Legenda (2014) (seriál)

Sean Bean a jeho časté proměny, na filmové plátno už nestačí, ale do seriálu dobrý. Dal jsem prvních 8 dílů a stačí, už se u toho dost nudím.

Báječný den (1996)

To bylo tehdy, když Jirkovi ještě bylo 35 a neměl šediny. Zatímco Michelle Pfeiffer už měla 42 a zajímavé role z osmdesátek za sebou. A je to docela nuda.

Star Trek VIII: První kontakt (1996)

Trocha toho cestování v čase. Nejlepší startrekovský film s posádkou kapitána Jeana Lucka Picarda, v podstatě celou dobu jde o souboj s Borgy. Tentokrát je to s Enterprise pod označením NCC-1701E docela nahnuté, Borgové jí téměř celou asimilují, částečně i vč. Daťáka a pak to přijde, borgovská šéfující holčička je kapitánem Picardem zničená. Na scéně se objeví také vynálezce a opilec Zefram Cochrane a jeho loď Phoenix. Pak už přiletí Vulkánci. Některé scény pak byly použity i v seriálu Star Trek: Enterprise (2001-2004).

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Viděl jsem první 4 díly a proboha kolik jich ještě bude? Není to úplně strašné, ale vzdávám to po 4. dílu, protože s každým dalším dílem úroveň klesá. Zprvu tomu hodně dalo herecké obsazení, ale ani to potom už nepomáhá. 30%

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

CBS se prodává a nechce to odvysílat a hlavně se chce vyhnout možné miliardové žalobě. A co vlastně? Zpověď Dr. Jeffreye Wiganda (Russell Crowe) o jeho výzkumu o škodlivosti kouření. Jenže taková reportáž a vystoupení v televizi mu úplně rozvrátí pracovní a hlavně soukromý život. Russell Crowe tu je ve svých 35 letech namaskovaný na hodně divoce prošedivělého týpka neurčitého věku. Celkově už to není taková šleha jako vidět to před 15i lety, děj je poměrně rozvleklý a v podstatě to nejdůležitější se odehraje během poslední půlhodinky. Ale dneska ještě nechám 4 frčky, protože jsou i slabší filmy s Russellem Crowem, kterým jsem dal 3 frčky a bylo by to nespravedlivé. 70%

Doktorka Lisa: Chcete je? (2015) (pořad)

Co že to je australský seriál? No jo je tam míň tlusťochů, než kdyby byl americký, ale forma je stejná jak pro americké tlusťochy vyvalené na gauči. A obsah je o tom, že nějaká blonďatá veterinářka jezdí po lidech po jejich domovech a zhodnocuje, jestli jsou připraveni na psa, mimo to tam psi léčí, ale chybí tomu dost něčeho, co by zaujalo a člověk se na to vydržel dívat. Jako chovatel psů dám aspoň frčku.

Mistr zločinu (2004)

Dávám 3 ale jen o chlupy. Je to naštěstí ne moc dlouhý příběh o jednou podvodníkovi a jednom zlodějíčkovi, který se postupně dost táhne a na konci čeká jedno velké překvapení. 50%

Byt (1960)

Hezký film ještě s mladým Jackem Lemmonem, má parádní nástup, ale pak docela rychle ztrácí dech. Půjčovat byt 4 opelichaným kocourům není jen tak, navíc když se najde i pátý.

Gomora (2014) (seriál)

Secondigliano je MOJE... Miluju tuhle sérii a Ciro Di Marzio je moje nejoblíbenější postava, od první do třetí série pracoval na tom stát se drogovým králem v Neapoli. Neapol, čtvrtě Secondigliano a Scampia, vybydlené sídliště plné odpadků, tak jsem to tam i viděl. A tam to žije, tam jedou drogy a kde co. A když se mezi sebou jednotlivé skupinky začnou mlet, stojí to za to, to je opravdová džungle a na lidském životě moc nezáleží... až se na to budu někdy znovu dívat, tak jsem si říkal, že budu počítat ty mrtvé.

Test (2003)

Všechno je test až do konce a jde o to, kdo se nechá nachytat. Zároveň tohle je kousek, na který si za chvíli ani nevzpomenu.