DeathTheKid

okres Frýdek-Místek
FREE - COOL - IN

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 5.8.2017  23:21

Shittonic cunt: Bez náboje. Takhle se film měl jmenovat. Hlavní protagonistka byla arogantní protivná a nesympatická píča, film měl všehovšudy jednu skvělou bojovou scénu (mělo jich být víc), soundtrack byl rádoby cool, ale v poslední době je to spíš otravné, snažit se používat starší písničky a v poslední řadě ta debilní sprejová grafika. Jaký to mělo jako význam? Jakože rebelství? Meh, ale co, každý film přece nemůže být perfektní a tohle nemohl zachránit ani James McAvoy.

• 5.8.2017  16:29
    Dunkerk (2017)

Kdyby se mě kamarád zeptal na to, jak mu popsat Dunkerk, řeknu, že je to dobře natočené hovno. O hovně prostě víte, že tu je, že smrdí, má jistou konzistenci. Prostě je to hovno a hotovo. To je událost, jež se stala u Dunkerku. No a pan Nolan to hovno vzal a namočil ho do zlata. A spřeházení časové osy určené k pokusu udělat film záživnější a dodat mu punc napětí, bylo vskutku zoufalé.

• 24.7.2017  08:15

Rád bych dal čtyři hvězdičky, ale nemůžu. Film byl totiž ku své délce prostě nudný a postavy byly dost zbytečné a nudné. Ok, tak jakože Peter a záporák ještě šli, jenže... je to Peter a záporák kurva!!! Takové postavy mají tahat film (a hlavně Marvelácký) o 120 % navíc a ne že byly ok! Vyplňovací vata v podobě otravného kámoše dispečera nebo naprosto nepochopitelně černé ženské představitelky už mi hlava nebere. A co zbývá? Soundtrack je nevýrazný a akce, na kterou u Marvel filmů jdete není ani náhodou tak okázalá, jak byste čekali. Chyběl "wow moment". Nutno ale dodat, že jsem si u výslechové scény, málem vysmál prdel z těla ven. Původní Raimiho trilogie, leč nevěrná komixu, byla a je úplně někde jinde.

• 23.4.2017  11:19
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Při koukání na seriál jsem v sobě pociťovat tak trochu nudu a přehnanost věcí, které hlavní postavy řešily. Takový je můj pohled, pohled třiadvacetiletého kluka, který má střední za sebou a věci, které by tehdy bral moc k srdci, ale dnes je bere s nadhledem. Jenže v tom je kouzlo seriálu. Je přehnaný, bere vše moc vážně i v malicherných záležitostech a vyvolává emoce ve věcech, které jsou blízké teenagerům na střední. Střední je pro ně totiž život a každá píčovina, která se jim stane, jim ničí život, který na nich stojí. Na reputaci před kluky, na nepochopení citů (kterým stejně v pubertě dospělý těžko rozumí) a podobně. Což je fantastické, protože pro starší se budou jevit dialogy a monology jako kýčovité kraviny, jako když si puberťák uvědomí smysl života v naprosto nepochopitelné věci/aktivitě. A přesně tomu bude rozumět cílová skupina středoškolských studentů. Dospělí budou kroutit hlavou, že je to přehnané a vrstevníci se zase perfektně vcítí do některých rolí. A zbytek je jen fantasticky chutnající omáčka. Herci padli svým postavám dokonale a evokují ve vás přesně to, co evokovat mají, soundtrack scény ideálně podkresluje a mladým divákům seriál o to více podmaní a vtáhne je do děje. A mě osobně dělaly radost přechody z kazet do přítomnosti. Střihy byly inovativní a dodávaly přechodům hladkost, to samé platí o filtrech, kdy byla přítomnost vyobrazena studeně a minulost teple (ne gay). Závěr leč ne tak uspokojivý, ale něco to ve mně nechalo, možná i jedno oko nezůstalo suché. Spojím-li tedy subjektivní (pocity) s objektivním (řemeslná práce), pak nemohu hodnotit jinak než-li pěti hvězdičkami. RIP středoškolská lásko.

