Zuřivost (1995)

Rage je velmi zábavná štvancovská podívaná, která sice u mě s odstupem času ztratila jednu hvězdičku, ale stále mě baví a je plná slušné akce.

Mladý dračí ninja (1993) odpad!

''TAKŽE BYS TEĎ HNED NAŠEL V TÉHLE MÍSTNOSTI 10 VĚCÍ, KTERÝMI BYS MĚ DOKÁZAL ZNEŠKODNIT???'' ''TO NE.'' ''UF.'' ''VLASTNĚ MĚ JICH NAPADÁ JEN OSM.''___V ČR tento film vyšel na Five Stars pod názvem Malý ninja. Komedie od céčkových tvůrců mě nezaujala.

Vratné lahve (2007)

Zdeňka a Jana Svěrákovi příliš v lásce nemám, tudiž mě VRATNÉ LAHVE velmi příjemě překvapily. Čekal jsem od nich mnohem méně a ona je to zatím docelka fajn komedie, která potěší také poměrně kvalitním hereckým obsazením.

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005) odpad!

Jednička byla suprová ale tohle je fakt strašný. Párkrát jsem se sice zasmál ale nezbyde mi dát něco jinýho než odpad.

Cutter (2005) odpad!

Chuck Norris už prostě není ve formě a jde to vidět.

Zběsilec (1991)

V jeden den jsem shlídnul dvě ''priorovky'' po sobě: BÍLÉ ŠÍLENSTVÍ a ZBĚSILEC. Přestože ZBĚSILEC patří k těm slabším ''priorovkám'', tak mě aspoň tolik nenudil jako BÍLÉ ŠÍLENSTVÍ, které se pro mě stalo nejhorší ''priorovkou''. Dal bych tři hvězdičky, ale ten opravdu divný konec sráží moje hodnocení na dvě hvězdičky.

Město ve slepé uličce (1988)

''DOBRÁ, JESTLI CHCETE, ZŮSTAŇTE S NÁMA.'' ''ZŮSTAT TADY?TOHLE MÍSTO SE HEMŽÍ GANGSTERAMA. PROMIŇTE ŽE TO ŘÍKÁM, ALE MÁTE ASI TAK STEJNOU NADĚJI JAKO SNĚHOVÁ VLOČKA V PEKLE ! ''

Jádro (2003) odpad!

Tohle ne. Přišlo mi to naprosto stupidní. Herecké obsazení mi zde při nejmenším nesedělo, hudba průměrná a speciální efekty ničím zvláštní až by se dalo říci že špatné. Za jedno shlédnutí to možná stojí, ale více jak jednou bych Jádro vidět nechtěl. 10%

Kickboxer (1989)

"Chci Tong Poa !" Klasika. Jedna z Best Van Dammovek, Tong Po je super záporák, trénink působivej (hlavně kopání do palmy bylo báječný) a taky finální souboj Sloane vs. Po velmi povedenej. 90%

Cyborg (1989)

Postapokalyptický sci-fi film s pomalým rozjezdem, velmi nudnými momenty, dobrou akcí, mrazivým záporákem, důvěryhodnou atmosférou + Jean-Claude ve skvělé formě. 49%