Doteky osudu (2012) (seriál)

Trailery mě vůbec nezaujaly, ale nakonec sem se na pilot kouknul a úplně mě to dostalo. Jen doufám ve dvě věci, že Danny Glover dostane nějaký prostor. A druhá věc, doufám, že ponechají příběhy těch stejných lidí jako v pilotu a nebude tam epizodičnost, jakože podle nových čísel budou hledat nový lidi atd. Zatím nehodnotím, ale vidím to na 4*. Už sem na to neměl energii, nehodnotim.

Alcatraz (2012) (seriál)

Zajímavý seriál, dvojdíl mě velice zaujal a rozhodně budu pokračovat ve sledování a doufat, že se z toho nestane slátanina jako Ztraceni. Trochu z toho Ztraceni cejtim, ale to bude tim tlusťochem. Prozatim 4* ale ještě nehodnotim. / Shrnu to: prostě nuda, žádná motivace ve sledování seriálu. 2*

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film) odpad!

Nebylo to tak hrozný, ale proč se to sakra menuje Camp rock? Neslyšel sem tam jedinou rockovou písničku. Z toho důvodu, to házim do odpadu.

Sucker Punch (2011)

No to byla ale bllbost. Jediný, co sem od toho filmu očékaval bylo, že to bude sexy a budou tam dobrý akční scény. Sexy to bylo trochu a akce byla nudná...a ten rádoby duchaplnej a vážnej příběh, kterej měl fungovat jako lepidlo mezi akcema byl fakt strašnej. Jediný co se mi na tom líbilo, bylo, že to bylo teda trochu sexy a celkem ucházející hudba. 1*

Top Gear USA (2010) (pořad)

Nepochopim, proč britové prodali licenci Top Gearu američanum, ze kterejch si furt dělaj srandu a při natáčení v Americe jim američani zakázali dělat vtipy. Tohle je prostě ubohost, aspoň si svýho řidiče mohli pojmenovat jinak, Stig patří do Anglie. 1*

Drive Angry (2011)

Oh můj bože, tohle bylo fakt ubohý. Béčkový filmy mam rád, ale tohle bylo moc. Efekty byly trapný, hlášky takový nijaký, celej film byl nemastnej a neslanej a nudnej. Nejlepší s celýho filmu byla asi postava Smrťáka (aspoň myslim, že to byl Smrťák), ale jinak nic moc. Film za 1* a protože mam rád Nica Cage tak přidávam i druhou. Takže 2*.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Pegg & Frost je sice záruka zábavy, ale tenhle film je asi nejslabší. Je dobrej, zasmál sem se, ale moje břišní svaly mě ze smíchu vůbec nebolely, jako u jejich předchozích filmů. Emzák je pěkná postava, ale v komedii byste jinačího ani nečekali. Shrnu to tak, že je to prostě jenom dobrej film takže 3*.

Terra Nova (2011) (seriál)

Vcelku lehce nadprůměrný seriál, hlavně díky čupr efektum. 4. díl to strhnul trochu dolů, protože všichni jsme už podobnou verzi viděli v jiných seriálech, pro příklad třeba ve Stargate: Atlantis. Nevim proč, ale připomíná mi to trochu jiný letošní seriál, Falling Skies. Upřímně doufam, že se tenhle seriál zlepší a budu mu moct dát možná i ty 4*, zatím hodnotim 3*.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Horory upřímně nesnášim, asi mam slabý srdce, ale tohle se mi zatim líbilo. Nevim o žadnym podobnym seriálu a jelikož teda horory nesnášim nemůžu posoudit jestli to neni vykrádačka filmů. Po prvnim díle nebudu hodnotit. Aktualizace: Po čtyřech dílech musim konstatovat, že to sakra dobrej seriál. Vyloženě se u něj nebojim, hororem bych to asi nenazval, ale mam z toho nepříjemný pocity, je tam spousta nesampatickejch postav a Jessica Lange je prostě skvělá. Nip/Tuck to nezapře hlavně díky jistý kontroverzi. 4*

Metalocalypse (2006) (seriál)

Pro fanouška metalový hudby je to povinnost. Tenhle seriál totiž paroduje metalová klišé, kapely a další. A navíc hudba k seriálu je výborná. Seriálu bych dal 3*, ale díky hudbě dávam 5*.