• 4.4.2017  20:32
    Legion (TV seriál) (2017)

To slovo, společně s prokrastinací (dříve to byl prostě lenivý pičus), se mi prostě nelíbí, ale seriál dobře vystihuje. Je to psychedelický mišmaš geniálně poskládaných záběrů, perfektně nasnímaných a perfektně naaranžovaných. Je to všechno barevné, originální, ten seriál má prostě svou duši. A hlavně tento faktor ovlivnil rozhodování o páté hvězdě. Protože dějově byly některé díly jen nadprůměrné a ne velmi nadprůměrné, tak zbytek zachraňoval vizuál. Ze scénáristického hlediska to ale nijak nezaostávalo, Legion totiž docela dobře napíná a každý díl odpověděl na několik otázek, ale dokázal také položit několik dalších, což vás pochopitelně udržuje v napětí. Obstojné obsazení a fajn soundtrack je příjemný bodík navíc. Vlastně něco, co možná považujete za samozřejmost. Hodnocení nesnížím ani po docela chabém závěrečném dílu první série.

• 26.3.2017  12:39

Hlavním tahákem her je hraní za assassina a až pak příběh v realitě. Jenže to si filmaři asi zapomněli zjistit, takže se nešťastně velká část filmu táhne v přítomnosti a skoky do vzpomínek tak uvidíme pouze třikrát. Vždyť je to taky škoda, když byla akce mnohem záživnější než docela nudná část v Abstergu, kde scénář rozhodně nepomáhal. A nesmím zapomenout na zcela zbytečné kamerové nálety nebo téměř čtyřhodinové záběry orla. Když nad tím tak přemýšlím, tak mohla kamera zabírat scény přesně naopak, prostě to nebylo dobře nasnímané. Ne pro účely Assassin's Creed. Hudba obstojná, herci také, nápad s pohyblivým animem se mi líbil. Dvojku radši nezkurvěte.

• 17.3.2017  08:42

Dal bych tři, protože mě nebavily písničky a kupodivu zdržovaly, ale celkově to i přesto uteklo jako voda, Luke Evans hrál jako zvíře a zbytek castingu byl nadstandard, jenže přítelkyně řekla dáš pět, tak dám pět. PS: kecám, na čsfd budu vždycky rebel, pyčo, takže dám něco mezi, protože by to vlastně bylo docela adekvátní!!!

• 6.3.2017  08:51

Hned na začátku vám film s prvním "fuck" připomene, že jde opravdu o R-rating, který pak i potvrdí následnou scénou. Asi na rozehřátí, což zafungovalo náramně a vlastně to jen diváka připravilo na celkový tón filmu. Z Logana srší depresivnost, surovost, smutek a s každou minutou je to horší a horší. Ve filmu nechybí ikonické scény, decentní humor, fuck vlevo vpravo, úzkost a pro některé se to neobešlo bez suchého oka. Ústřední dvojice Jackman a Stewart si nemohli vybrat důstojnější rozloučení s X-Meny v téhle, troufám si říci, TOP 3 komixovce vůbec. Poslední záběr ve mně vyvolává mix emocí, které nechci rozpitvávat, ale jsem rád, že je cítím.

• 22.1.2017  12:36

Největší potíž s filmem zde mají lidé s jeho preferencí žánrů. A já souhlasím. Klik měl být mnohem více drama než komedie, protože podivuhodně dobře pracuje s charaktery postav a vžití se do nich je na komedii až nezvykle snadné. Druhou věcí je, že pro mnohé ani komediální stránka nefungovala, s čímž musím trochu nesouhlasit. Je jasné, že můj retardovaný mozeček spustí smích o něco jednodušeji než u průměrně inteligentního čsfd uživatele a že mnoho vtipů bylo dost meh (fakáč na konci sebevražedně zkurvil nejsilnější moment filmu), ale nebylo to opravdu tak zlé, jak v komentářích mnozí brečí. Ovšem, to je o vkusu každého z nás. Nicméně, po shlédnutí by mě opravdu velice zajímalo, jak by mohl vypadat Klik, kdyby byl natočen v poměru drama:komedie/75:25, protože mohl nabídnout mnohem hlubší zážitek pro mnohem větší publikum. Nuže, i když jsem chlap, a tedy mám péro jak hovado, mrdám baby po stovkách a prostě hotový pán tvorstva bez nároku na slabost... protože jsem chlap, tak je pro mě tenhle snímek dost možná guilty pleasure, což jde proti pojmu "guilty", protože já se za to vlastně nestydím.

