Ctihodný občan (2009)

Ze zacatku to vypadalo hodne slibne a film me opravdu nakopnul. Jak se ale postupne blizil ke konci, moje nadseni opadalo a nad samotnym zaverem jsem jenom zakroutil hlavou. Asi to melo byt neco zcela prekvapiveho. Uprimne mi ale bylo docela jasne, jak to asi dopadne. Celkove jsem se rozhodoval mezi 3* a 4* protoze jsem se v podstate celou dobu dobre bavil a u tohoto filmu se proste nemuzete nudit.

Patrik - věk 1,5 (2008)

Ja sem se bavil...parada :)) Prvni pulka dobra komedie, druha pulka spise drama, ale porad si to udrzuje svoje tempo. Rozhodne nenudi.

Půlnoční vlak (2008)

Prijemne prekvapeni :) Dival jsem se na tento film odpoledne a presto me trosku behal mraz po zadech. Celkem slusne vybudovana atmosfera, ktera vas jen tak nepusti. Musim priznat, ze i docela originalni zapletka, avsak rozuzleni na me bylo az prilis ve stylu sci-fi, coz osobne nemusim.

Sophiina volba (1982)

Tak to nebylo presne to, co jsem cekal. V koncentracnim taboru jsme stravili v celem filmu slabou pulhodinku, jinak pouze New York, Brooklyn a jeste k tomu docela nudny Brooklyn. Samotny zaver - ona slavna Sofiina volba je sice sokujici, ale vztah vyprace Stinga se Sofii a jejim pritelem Nathanem me teda FAKT nebavil! Jedine sceny z koncentracniho tabora nemely chybu, Meryl Streep je samozrejme taky uzasna a ta jeji polska anglictina byla velice roztomila. Ale vic jak 3* dat nemuzu.

Stmívání (2008)

Nechapu, jak muze nekdo rict, ze je tohle opad. To rozhodne ne. Knizni predlohu jsem necetl, ale jinak si myslim, ze se jedna o vcelku koukatelny film. U nekterych scen jsem se i slusne bavil. Dej je plynuly a vcelku klidny, az na konci dojde i na tu akci. Takova trochu pohadka s dobrou kamerou. Proste pekne 3* si to zaslouzi.

Yes Man (2008)

Yes man? No.. velke zklamání. Nevím, kde byla chyba, ale zasmál jsem se pouze parkrát, jinak jsem se docela nudil. Napadla mě taková věc: pokud bych se chtěl v budoucnu někdy uvolnit u dobrého filmu, tak si snad pustim radši Kaměnák, než tohle. U Kameňáku chápu, že můžu očekávat jenom laciné fórky, ale celkově to má aspoň grády. Tohle? Jim Carrey to samozřejmě zachraňuje, jak se dá, ale špatný scénář se zachránit nedá. Ten film měl podle me mnohem víc potenciálu... Škoda.

Jezero smrti (2008)

Tak tohle jsem absolutne nepochopil. 77%? Ja rikam - co prosim?? Jestli se chcete divat na particku FAKT hodne drsnych typku na BMXkach pronasledujicich lesem pobihajici "Xenu" a jejiho pritele, tak do toho, ale jinak se tomuto filmu zdaleka vyhnete! Jedna nelogicnost strida druhou a jedine, co me donutilo vydrzet az k samotnemu zaveru, bylo to, ze jsem se u filmu docela nasmal, protoze jsem nemohl uverit vlastnim ocim. Proste neco tak stupidniho jsem uz dlouho nevidel. Ale jako tragicka komedie si to zaslouzi aspon ty 2*

Ten kluk (2007)

Naprosto neskutecny film. Hlavne konec me dostal. Dojemne, citlive natocene a lidske...

Disturbia (2007)

Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvezdicakmi. Namet se zdal zpocatku velice originalni, ovsem vadilo mi neuveritelne mnozstvi filmovych klise (hlavne ke konci filmu) a zabery, ktere se daly predivdat jiz dlouho dopredu. Take mi prislo, ze na konci filmari uplne zapomneli na vysvetleni vrazd - koho? proc? jak? Nevime nic, proste to tak je.... Nakonec jsem ale dal 4* protoze jsem se ani na chvili u filmu nenudil a Shia LaBeouf hral velice dobre.