adakraj

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.1.2020  20:11
    Podfukářky (2019)

Na mě to působí jako dost nízká komedie. Podle traileru jsem si myslel, že to bude alespoň průměrná komedie, bohužel jsem se mýlil. Skoro nic mi tam nepřišlo vtipné asi jsem suchar, ale Anne Hathaway se mi moc do těchto komedií nehodí. Škoda.

• 17.10.2018  19:36
    Skryté zlo (2017)

Bye Bye Man je velice zajímavá postava, která bohužel ve filmu nedostala moc prostoru a nemohli jsme se dozvědět více o této postavě. Nedozvěděli jsme se zhola nic, proč se nesmí myslet na Bye Bye Mana a proč manipuluje se svými oběťmi ani za jakým účelem figuruje postava ve filmu. Škoda zdá se mi to trošku nedodělaný, ale i přesto mě to bavilo.

• 29.7.2018  19:40

Film se mi velmi líbil. Velmi dobře zvolená herečka, která ve mně vzbuzovala právě ten pocit, že ji někdo sleduje a má z toho hrůzu. Po té se hrůza mění v přežití což zahrála neskutečně bravurně. Ovšem nejvíc se mi líbil styl kamery. "Delší" scény trošku natočené právě způsobem, jak se cítila herečka. Neskutečně mě to dostalo. Příběh byl o něco slabší a někde podle mě zbytečný, ale musím uznat, že tento horor stojí za to, aby se na něj člověk podíval.

• 10.7.2018  18:46
    Děti online (TV film) (2017)

Když jsem viděl dokument poprvé, tak mne začátek nezajímal a dělal jsem při něm ještě nějakou práci. Pak ke konci, když tam naskočila ta dívka, která byla zneužita tím nýmandem, tak mě to teprve začalo zajímat. Nenávidím, takový lidi, kteří dokáží zneužít slabost ostatních. Pohrdám jimi celým svým srdcem. Chudáci dívky, jde vidět, že je to hrozně vzalo. Strašně mě to trhalo srdce, sledovat jejich příběh. Tento konec dokumentu, by se měl pouštět povinně na školách, aby si uvědomily s kým si vůbec studentky píšou a komu co posílají.

• 10.7.2018  10:44
    Harlej - Toník a Vládík (hudební videoklip) (1995)

...Já jsem Toník Rauerů. A jsem úplně sám. Ztratil jsem se tady v Praze. Adresu neznám. Jsem sám. Úplně sám... Na rok 1995 skvělá muzika.

• 10.7.2018  10:42

Nechápu co žene režiséry točit, takové "skvosty". Pro mě nepřijatelný film, který nemá co dělat na filmovém plátně. Humor, který mi vůbec nic neříká a nebo byl prostě, tak hloupý, že jsem ho vypouštěl raději z hlavy. Strašná ač hrozivá nuda plná blbostí.

• 10.7.2018  10:37
    Harlej - Zfetovanej (hudební videoklip) (1995)

Klip dělající s elegancí. Prostě starý dobrý Harlej.

• 10.7.2018  10:35
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Na nic si nehrající dobře sledovatelná česká komedie. S filmu lze krásně vyčíst i česká dnešní povaha. Chamtivost, rasistické urážky, šikana, neochota. Pak tam byla, ale světlá chvilka v podání velmi mladé herečky, která vše zachránila. Svou roli hrála přirozeně což se dnes moc u malých dětí moc nevidí. Budu se opakovat, ale velice jsem byl překvapen a musím dáti palec nahoru a budu rád, když se takto zdařilé komedie budou natáčet častěji.

• 8.7.2018  19:45

Kurňa to bude pecka. Říkal jsem si, když vyšel první trailer. Takový super nápad, který se snad nedá zkazit. A ejhle. První minuty filmu jsem si říkal: "Jo ono se to po čase rozjede neboj se". V půlce pak: "Tak snad ke konci to bude maso". Na konci: "To už jsou titulky? To si dělají srandu!". Smutné ač pravdivé a v pár řádcích chci napsati, co se mi nelíbilo a proč jsem dal, tak hrozné hodnocení. Herecké výkony směšné až neuvěřitelně nereálné. Říkal jsem si, kdo asi dělal výběrové řízené na herce. Dějově na úplném dnu. Nesmyslné scény. Například kdy, jedna postava musela vypít jednu lahev tvrdého alkoholu, po kterým málem padla do bezvědomí, jak se opila. Pak tentýž večer v krátké cca hodinové frekvenci slečna není vůbec opilá a ještě dělá ze sebe Supermana. Další neskutečně blbá scéna. Pořád mleli musíme se držet při sobě. Držte se při sobě. A pokaždé se rozdělili. Naivky. Poslední zarážející scéna. Hádka dvou dívek, že jedna se musí vyspat s jejím klukem, jinak zemře. A ta přítelkyně se naštve na svou nej nej nelepší kamarádku a zbaběle uteče. Nepochopitelné. Takovou mentalitu dívek studující na výšce? Nemyslím si. Film měl skvělý potenciál, který byl zbaběle zničen a předurčen ke samotnému dnu hororové scény. Možná bych to pustil dětem, jako pohádku...