• 14.1.2017  11:15
    La La Land (2016)

Jediný důvod, proč bych šel do kina na romantický muzikál je, světe div se, kluk. Bohužel, nikomu jsem se nelíbil, takže jsem šel s holkou. Zkažené rande mělo ale pozitivní háček, mně totiž stačila dvě zaručená herecká jména a hodnocení 86 %. Už od prvního čísla vám je jasné, že La La Land srší pozitivismem, barvičkami, hravostí scén, jednoduše ten režisér si to užívá na 120 %, což se projevilo na výsledku a mě to bavilo snad stejně jako jeho. Tenhle fakt ovlivnil mé subjektivní pojetí délky filmu. Neskutečně to uteklo. Písničky jsou chytlavé a hlavní duo je vyhodilo na úroveň, jakou jsem sám nečekal, zejména pak Emma Stone. Vzhledem dost obyčejná holka, ale do prdele, tohle je můj oscarový favorit! Závěrečná scéna je třešničkou na dortu a esencí toho, jak jedinečně nám filmy mohou zprostředkovat emoce a toho, proč miluji filmy.

• 4.1.2017  20:51

Vsadil bych svoje varlata, která jsem po závěrečné scéně na svém těle nemohl najít, že přesně takhle se asi cítí lidé trpící ALS a dalšími hovny, co je připoutají na vozík. Plní chutě se nevzdat a tančit uvnitř, jak je to jen možné a zároveň plni zlosti na život, za který nemohou. Film skvěle balancuje na hranici štěstí a deprese od začátku do konce a podíl na tom má skvělý scénář a herci. Efektní scénu na konci promíjím a sahám dojatě pro pakl kapesníků.

• 20.11.2016  21:25

Hon na pačlověky mi byl doporučen. Musím říct, byl jsem skeptický když jsem viděl tlustého, snědého kluka a v části na kterou jsem klikl hned mluvil o červech z básničky. Ale dal jsem tomu šanci a zjistil jsem, že je to vlastně počin, který se vyhýbá klasickým stereotypům. Je po svém šílený, trhlý, bláznivý, vtipný. Po zjištění, že malý Ricky hraje dobře a tak nějak si navzájem sekunduje s Neillem mi jen potvrdil, že jde i dobře odvedenou filmařinu. Potrefený a milý film, to se musí nechat.

• 10.11.2016  21:10
    Příchozí (2016)

Já osobně hodnotím Arrival "dvousložkově" - vizuální stránka a ta filosofická. Upřímně, Villeneuve už byl v lepší formě a tak je film Příchozí pouze standardem. Ne že by to bylo špatné, jen to není mistrovské, leč film obsahuje opravdu skvělé pasáže (má oblíbená je pokec na SUVčku) a hudba tomu sedí jak hrnec na prdel. A ruku na srdce, po trikové stránce to taky není žádný magnum opus, prostě to splňuje požadavky, které drama klade, takže to lze odpustit, jelikož tady film nestojí na CGI efektech, ale na hlavní myšlence. Takže proč 5*, když vizuální stránka dosahuje "pouze" 4,5 nebo možná jen 4? No jednoduše jde o to, že mě film dostal po té stránce mysteriózní. Za 2 shlédnutí lze film krásně a bez menších problému pochopit, ale i přesto jsem pořád omráčen přesahem, který Příchozí nabízí. Já si z toho ještě mimo jiné odnesl vlastní retardovanou teorii, která mi z prvního sledování udělala v hlavě chemický koktejl. Nutno dodat, že byl pozitivního rázu. Kvůli druhé složce dávám pátou hvězdu, i když by lidé mohli namítat, že snímek není tak dobrý. Já bych ale mohl namítnout, že Interstellar byl taky sračka a lidi u toho honili jak zběsilí. Zde narážím na podobné hodnocení. Řekl bych, že tu máme (zatím) drama roku, minimálně.

• 23.10.2016  22:58

Vezměte docela slušný nápad (který by v "erkovém" provedení mohl mít grády) a nahoďte na to puberťácký vizuál. A vlastně všechno puberťácké. Od herců, jejich problémů, jejich pojetí o životě, ... kurva, však víte jak jste byli mimo, když vaše hladina hormonů jela Skrillexe. Vlastně ani nevím, co na tom bylo špatně a co dobře. Jako jo, vím, scénář plný klišé, nejtrapnější matka roku, ošklivá a tlustá "nejka", po které prý jedou kluci (asi panicové) a hackeři jak se patří. Moment, vždyť už jsem psal, že je to hloupé a puberťácky naivní, ne? Ale já to dokážu přehlédnout. Pohonil jsem totiž trochu nad Emmou Roberts.

