Boží mlýny (2021) (seriál)

Vcelku vtipné, výborně zrežírované, sympaticky obsazené. Tohle by si zasloužilo víc dílů.

Čas (2021)

Zajímavý nápad, ale hodně děravý scénář.

Dej mi křídla (2021)

Stejný námět jako Nedotknutelní. Trošku horší zpracování, ale ještě pořád docela dost dobré. Hlavně díky dětskému představiteli o dost více dojemné.

Duna (2021)

Nudááá... Nečetl jsem knihu a už ani nechci. Nedovedu si představit tohle absolvovat ještě v knize. Bez mučení se přiznám, že tohle je pro mě jen otravná onanie scénáristova beze smyslu a špetky zajimavosti. K tomu si připočtěte otravné zvuky místo hudby po celý film... Asi neumí režisér atmosféru jinak vytvořit. Za sebe jsem se móóóc těšil na konec. Vidět to podruhé, střelím se radši do hlavy. Jestli tohle má být budoucnost sci-fi filmu, tak Pán Bůh s námi a zlé pryč.

Hlava Medúzy (2021) (seriál)

Vcelku dobrý seriál, ale nedotažený.

Chyby (2021)

Po dlouhé době České drama, které mě zaujalo a dá se říct i pobavilo. Pavla Gajdošíková je moc sympatická a talentovaná herečka. Úplně jsem se do její role, jestli to jako chlap vůbec můžu napsat, vžil. Doufám, že dostane dost příležitostí, aby nám to dokázala. Budu se na to těšit.

Kyslík (2021)

Nejsem klaustrofobik, takže na mě asi film nepůsobil správně, navíc filmy s jedním hercem a prakticky bez příběhu, typu Gravitace, na mě nefungují. Ale... Nerozumím tomu, co znamenají % kyslíku hlášená automatem... Normální hladina kyslíku ve vzduchu je přibližně 21 objemových % (87% dusík a zbytek ostatní plyny)... Osobně jsem při pokusu ještě dýchal v 16%, ale už jsem pomalu ztrácel vědomí. Ty hlášené % O2 nedávají smysl. Kdyby to měla být zásoba pro dýchání, lepší by bylo uvádět přibližný čas do skončení zásoby vzduchu.

K zemi hleď! (2021)

Neposlouchejte ty šiřitele hoaxů, nic nám nehrozí, nic se nám nemůže stát, nedívejte se nahoru, věřte nám... Sice jsme vám už tolikrát lhali, ale věřte nám... Co mi to jen připomíná?