• 8.7.2018  19:14
    Delirium (2018)

Vynikající psychologický horor, který ve mně vzbuzuje naději, že tento žánr neskomírá a dokáží, se ještě vytvořit, tak dobré horory. Zprvu jsem byl zmatený ohledně děje, ale posléze se vše začalo vyjasňovat a já koukal napnutě, jak to vše dopadne. Skvělá role Topher Grace, který do toho dal vše a byla radost na něho koukat. Nádherná G. Rodriguez zase dodala ve filmu chvilkový půvab. Kdo by odhadoval, že této herečce je 30 let? Ve filmu jsem jí typoval necelých dvacet. Ale opět k filmu. Všechno, co tam mělo být, tak tam bylo. Napětí, lekací scény, zamotávání děje, tělesné a duševní prožívání. Od tohoto filmu jsem mnoho nečekal, ale překvapil.

• 10.6.2018  12:02
    Každý milion dobrý (TV film) (2016)

Pokud člověka nezažije, nepochopí.

• 4.6.2018  15:39
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Velice emotivní film, který vypovídá o tragické nehodě na Dukle. Nejdřív plňme normy a pak teprve koukejme na následky. Druhý den pak jedeme zase podle norem, jako by se nic nestalo. Musí to být hrozné, takto přijít o kamarády a znovu jít do té samé práce. Krásně shrnuté v bodech. Děkuji za skvělý ač smutný zážitek.

• 24.5.2018  20:08

Pro mne velmi očekávaný horor, který bohužel nijak moc neoslnil. Jedná se o klasický horor, kterých je již na filmové scéně plno. Děj předvídatelný, postavy nijak moc extra zajímavé. Lekačky, jakžtakž dobré, ale zase ne moc schované do filmu, abych mohl říci: "Sakra to jsem nečel. Já se na to dívat nebudu". Kamera a některé efekty se mi líbily. Nikdy nedávejte pocity na trailery. Pro mě 65 %.

• 29.4.2018  21:16
    Špindl (2017)

Neskutečný podprůměr. Pořád se snaží natočit Sněženky nebo Snowborďáky v novém kabátě a pořád je to dokola to samé. Jasný průběh filmu, který ničím nezaskočí. Vtipnost na úrovni dětí do desíti let. Nedomyšlenost, například jizva na tváři po břitvě, která druhý den z ničeho nic zmizí a není po ní ani zmínka. Možná si to najde spokojeného diváka, ale já to nebudu. Bohužel

• 12.4.2018  20:03

Dobře zpracované, dobré narážky na politiku. Dobře "zinscenované" scény. Co mě štvalo byly záběry na boty. Skoro v každém úseku byl na ně záběr. Jestli to byl sponzor, tak to šlo dle mého udělat i jinak. Spíše by mne to odradilo od koupi. V jedné scénce jsem si všiml useknutého zvuku (slova), což asi není také dobré. Skvělý Marek Daniel, který nikdy nezklame. A půvabná Halka Třešňáková dodává eleganci filmu. Něco málo mi tam chybělo, proto tři hvězdy. Dlouho jsem o hodnocení přemýšlel. Doufám, že někdy bude pokračování.

• 1.4.2018  10:41
    Saljut-7 (2017)

Velmi povedené dílo hlavně. Velmi se mi líbil vesmír, který vytvořili. Co se mi až tak nelíbilo byly střihy a useknuté scény. Mně by nevadilo, kdyby byl třeba o 30 minut film delší. Mám rád vesmírné filmy a tento bude patřit mezi ně. Teď se vyjádřím k politické scéně. Ve filmu jde vidět, jak jsou chamtivci na obou stranách. Američané se chtěli zmocnit stanice a Rusové by zabili vlastní lidi, aby se jí nezmocnili. Proč se sakra nespojili? Protože si měřili ti nejvyšší, kdo má větší penis a jadernou zbraň. Je to ostudné, že se studená válka znovu vrací. Místo, aby jsme se, jako Země sjednotili, tak se rozdělujeme, a to je smutné. Kdy už konečně těm šílencům nahoře dojde, že tu jde o záchranu planety a ne o měření svého ega. Nejde o to, kdo je eurohujer, rusofil, amerikofil. Spíše o to, co jsme za lidi a jakými lidmi budeme.

