Ztraceni (2004) (seriál)

Prvá séria velmi silný konkurent, postupne však tvorcovia dej tak zamotali a prekombinovali(rovnako ako Heroes) že Lost stratili na svojej originalite a padli do seriálových priemerných vôd.

Gauneři (1992)

Žasnem! Tarantino vytvoril skvelý súlad hercov z dejom a charakterom postáv. Predovšetkým musím vyzdvihnúť dokonalú koncepciu. To ako to Tarantino zobral pekne od začiatku...naservíroval nám jednotlivé pasáže a situácie filmu tak, aby dej stále gradoval a udržal nás v tempe. Herci ho nezradili...Keitel,Penn,Madsen či Buscemi zahrali svoje role famózne. Dovolím si tvrdiť že som presne vystihol akú úlohu mali jednotlivé postavy v tejto dobre rozohratej hre pod Tarantinovou taktovkou. QT prakticky sfilmoval hru na mačku a myš tým najzaujmavejším spôsobom z geniálnym koncom ktorý by som sám nevymyslel lepšie. Plné podvodov,zvratov...rozhodne to bol odviazaný a ťažko predvídatelný dej...plný počet bodov.

Disturbia (2007)

Rozhodne prekonalo očakávania! Keď mi oko padlo na popis filmu prvýkrát, čakal som lacnú nudnú 105 minútovku bez väčšieho napätia. Ale ono to malo atmosféru,spád,akciu,pointu a podanie bolo skvelé. Pravdepodobne hodnotím tak vysoko preto že som nemal možnosť zhliadnuť Okno do dvora ale každopádne, disturbiu považujem a budem považovať za dobrý film hodný štyroch hviezd. Pobavil a hlavne ma udržal pri obrazovke, odsedel som si to a dokonca ma možno aj trochu do deja vcuclo. Určite aj zásluhou Shia LeBeouf a David Morse expert na vedlajšie postavy ktorý patrí vždy k svetlejším stránkam filmu. Pekný počin!

Transformers (2007)

Svieže sci-fi dobrodružstvo, skvelé efekty a Shia LeBoeuf u mě dobrý. Bitky transformerov mali šťavu a vyzerali dosť nákladne, dalo to zrejme vela roboty a to treba oceniť. Ale ako povedal Bay že prišiel baviť ľudí, ja som sa bavil a rozhodne jeden z lepších sci-fi projektov ku ktorým som sa v poslednej dobe dostal.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Nemôžem si pomôcť ale velmi slabé. Bola to taká hra kto je väčší frajer a bolo to tak prešpekulované že ste tomu vôbec neverili, no zároveň ste si to ani nemohli užiť . Damon my tam max. vadil, Clooney sa mi ako fest podvodník vôbec nehodil. Pitt mi nevadil, celkovo to bolo také uvolnené...až ma to v niektorých pasážach ťahalo k spánku. Škoda obmeniť pár vecí a bolo by čo obdivovať.

Ten Největší (2007)

Pohodová komédia, zabavila. Obzvlášť ma oslovila Carradinova úloha.

Lupiči paní domácí (2004)

Vtipné. No predovšetkým z geniálne napísanými postavami...charaktery ktoré napísaly sa k vybratým hercom maximálne hodily, perfektné dialógy a v prípade Hanksa aj monológy...obzvlášť jeho postava sa mi pozdávala aj to ako bola napísaná aj to ako odohratá. Koniec bol čerešničkou. Veľmi dobrá komédia,z úsmevnou hlavnou myšlienkou.

Komplic (2007)

Nudné,bez atmosféry a až s neskutočne otravne mladým hlavným hrdinom Josephom-Gordon Levitt. Levitt na mňa pôsobil príliš mlado, povedal by som že ta postava by sa hodilo skôr inému ksichtu, ale myslím že ani ten by to už nezachránil...pre mňa neskutočne nudných 95 min.

Mafstory (2006) (seriál)

Mafstory kraluje všetkým seriálovým pokusom na slovensku za posledných pár rokov. Postavy sú zahraté a napísané dokonale aj keď je to komediálny seriál. Slovenský fenomén ktorý dúfam na scéne vydrží ešte dosť dlho a len tak lahko sa naň nezabudne.

Anglické jahody (2008)

Mne to neublížilo. Obzvlášť Bardukov bol presvedčivý.