• 26.8.2016  10:21

Ugh!!! To bylo tak... tak kýčovité? Hloupé? Stejné jako jednička? Komentář bude krátký, protože já opravdu nevím, co na to říct. Tak dementně hloupé... parta kamarádů nachystá během minuty pódium, vyladí zvuk, postaví zábradlí and shits a předvádějí neuvěřitelně trapná kouzla (u vody jsem litoval toho, že jsem živý organismus a součást existence vesmíru, vlastně... toho jsem litoval téměř celý film), mají fantasticky nachystané kecy o tom, že je třeba opona, tyčka, půl lžíce soli a trocha tymiánu a BUM! Kouzlo. Třešničkou na dortu je vůbec nepřehrávající "publikum". Jedno pozitivum by tu ale bylo. Je to vlastně dobře natočeno a kupa lidí bude ječet nadšením stejně jako to vypatlané publikum, což je samo o sobě docela kouzlo.

• 18.8.2016  11:49
    Sousedi 2 (2016)

Nezlobte se, ale když komedie není vtipná, tak nesplňuje požadavky na komedii. Tři slabé uchechtnutí za celou dobu je opravdu smutné a jestli se někdo pokusí o trojku, ojebu mu mámu. Vidíte? Asi takhle trapné vtipy to byly...

• 10.8.2016  15:19

Z jakého důvodu jdete na film, kde je grupa šmejdů, kterým je u prdele zákon a tak? Abyste viděli, jak s kýmkoli, kdo se jim postaví do cesty, zametli bez slitování a se záporáckým přístupem. Jenže nic takového film neobsahuje. Je to sice velmi svižné a úvodní seznamovačka je poutavá, ale pak vše sklouzne do mišmaše nepřehledných akčních scén, které mají být hlavním tahákem, a do telenovely, kde antagonisti brečí jako malé holky nad tím, jak mají těžký život a podobně. Nope, to bych se podíval na Upíří deníky nebo na jinou sračku, ale ne na Sebevražedný oddíl. Postavy, které by si zasloužily prostor, jej nedostaly nebo byly jen součástí flashbacků. Když se nad tím tak zamyslím, Joker dostal možná tolik prostoru, co všichni, kromě Harley. Ta byla bez debat tahákem filmu, ale je rozdíl, když někdo vystupuje z řady anebo když vyniká ve společnosti, která ani neumožňuje prostor pro kompetici. Něco jako Bolt na paralympiádě. Jednoznačně Ayerova chyba, nicméně lepší než BvS.

• 10.8.2016  15:02

Nový Star Trek podle titulu sliboval objevování neznámého a přitom se ironicky zakopal na 3/4 filmu na JEDNU planetu! Scénář taky nepomohl a motivace nezáživných protivníků tomu taky nepřidala na nadšení. Občasný vtip vystřídala nuda a pořád dokola. Třešničkou na dortu byla fuckin ultimate madafaka CGI akce na motorce, tleskám ve stoje. Ve výsledku trojka postrádá Wow z cestování ve vesmíru jedničky a charismatického záporáka ze dvojky, zůstává pouze něco málo ze soundtracku a posádka Enterprise, což je tedy velké zklamání. Ale není se co divit, Lin prostě není Abrams.

• 17.7.2016  20:12
    Memento (2000)

Na Memento můžete být staří a inteligentní jak chcete (ok, autisti se nepočítají) a přesto vám unikne tolik detailů i když se snažíte zapamatovat sebe více věcí. Scénář a vlastně i jakákoli scéna pak nabírá úplně nový rozměr, protože oboje je pro film jako celek důležitější než v obyčejných filmech. A Memento obyčejný není, nutí vás být bdělými, ve střehu, masíruje paměť, snaží se vás donutit film poskládat chronologicky, zatím co se snažíte si vše zapamatovat. Nejlepší by bylo si film pustit hned poté, a pak zase, a znovu až si nakonec vytvoříte vlastní memento. Tenhle film bych nazval jistým hybridem, kde stačí chytrý scénář s psychologickým přesahem a obalit ho v časově převrácené, Nolanově stylizaci, takže ve výsledku nejde ohodnotit hůř jak pěti a neříct si, že nemilujete filmy!

• 17.5.2016  21:05

Byla to taková tragi-komedie, jen bez té komedie. Vtipných hlášek tam bylo méně než mých sexuálních aktů a to je hodně málo když jsem panic. I po jakési "dramatické" stránce to stálo za hovno, proto je mi líto, že se takové podprůměrné sračce upsal právě DeNiro. Rada na závěr? Raději si zadupejte, nebo zaonanujte, vlastně cokoli, protože jakákoli jiná aktivita bude mít větší hodnotu než tento humus.

