Oteckovia (2018) (seriál)

Rozhodne najlepší slovenský seriál. Nepozerala som to od začiatku, úprimne najprv som to považovala za hlúposť ako každý slovenský seriál, no pár krát som náhodne pozrela pár časti a zistila som, že sa dá na tom dobre zasmiať.

Loganovi parťáci (2017)

Nudnejšiu komédiu som ešte nevidela. Námet prebratý od Dannyho partákov len v slabšom prevedení.

Psí poslání (2017)

Ako každý film natočený podľa knihy veľa vecí prekrútil, vynechal a tým obral film o to čaro ktoré má kniha. Kniha bola spravená dojímavejším spôsobom ako film. Prirodzene do filmu sa nezmestí všetko ale aby nahradili krásne zážitky s dectva na farme otcom ožranom ktorý taký v knihe nebol to bolo na mňa moc, ďalšia vec ktorú spravili nie moc zaujmavo bola smrť vlčiačky a jej druhá časť života bola nahradená malým psíkom to si mohli odpustiť. Ale aby som iba nekritizovala prechody medzi jednotlívými životmi boli spravené pekne a ten koniec tiež nebol prerobený zle, najviac ma zaujalo že, miesto čierneho labradora dali veľkého kríženca.

Captain America: Občanská válka (2016)

Oproti druhému dielu zase pokles. Toto nebol ani CA toto boli skôr Avengers pod názvom CA... som dosť sklamaná a kedže som ešte nevidela avengers 2 veľa veci som nechápala. Ako som povedala avengers nie CA.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

PO dlhom čase film pri ktorom som zostala príjemne prekvapená. Tie zvieratá... proste to bolo dačo prekrásne! Dúfam že dalšie diely budú min rovnako dobre.

Lovec: Zimní válka (2016)

Oproti prvému dielu bol tento viac dotiahnutý, všetky efekty boli krásne spravené, akčné scény boli naozaj neskutočné... Nemám čo vytknúť tomuto filmu. :)

Pes ro(c)ku (2016)

Bolo tu síce aj dáke to blede miestečko ale celkový dojem je fakt úžastný :). Tá hudba im naozaj vyšla ... Bolo tu zároveň aj veľa vtipných scénoch ale čo ma trochu irituje je, že ten jeho otec mi pripadá viac ako medved než ako pes... (vraj mastif) ...

Hrdina Max (2015)

Film ktorý ukázal aký je pes dôležitý tvor pre človeka, páči sa mi ako dali dôraz puto psa k svojmu človeku. Boli tu samozrejme aj momenty ktoré by tam byť nemuseli ale kedže to je venované psím hrdinom a ich pánom ktorý zahinuli nakoniec je to predsa len za 5 hviezdičiek.

Rezistence (2015)

Sklamanie a to veľké. Prvý diel nasadil látku veľmi vysoko. Kniha je skoro niečo úplne iné ako ten film vynechali tam moje obľúbeé scénky z knihy, vymenii postoj k veci hlavnym postavám, čo bolo spoločné s knihou tak to väčšinou prekrútili alebo úplne pozmenili. Úprimne tento film a kniha majú od seba dosť ďaleko a keď si vezmete ako sa prvý diel filmu podobal s knižnou predlohou tak tu je to presný opak čo sa mi nepáči. Ten film je strašne zmätený je až príliš moc zameraný na hlavnú hrdinku a chýba tam šmrnc ktorý má táto kniha. Efekty na 3D boli tiež len veľmi krátko keď už pýtajú toľko peňazí mohli to sracovať teda omnoho lepšie a nie skoro stále tmavý obraz ...

Need for Speed (2014)

Jeden z najlepších akčných filmov aké som kedy videla. Niektoré scénky ma síce iritovali ale vyrovnavalo sa to radosťou rýchlych jázd, po dlhom čase film ktorý som prežívala ako keby som bola jednnou z postav :) .