• 30.3.2018  17:54

Insidious upadl na samé dno. U hororu nemusím mít lekací scény, když mě dokáže zaujmout příběhem, napětím a atmosférou. Tady film selhal na plné čáře. Ne že by tam lekací scény nebyly. Pokud budu mluvit za sebe, tak jsem u každé scény předvídal správně, jak bude pokračovat a lekačky pro mne neměly žádný smysl ani hloubku. Atmosféra a napětí bylo na bodě mrazu. Více nudnosti jsem nezažil. Mám rád herečku Lin Shaye líbila se mi jak v předchozích dílech Insidious, tak i v jiných filmech. Nejvíce ve filmu Smrt přichází v bílém. Bohužel tady se mi zdá, že přehrává. Nevím jestli to byl účel, ale mně to připadalo místy až komické. Nejlepší moment byl, když na scénu konečně přišla postava klíčníka. Netuším, jak se ta postava jmenuje, protože mě chvílemi film dost uspával a nejsem si vědom, jestli ve filmu zaznělo jméno démona. Klíčník (jak mu říkám) byl neskutečný a jeho sláva v cca pěti minutách ve filmu ve kterém strávil zhasla, když matka Elis démona přemohla, tak komicky až jsem z toho plakal. Nějaká světlá chvilka? Ano, když nebude pokračování. A nebo může být, ale úplně v jiném duchu než tento s prominutím paskvil.

• 30.3.2018  17:37
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Ahoj Ashi, rád ti napíši tento krátký komentář k tvému skvělému seriálu. Narazil jsem na tebe náhodou, když mě tě doporučili na jedné stránce hororu. Mohu s klidným svědomím říct, že tímto uživatelům děkuji, že mi tě poradili. Si velice zábavný, máš krásnou motorovou pilu, se kterou přeřízneš každou kost. Víš jak to myslím (mrk). No další kost ti chrání zadnici, i když si to nechceš přiznat. Že nevíš o kom mluvím? No přeci o Kelly. Ta je teda bomba. Vrr. No a nesmím zapomenout na Pabla, i když se mi tam moc nehodí, tak občas má dobré hlášky. A co jak se válčí s Ruby? Ta je nezbednice viď. Sakra to bude asi vše. Měj se pěkně a nezapomeň si hlídat zadnici a nejen sobě. PS: Humor seriálu je geniální. PSS: A to masakrování lidí a "nelidí" má též něco do sebe.

• 30.3.2018  17:26

Skvělé pokračování jedničky. Zabaví se děti i dospělí. Uvidíme, co nám přinese trojka.

• 30.3.2018  17:24

Velice povedený film, jak pro děti, tak dospělé. Ve volné chvíli jsem si ho pustil ze zvědavosti a vůbec jsem nemusel litovat. Skvělý humor, akce a příšerky. Pro mě trošku až moc slaďárna, ale jedná se především o film pro dětí, takže to mohu odpustit

• 30.3.2018  17:17

Co jsem to sakra viděl za film? Moje první dojmy, kdy jsem slyšel, že se začíná točit nový film o Spider-Manovi s novou postavou v hlavní roli (T. Holland) byl skeptický, protože jsem čuměl, jak chleba z tašky, když jsem ho viděl poprvé v Captain America: Občanská válka. V tu dobu jsem si říkal: "Co to má být? Patnáctiletý Spider-Man, to si dělají srandu (slovo sranda to nebyla, ale použil jsem hanlivý výraz). Co bude příště? Spider-Man batole?" Pak jsem viděl, jak se T. Holland připravoval na roli a musím se mu omluvit, že jsem o něm pochyboval. Velmi se mi ve filmu líbil. Není to můj nejoblíbenější Spider-Man, ale velmi mě překvapil. Teď se dostávám k jádru věci, proč jsem dal tak nízké hodnocení. Dějová linka ničím nepřekvapila a jela podle nezpochybněných akcí, které se daly i předvídat. A co ten oblek? To si dělají se Spider-Mana nového Iron Mana? Hrůza a děs. Světlá chvilka byla, když mu ten oblek vzal, protože aspoň na chvíli se vrátil ten dobrý pavoučí muž. Vtipy u kterých bych se zasmál, kdybych byl náctiletý. Konec filmu úplně zabil. Nesmyslný... Nechci hanit film, mně prostě nesedl. Moje poslední slova budou znít takto: CHCI ZPÁTKY SPIDER-MANA!

