• Krátkometrážní

16 přání (2010) (TV film)

Na to že je to Disney channel film je to naozaj unikát :D

Herkules (1997)

Nie nie, nie nie, ja nič vám nepoviem. Každý, to vie... 5* :))

Requiem za sen (2000)

Film ktorý je neuveriteľne až kruto ľudský, film ktorý zobrazuje najhoršie svinstvo ľudského života, prázdnotu a závisloť ktorá je vybudovaná človekom a jeho snením, tým čo človek zažije. Morálna dilema postáv je neuveriteľná, film zosobňuje to najhoršie, chaos, zmätok a krik ktoré vychádzajú až z útrob ľudskej duše. Jedným z najväčších plus je určite obsadenie, momentami má človek pocit že sa nepozerá na hercov, ale na postavy, v očiach sa im odráža patričný zmätok, šialenstvo a beznádej... Pre mňa jeden z najlepších filmov aké som kedy videl.

Reflex (2008) (pořad)

Tato odpornosť mi vždy dokáže strašne rýchlo zotrieť úsmev z tváre a núti ma utápať sa v depresiách a plakať pre ludi, ktorým ale určite môj plač nijako nepomôže. Hviezdičku davam za občasné zaujimave reportáže, inak je reflex jeden z najhoršich druhov citoveho vydierania a nahanania si ratingu na úkor ludskeho šťastia. Hanba markíze.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Tento diel má jedinú chybu - nepoužitie vystrihnutých scén ktoré by mu len a len pridali. Inak .. Nemám slov, proste najlepší Potter. Krásny Rokfort, najpotterovskejšia atmosféra, emócie všeho druhu.... Môj komentár v tejto záplave asi nič moc nepriniesol ale hanbil by som sa za seba ako pes, keby som ho mojej srdcovke nedal. (mimochodom prvý harry, na ktorom som bol v kine)

Mr. Bean (1990) (seriál)

Toto sa snáď ani nedá hodnotiť inak :)

Hoď svišťom (2011) (seriál) odpad!

Maštalír je možno pekný ale vtipný nemôže byť a hláškovať už vobec nie ani keby sa posral, Polniška mi pride divna (v partičke a sos ju ale milujem), na Hilmerku sa pekne pozerá, Vajda mi vadí jak vždy a aj keď sú krásne interiéry ani môj oblubenec Bárta to nezachraňuje.

Časové pásmo bylo změněno