• 16.5.2016  20:08

První a vlastně původní důvod proč se na film podívat byly perfektní kozy Alison Brie, ale nakonec se z toho vyklubala docela vtipná a decentně citlivá podívaná. Dobře to klapalo, tak nějak mi to i dávalo smysl, bylo možná i trochu pravdivé a dlouho to sahalo po 4*, ale dost spadlo tempo v části, kdy se film věnoval více naší holce v "stává se ze mě vyspělá žena a pomalu vím, co chci" období. Což bylo otravné a zbytečně to přidalo pár minut. Jak říkám vtipné, citlivé, jen to chtělo lepší scénář a pěknější chlapy. Asi jako jsem já.

• 26.3.2016  20:31

BvS je extrémně rozporuplný film a řekl bych, že ne jen pro mě. Hlavní aspekt filmu je režisér, pokud se vám Snyderovy filmy líbí, máte náskok přede všemi, pokud ne, bude to složitější. Ale ani diváci, kteří ho nemusí nebo vůbec neznají a jdou do kina film nijak zvlášť nestrádají. Snyder to natočil dobře. A taky to natočil špatně. Jde o to, že film je plný scén, které plynou, prolínají se, jednou je to Batman, pak Lex, potom Lois, atd. A to je můj kámen úrazu, film jen plyne. Kdybych přišel 40 minut před koncem, nejsem schopen podle napětí říct, zda-li je film na začátku, v půlce nebo těsně před závěrem, protože to postrádalo napětí. A druhou věcí je prostor herců, který jsem vyloženě nechápal. Jakoby absolutně každá postava hrála vedlejší roli a ani jedna hlavní, nikdo nevyčníval (a teď nezmiňuji výkony), takže když si sečtu že byl celý film více méně nudný a k tomu jste neměli komu fandit, vyjde vám možná zklamání roku. Byl jsem spokojený s výkony, akcí, hudbou, střihem, vlastně vše bylo dobře a tak nějak špatně zároveň.

• 7.3.2016  19:44

Už jsem dávno zanevřel nad myšlenkou, že bych někomu, komukoli, i zvířeti, měl doporučit český film. Ale tady jsem řval nadšením, to byla kurva radost! Hlavně u herců jsem plakal radostí, protože když barman hraje lépe jak celá parodie na herce v Ulici a Růžovky dohromady, tak to je finito. Z filmového hlediska... hm, moc nevím jak to hodnotit, jsem popiči kritik a všem aspektům nerozumím, ale vše působilo sehraně, "moderně", žádná typická česká sračka. Ve výsledku mi film nahodil úsměv a když se řekne kvalitní český film, vyskočí mi ke klasikám i Kobry a Užovky.

• 7.3.2016  10:09

Druhá šance na mě působil dost uvěřitelně, ale i neuvěřitelně zároveň. Možná proto, že takové sračky si vymyslí jen život sám a lidi pak jen kroutí hlavou. Seveřané mají sílu. Mají nechutně velký cit pro vystavění děje a budování emocí, mají silnou kameru s citem pro detail, střih bez výtek, takový, který splyne v podvědomí, že jej ani nevnímáte, mají to prostě skvěle ošéfované. A samozřejmě herci, nevím jak to dělají, ale nikdo nehraje špatně, to je prostě radost! Och, kdyby si tak od Norů vzali příklad i ostatní země včetně Česka.

• 2.3.2016  23:42

Film Bohové Egypta bych přirovnal k páteční prcince, kterou jste si z dálky vyhlédli a chcete ji, jak se sluší a patří, vyjebat! Z dálky solidní kundička, pěkné tvary, v přítmí se podobá modelce. Seberete poslední zbytky odvahy a LSD a jdete k ní. Po pár desítkách vteřin analyzování zjišťujete, že 4 z 5 vět jsou hodné velké sračky a její xicht není zas tak sexy, jak jste si púvodně mysleli. Vlastně se s make-upem tak nenamáhala a ten rozdíl pozná i slepecká hůl. Nakonec se to povede a vy ji máte v bytě, začínáte dupat a uvědomíte si, že ani hýbat se neumí tak, jak by se to od této "alfa samice" čekalo. Finále je tady, hodně obyčejné, a vy víte, že před tím, než jste šli na lov divokých vagín, jste měli nechat mozek doma, aby se to dalo zvládnout bez újmy na zdraví. Takže, mozek při sledování spláchněte do hajzlu a ano... jde to pak shlédnout.