• 17.3.2018  12:22

Pročítal jsem si některá hodnocení tzv. filmových kritiků a nemohu se nic než smát. Být, tak zahlcený anti-ruskými názory bez objektivity na dané dílo, je pouhá ukázka toho, že někteří z nás jsou zamindrákovaní pisálci za klávesnicí, kteří nenávidí Rusi, tak že nedokáží ohodnotit dobré dílo z Rusko - Ukrajinské spolupráce. Film ukazuje i ohavnosti, kteří se Sověti dopouštěli. Vypráví úžasný příběh Ljudmily Pavličenkovové, která si asi svůj příběh nevymyslela. Musela prožívat neskutečnou bolest, útrapy, psychické problémy a boj mezi muži. To přesně film zachytil a přesně takto bych si já Ljudmilu představoval. Jako silnou ženu, která je ve svém nitru křehká, ale nesmí to dávat moc najevo. Děkuji za skvělý zážitek.

• 4.3.2018  08:58
    Carver (2008)

Dal bych víc, ale musím říct, že mě to nějak moc nechytlo. Nelíbily se barvy (coloring), nelíbili se mi herci, kamera taky nic moc. Co musím vyzdvihnout jsou zvuky a vraždy.

• 3.3.2018  20:41

Neskutečně skvělý nápad na horor. Já jsem si ho docela užil a hltal jsem každou scénu. Občas byly scény trošku kostrbaté, protože dávaly divný pocit natahování filmu a podle mě se tam objevilo pár zbytečných a nesmyslných scén. Líbila se mi hra, kterou si The Midnight Man vymyslel. Musím říct, že bych si ji rád zahrál, tedy až na toho šprýmaře, který trochu podvádí. To bych mu možná odpustil, protože, jak se na konci ukázal ve své kráse, tak jsem byl mile překvapen a určitě bych si s ním dal do řeči. Sežrat bych se, ale nenechal! Vůbec mi nevadilo, že se to odehrávalo na jednom místě, protože mě děj pomalu pohlcoval a já jsem zapomínal na útrapy, které se v tom domě staly. Líbila se mi kamera, herecké obsazení i děj. A králíček ten byl roztomilý. Za mě 8 z 10, tedy čtyři hvězdičky.

• 26.2.2018  18:44

Vůbec jsem netušil, jak vznikl příběh medvídka Pú a teď budu nahlížet na něho úplně jinak než, když jsem ho četl jako malý.

• 26.2.2018  18:42

Velice zábavný, napínavý film a hlavně super efekty. Podle traileru jsem to čekal o dost horší a velice mne to potěšilo a byl jsem mile překvapen.

• 26.2.2018  18:38

Původní film mě osobně bavil víc. Možná je to tím, že jsem byl ještě malý capart, když to poprvé zahlédli mé oči. Ovšem musím podotknout, že i tento snímek se mi líbil a bavil jsem se u něho. Krásně se herci vžili do rolí teenagerů. Nejvíc mě rozbíjel Jack Black s jeho hláškami.

• 26.2.2018  18:34

Scooby-Doo si prostě drží svou úroveň pod kterou nejde. Film je dělaný, jak pro děti, tak i pro dospělí. V jednoduchosti je krása a právě to se dá říci o tom to filmu. Jednoduchý děj, ale velmi zajímavý. Vtipné hlášky, které nikdy neomrzí, jako nenasytný Scooby a Shaggy. A jak přidat ještě větší šmrnc? Hodit tam super-hrdiny. Dost mě to překvapilo, že se to tak dobře sladilo.

• 13.1.2018  19:59

Již jako capart jsem ten film miloval. Chtěl jsem mít tu schopnost měnit svůj osud. Několikrát jsem viděl tento skvost a nemůžu se ho nikdy nabažit. Příběh je, tak propracovaný,že si říkám nestalo se to doopravdy? Co více si přát od parádního filmu.

• 10.1.2018  19:05

Na mě působí dokument docela zmatečně. Rychlé střihy, skoro nic jsem se nedozvěděl, jen že Rytmus vyhrál cenu SOZA. To je celé, co jsem si z dokumentu odnesl. Škoda

<< předchozí 1 2 3 4 5