Turbo killer (2016)

Vizuální a zvuková crazy old school pecka! 90% --- 9/10 IMDb

Old Guard: Nesmrtelní (2020) odpad!

Jestli tohle je opravdu ta cesta po které půjdou akční filmy a vůbec všechny filmy je to k poblití. Akční film, který trvá 2 hodiny, ale všechnu akci vám ukáže v traileru přičemž všechno ostatní je jen jedna velká nudná výplň s příšernými postavami. Zajímavý námět, který mohl být i skvěle natočený kdyby jej dostal režisér/ka co má zkušenosti s akcí a né někdo kdo točí černošské drama romantické sračky. Netflix si hraje na sluníčko a jestli tohle bude dělat dál jeho filmy s potenciálem budou stát za hovno úplně stejně jako Old Guard, ale hlavně že z toho dýchá to genderové a korektní sluníčko. Velká škoda protože netlfix už dokázal že umí udělat super akční jízdu ta se teda teď nekoná. 15% --- 1/10 IMDb ( Fakt díky Will_x že jsi řekl ať se na to mrknu doufám že za trest potkáš další BRCES -- LUL )

Pool Party Massacre (2017)

Jedno se musí Pool Party Massacre opravdu nechat a to, že vrah si jede prostě svoje. Likviduje postupně a dokonce i kreativně (hlavně ta vražda ve sprše) a pokaždé vraždě nezapomene nářadí uklidit zase zpátky na svoje místo. To mě fakt pobavilo a nemám problém dát 2*. 36% --- 4/10 IMDb

Hitchhiker Massacre (2017)

A já bych to tak černě neviděl jasně je to levné,ale mě to bavilo a navíc díky herečkám se na to fakt dobře koukalo. Ely LeMay je opravdu krásná a to samé platí i v případě Veronica Lavrey díky který uslyšíme ve filmu i češtinu což mě překvapilo. Co se týče gore za mě bylo podařené a příběh i když jednoduchý byl dostačující takže u mě solidní 3*. 65% --- 6/10 IMDb

Deadtectives (2018)

A já tomu ty 4 hvězdy klidně dám i když to znamená že nadhodnotím ,protože já nic nečekal a nakonec jsem se opravdu dobře pobavil. Ze začátku mě sice Deadtectives nechytnul a já se bál nudy to se ,ale nestalo. Pomalejší rozjezd se totiž od příjezdu do mexika rozjel na správnou úroveň vtipu a velkou zásluhu na tom má postava Javiera ta byla tahoun celého filmu. Takže za mě nenáročná vtipná hororová komedie, která pobaví. 70% --- 7/10 IMDb

Euphoria (2011) (seriál)

( V poznámce jsem měl - Něco šíleného,úchylného zajímavý příběh a nedokoukáš to) Nepamatuji si kdy a proč jsem poznámku psal,ale teď když jsem se k tomu dostal jsem tedy čekal něco šíleného a úchylného s trochou hororu. To co bylo nejvíc úchylné byly 2 scény na styl filmu lidské stonožky a ty jsem s klidem přeskočil a horor byl zastoupen snad jen v krvavých vraždách jinak,ale není Euphoria nic jiného než 100% hentai jasně plné mučení apod,ale furt jen hentai. Ten zajímavý příběh kterým Euphoria začne se po cca 2 dílech začne úplně ztrácet a vznikne nepřehledný guláš,který prostě nedává smysl. Nakonec tedy zklamání a za mě teda jen 2*. 40% ---- 4/10 IMDb

Megami kjódžu (2003)

Kdysi mě navnadil zajímavý poster s názvem a já se těšil na krvavou jízdu monster s nějakou tou erotikou. Teď když jsem se k tomu dostal jsem zklamaný. Monstra dostala sice hlavně v druhé části dost prostoru,ale žádná pořádná krvavá jízda se nekonala a ani to vyšetřování s pátráním za původem nákazy mě nebavilo. Celkově to prostě nebyla zábava jen nudné erotické hororové anime. 20%

Až do poslední smrti (2019)

Krvavá brutální podívaná s krásnou animací a zajímavým dějem která si prostě ty 4 hvězdy zaslouží,ale stejně jsem názoru,že díky animaci to mohlo být ještě šílenější. Jako celek je to,ale prostě fakt zajímavé a i když se to zdá celkem zmatené sleduje se to opravdu lehce. 75% --- 7/10 IMDb

Happy! (2017) (seriál)

Perfektní Meloni skvělý Happy a krásná Lili Mirojnick v krvavé, brutální a vtipné krimi jízdě. Tahle kombinace je prostě zábava. Velká škoda že druhá série je strašně kolísavá taková zmatená a některé díly jsou dokonce nudné prostě už to není taková pecka jako série první. Plus samozřejmě seriál není zakončený pořádně ,protože se čekalo pokračování. 1.série 4/5 (8/10 IMDb) --- 2.série 3/5 (6/10 IMDb) --- Celkově. 4/10 (7/10 IMDb)

Yummy (2019)

Nenáročná krvavá zombie podívaná,která má přece jen i trochu toho vtipu. Dostal jsem přesně to co jsem chtěl a dost scén si budu pamatovat takže za mě silné 4 hvězdy. 80% --- 8/10 IMDb