• 29.2.2016  13:29
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Všude samý negr. To je trest za to, že akademici nenominovali jediného, tak se toho chopil Rock a mrdl nám na každé vyhlášení jednoho a někdy i DVA!!! černochy, v každé první větě byla zmínka o rasismu a opět rasismu, protože ani jeden nigga nebyl nominován. Protože nám to asi nebylo jasné z úvodní nudné řeči. Nudný večer, bez vtipu, nějakého nápadu (pizza v podání sušenek...), jednoduše nuda. Nejlepší vtip řekl ten týpek, co vyhlašoval Oscara za nejlepší krátký dokument (myslím). "And the Oscar goes to.... Mad Max. No, I am kidding." A to vsadím panenství své mamky, že byl improvizovaný. A výherci, no, někteří překvapili, jiní ne, ale tak už to asi bývá. Proto dávám každoročně svoje vlastní Oscary a jsem pak maximálně spokojený. Přiveďte zpět Ellen kurva!

• 30.1.2016  21:16

Být Kate Backinsale mojí múzou, udělám pro ni cokoli. Třeba i rok bych se stranil porna, já vím, úctyhodná oběť. Vzdal bych se i sexu, ale stejně žádný nemám. A Bena Kingsleyho bych mohl uctívat rovněž stejným dílem, protože jeho herectví, to mi vyvolává filmový orgasmus! Věřil bych mu i to, že je můj otec, což je důvod, proč byl Podivný experiment koukatelný. Moc se mi nelíbila ta komornost, všude samý interiér (jako bych se cítil zavřený s těmi magory, což ale není špatně, vlastně to bylo netradičně vtahující, takže se mi to asi líbilo... bože už nevím co chci, jako ženy!!! Neeeee!!!!) a dlouhé vyústění děje. Jakoby mě to připravovalo na epický závěr, který se ale neodehrál v tomto vesmíru a tak jsem jen seděl a čekal, až to skončí. A teď se ptám sám sebe, je v tomto světě vůbec zdravý člověk? Já bych řekl, že každý je tak trochu retard.

• 27.1.2016  16:31
    Chicago Fire (TV seriál) (2012)

Po první sérii musím říci, že Chicago Fire má bezesporu nejblíž k realitě, když si vezmeme na mušku hasičinu. Ok, pořád nemají přilby, když jdou do postrojů a na lana a bla bla bla a našlo by se toho daleko více, ale je to určitě snesitelné. Navíc tvůrci nabízí solidní škálu nehod, takže akce nenudí, protože není pořád stejná. Herci tomu taky celkem pomáhají, nejsou vyloženě otravní a někteří jsou dokonce charismatičtí. I tak bych ale trochu ubral drámo a zkusil to vést jiným směrem. Nevím jakým, ale prostě jiným. Koneckonců, já jsem jen trapný pozér, co kritizuje cizí práci!

• 27.1.2016  16:26
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Nejsem zrovna typ, co ohodnotí seriál po prvním díle, ale z tohohle pekelného seriálu mám čirou radost! K věci samotné, Tom Ellis je Lucík jak vyšitý a jeho povaha rovněž. Jako, kdo by nemiloval ďábla, který má smysl pro spravedlnost a nebojí se říct, co má na jazyku? Jak by taky mohl když je to nesmrtelný vladař pekelný! Nevím jestli od toho mám čekat nějaké drámo, ale pokud si Lucifer zachová svou humornou stránku a prvky inovace po delší dobu, tak nevidím důvod, proč nedupnout pátou.

• 25.1.2016  14:21

Nedávno jsem při rozhovoru na otázku "Jaké je vaše vysněné povolání?" odpověděl: "Osobní nabíječ Katy Perry a Scarlett Johansson!". Přesně tak, Katy je pro mě holkou, které bych při zvracení podržel vlasy a to bez jakýchkoliv námitek. Jó, jsem sice na lehce hubenější, ale to jí vždycky odpustím, zvláště když si ve sprše zpívám Hot n Cold. Taky je třeba podotknout, že švihlé holky mám rád, jen to mám do JůEsEj trochu z ruky, takže zůstanu jen u večerním singleplayeru nad Katyinými fotkami. Musím taky přiznat, že během sledování mi až bylo líto, že jsem nešel na její koncert v Praze, protože i z pitomého dokumentu sršela ta energie stejně jako z jejích prsou všemožné věci v jejích videoklipech. Celebrity to každopádně nemají jednoduché, ale taky si to samy zvolily, já raději zůstanu sexy hasičem, rockerem se slabostí pro Katy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11