veľmi sympatickou herečkou ale zato skvelými vtipmi. Paráda!

Moneyball (2011)

Občas som síce mal pocit, že scenár je napísaný tak hala-bala, ale nakoniec to ako celok vyzeralo veľmi dobre. Mám rád takéto filmy, ktoré hovoria o človeku a o tom, ako si ide za svojím cieľom, verí v neho aj napriek nevernosti okolia. Fakt film, čo chytí za srdce! (Hodnotenie: 80%)

Útěk do divočiny (2007)

Najprv to trvalo dosť dlho, kým som si našiel sympatie k hlavnému hrdinovi, no oplatilo sa. Ja to krásny film o tom, ako sa jeden týpek vzbúril proti systému akým funguje táto spoločnosť.. Najviac vyzdvihujem, že to nebolo o nejakom hipisákovi čo hľadá svetový mier a absolútnu slobodu ducha, ale o normálnom chlapovi, ktorý mal všetkých 5 pohromade. Som naozaj spokojný a skláňam sa taktiež pred hudbou a... tak akosi všetkým. 8/10

Tanec s vlky (1990)

Ja... úprimne neviem čo si mám o tomto filme myslieť. Príbeh je síce pekný a romantický, ale zdá sa mi to miestami až... také nemastné neslané. Dej sa mi zdal taký hrozne nezaujímavý a rozvlečený že až no. Možno mi to nesadlo preto, lebo westerny ako žáner mi veľmi nešmakujú. Uvažujem, čo ešte napísať, no nič zmysluplné ma nenapadá. Takt teda aspoň skláňam klobúk pred Costnerom.

Zkus mě rozesmát (2011)

Sandlera ako herca veľmi nemusím ale toto... ma vážne pobavilo. Príbeh síce nie je bohvieako originálny, ale zato... vtipný. Iste všetci poznáte ten pocit, keď pozeráte film a z technického hľadiska je to úplná blbosť, ale akosi sa vám ten film tak páči, že mu jednoducho neviete odolať. (Hodnotenie: 75%)

Opravdová kuráž (2010)

Veľmi príjemné prekvapenie. Dej sa v podstate nevyznačuje ničím špecifickým, a predsa je to veľmi originálne. Herecké výkony boli skvelo zvládnuté a ukecaná Hailee ma dostala. (( 80% ))

Let's Dance 3D (2010)

Jedinej veci nechápem. Prečo sa scenáristi dokážu vyblázniť na spontánnych tancoch v ulici, ale záverečné finále, ktoré by malo byť absolútnou explóziou tanca a rytmu... ale túto časť pokazia. Inak celkom pekné tance, s tým som bol spokojný.