Sněhurka a lovec (2012)

Takovej mišmaš Twilight ságy, Thoru, Narnie, Alenky v Říši Divů,a kdoví čeho ještě. Všechno tohle by mně ani tak nevadilo,protože nasnímaný a sestříhaný to bylo velmi dobře.I hudba pasovala!No jo,ale když Kristýna je fakt herecky naprosto marná a umí možná tak pěkně vzdychat,a určitě není hezčí než Charlize Theronová.To nevím,co jí to produkce dala za zrcadlo,asi zas nějakej čínskej šmejd.Tudíš, Charlize naprosto skvostná, Hemsworth překvapivě vynikající, celkově zábavná podívaná, ale znovu si to už asi nepustím.60%.

Černobylské deníky (2012)

Béčkový,ale dívatelný horor,i když tu roztřepanou kameru si mohli odpustit.V té tmě jsem taky mohl vidět víc,ale co už.Konec mohl dopadnot lépe,než takhle.55%.

Sezóna zabíjení (2013)

Ajajaj,no ještě chyběla na konci pořádná pusa na čelo a bylo vymalovaný úúplně ty vole!To byla zas kravina.Travolta s trapným přízvukem(kdo tohle vymyslel) se honí s De "parukou"Nirem jen tak pro nic za nic.A to jsem si po slibném úvodu říkal,že by to mohla být docela prdel.No,tak nebyla ani náhodou.45%.

Kouzelníci (2013)

Jim Carrey dává na prdel Chrisi Angelovi,tak teda jo.Blbina jak hrom s tím průserem,že mně to chvilku i bavilo.Ale opravdu jen chvilku.Zbývající dva Stevové byli v pasti,možná i proto,že nevěděli jak hrát.40%

Cesta do lesa (2012) odpad!

Tak na tohle fakt čas nemám!!!!!

Tísňová linka (2013)

Nahned uplácaný hoodně cool thriller s logickými dírami,do kterých padají nejen mobily,ale i třeba Halle Berry.Padouch Eklund byl spíše směšný,než aby naháněl nějakou hrůzu.No a co ten konec borci??,kdyby ho alespoň Halle sklalpovala a análně zneuctila,ale nic.Co si tam teď chudák počne?Negativ má tenhle film hodně,nicméně na jedno podívání je.Pár kladných heftů tam přece jen bylo,třeba délka "jen" 95 minut.50%..PS.A ta Halle s americkou vlajkou za zády to bylo zas něco......

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Tomu říkám seriál se vším všudy!Kevin Bacon skvělej a James Purefoy exelentní padouch!!První sérii jsem zfoukl za dvě noci.Ano až tak mně to vcuclo.Výbornej akční seriálovej nářez.85%.

Trans (2013)

Místy jsem byl v transu i já,jak to teda vlastně je,jestli hypnóza je ještě hypnózou,nebo už jsme v realitě.Naštěstí se vše vysvětlilo,ale dal mi zabrat Danny Boyle.Hlavně tím závěrem!James McAvoy to má rád drsný a hlavně pěkně vyholený,a Vincent je,nebo vlastně není,nebo naopak......To už si musí každý zjistit sám.65%.

Babovřesky (2013) odpad!

Troška si myslel,že když si sám napíše i scénář,že tím něco vylepší?Velký hovno!!!!Totální hrůza a trapas!Nemá cenu se dál nad tím nějak pozastavovat.O D P A D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 dní hříchů (2012)

Tak asi tolik,Vetchý a Kerekes se k sobě jako manželský pár absolutně nehodí,tudíž to byl u mně hlavní problém,přes který jsem se prostě nemohl přenést.Co tam máme dál?,trapný a místy zbytečný dialogy,nikam nevedoucí děj a pár opravdu neherců film už totálně odrovnalo.Co z toho,že atmoška poválečných let se povedla,když ostatní věci byly jinde.Závěrem ještě k Vetchýmu,tím nechci říct,že hrál špatně,naopak,snažil se jak mohl,škoda no....40%.