Děti (2008)

Ze začátku jsem nechápal, a možná proto, že děti neměli emoce a atmosféra se nestupňovala. Jinak v celku zajímavý film. Když někdo umí zabít ve filmu děti, je fakt machr

Ďábel (2010)

Moc nemusim náboženská témata, už jen proto, že z nich dělají skutečonost. Ale jedno v tomhle se musí nechat - hezká zápletka, nejistota, napětí a poblikávající světla, u kterých jsem vždycky čekal, kdo zemře. Možná to by to chtělo jiný název

Proroctví (2009)

První půlku filmu jsem se těšil, jak dám pět hvězdiček... Proroctí mohlo být trhák, kdyby se do toho opět nezapletli mimozemké síly. Proč? Proč se to nesoustředilo jenom na to PROROCTVÍ od Luciny, proč se to nezabývalo řešením těch katastrof. Proč sakra lozili mimozemšťané v keřích a šmírovali malé děti a pak je unesli do své kosmické lodě a nechali na poli sasanek? Začátek byl bombastickej, nadchnul mě...metro bylo bombastické, až mě deprimovalo..konečný výbuch světa...všechno až na ufouny bylo senzační

Push (2009)

Ježiši ti čínští řvouni, čí to byl nápad??

Sucker Punch (2011)

Proč tolik kritiky? Ano, příběh to nemá skoro žádný, ale i přesto je to vlastně originální. Film je převážně vytvořen pouze k filmovým trikům, které mají divákům vyrazit dech a neříkejte, že některé nevyrazily. Začátek byl krásně svižný, pomalé záběry, emoční hloubka. A to samé i v blázinci, ve fantastickém filmu a kdekoliv jinde.

Jáma (2003)

Kdyby zemřel ten syn, bylo by to ostřejší

Živí mrtví (2010) (seriál)

Báječné. Druhá řada je skvostná, jednak proto, že necestujou každej díl jinam, vůbec mi nevadí, že holku nenašli tak dlouho, tím se více dozvíme o postavách