Sedm životů (2008)

Dobrej film na zbavení se přebytečný slaný vody v těle, jinak....meh. 3*

Skyfall (2012)

Strašně rád bych to tu vyspoileroval, ale budu hodný chlapec, takže 5*.

The Beauty Inside (2012) (seriál)

Hrozě hezkej seriál a smutnej. Viděny zatim dva díly, snad nebudu plakat.

Arrow (2012) (seriál)

Pilot byl asi takovej, jakej sem čekal, prostě seznámení s postavami, lehké načrtnutí vztahů a za co hrdina bojuje. Celej seriál vidim na kombinaci Batmana a Smallville akorát bez superschopností. Jen nevim jak to bude zapadat do Justice League.

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Tohle jsem opravdu nečekal a asi nejsem jedinej. Po průměrnym Zpátky na Zem všichni asi čekali to samý, ale tohle je naprosto skvělej comeback. Kulisy jsou fakt hezký a ani nevadí, že je změnili, kostými úžasný a vtipný přesně tak jak sme zvyklý. Teď jenom doufat aby to tak i pokračovalo

Dracula (1931)

V dnešní době trochu usměvné a absolutně nehorrorové, ale o to tu nejde. Jde tu hlavně o atmosféru a Belu Lugosiho, který to zahrál úžasně a to neuměl slovo anglicky, kromě svých replik. Dwight Fry jako ukázkový magor s hihňaním skoro nelidským tomu taky hodně pomohl. Prostě super atmosferický film se spoustou rumunského a německého akcentu. 4* Oprava: Tak prej anglicky uměl.

Prometheus (2012)

Předvídatelný scenář, stupidní chování postav: hlavně ta část ,,jéé to je ale hezkej had, zkusim do něj šťouchnout" a ,,dva lidi se nám ztratili, deme je hledat a vůbec se nekouknem na záznamy z jejich kamer", spousta chyb: ,,právě sem po operaci a v pohodě sprintuju, ale nasazování kombinézy mě trochu bolelo" a že ten posledni Space Jockey měl umřít na lodi v řídící místnosti. Ale jinak koukatelný film. Shrnul bych to asi takhle: Jako Vetřelec to stojí za starou bačkoru, ale jako sci-fi to ujde. Tak dejme tomu 3*.

Austrálie (2008)

Vzpomínky na Austrálii.

H+ (2011) (seriál)

No jako nevim, ten námět mi nepřijde zrovna originální, ale dal by se dobře natočit, ale forma webizod mi přijde nešťastná. Ještě tomu dam šanci. Ne, nedal sem tomu šanci, tudíž nebudu hodnotit, ale kdybych musel, tak po 4 dílech bych dal možná 3*.

Amazing Spider-Man (2012)

Tohle bude krátký. Je to svěží, vtipný, akční a hlavně puberťácký. Garfield se do týhle role prostě hodí, což jsem fakt nečekal a Emma Stone dělala to, co se od ní čekalo, byla krásná. Lizard neměl krokodýlí tlamu a rozeklaný jazyk a Ifans no, někdo toho Lizarda hrát musel. Jsem rád, že se tu vyskytovalo málo first person scén, těch mám z Mirrors Edge dost na celej život. Rozhodně si to zaslouží hodnocení v červených číslech takže: Slabé 4*. PS: Můj neoriginální typ na tajemného našeptávače je starej schizofrenickej Osbourne.