Experiment Philadelphia (2012) (TV film)

Klasický béčkový film. Slovenská premiéra 6.7.2015 na DAJTO.

Velký třesk (2010)

Slovenská premiéra 2.6.2015 na DAJTO. V hl. úlohe Dušan Szabo.

Útok na věžák (2011)

Slovenská premiéra 25.5.2015 na Markíze. Hrozný film, to sa nedalo ani pozerať. Prezlečení ľudia do čiernej vlny a s fosforeskujúcou hubou bol ozaj neskutočný zážitok. O to väčší, keď ,,masakrovali" ľudí. A trápni detskí hrdinovia? No comment.

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Slovenská premiéra 25.5.2015 na TV Dajto. V slovenskom znení Peter Krajčovič, Daniela Mackovičová, Ivan Šandor, František Kovár a ďalší.

Byzantium (2012)

Slovenská premiéra 1.5.2015 na TV JOJ.

Úlovek (2007)

Slovenská premiéra na TV DAJTO 24.4.2015. V slovenskom znení Filip Tuma, Peter Sklár, Martin Zatovič, Michal Hallon, Gabriela Škrabáková-Kreutz a ďalší.

Stalingrad (2013)

Slovenská premiéra na TV JOJ - 28.3.2015. Podľa mňa bol slovenský dabing lepší, než samotný film, čo sa týka deju, vizuálne bol prevedený veľmi dobre. V slovenskom znení účinkovali Tomáš Horváth, Roman Ferienčík, Táňa Pauhofová, Michal Hallon, Pavol Topoľský, Vladimír Jedľovský a ďalší.

Animal (2014)

Tak toto bolo ozaj milé prekvapenie, ktoré ma ozaj bavilo po veeeľmi dlhej dobe. Ozaj skvelé prevedenie, pri ktorom som to sledoval so zatajeným dychom. Niečo, ako Creature, niečo, ako Krvavá hostina, s prímesou hororovej vyvražďovačky partie kamarátov v lese. Herecké výkony boli ozaj skvelé, žiadne trápne prevedenie, či trápne dialógy, ako to býva pri béčkových filmoch od Syfy TV. Ja som bol maximálne spokojný, ale tak to záleží, či máte radi aj vy filmy takéhoto druhu.