Masakr na střední škole (2003)

Hodně slabší lundgrenovka, která se mi dřív líbila, ale shlédnutí asi po třech letech nedopadlo dobře. Asi polovinu celé stopáže filmu jsem pronudil. Studenti mi teda připadají o něco víc akční než samotný učitel, který toho ani moc nepozabíjel. Záporáci byli všichni čtyři nehorázní kreténi. Bukvařskej hlavní záporák zářící hláškami jako "JESTLI TO PODĚLÁŠ, NARVU VÁM TU ZBRAŇ OBĚMA DO PRDELE, BUDE SE VÁM TO LÍBIT.", nehezká záporačka s debilní parukou a dva maďarský degeni. Jináč študáci taky nebyli žádní borci, jen namachrovaný týpci (až na vozíčkáře a tu mařku). Z nostalgie teda dávám slabší dvě hvězdičky. 25%

Přímý zásah (2004)

Film s celkem dobrým příběhem i dějem a řekl bych že Lundgrenův nejlepší film natočený po roce 2000. 65%

Nejkrásnější hádanka (2008)

Byli jsme na tom se školou v kině a já se děsně nudil. České pohádky mi připadají čím dál horší a horší. 10%

Prachy za nic (1993)

Good. Na Prachy za nic jsem se koukal v noci a byl jsem hodně překvapen. Vtipný, herecky nabitě obsazený film , který mě bavil.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Původní kolumbijskou telenovelu Ošklivka Betty jsem taky nějak extra nemusel ale tohle je opravdu šílené. Ani jednu hvězdičku ze soucitu nemůžu dát...dokonce ani hodnotit jedním procentem nemůžu... 0%

Hlas smrti (2005)

Nenadchne, neurazí, ale místy jsem se dokonce i bál !!!

Pátek třináctého 3 (1982)

Už od začátečních titulků jsem tušil že trojka bude geniální a taky že ano. Zatím nejlepší díl.

Pátek třináctého 2 (1981)

Dvojka si u mě stojí hvězdičkově stejně jako první díl, ale i přes to je o něco lepší. "Pojď k mamince Jasone." :-D

Žabí teror (1988)

Čekal jsem originální pecku. Originální Žabí teror teda je - to musím uznat ale o pecce bych si nebyl až zas tak jistý. Na odpad to není protože jsem to celé zkouknul s lehkým úsměvem a párkrát jsem se pobavil.

Malý svědek (2001)

Malý svědek mi velmi zpříjemnil většinou nudný nedělní večer. Přišlo mi to napínávé ikdyž děj byl chvílemi předvídatelný. Obsazení herců mě velmi zaujalo a záporák (zlý otčím) byl v podání Vince Vaughna vynikající. John Travolta jako osamělý otec vyhovoval a Teri Polo v roli atraktivní matky mi taky seděla. Nevím co dále dodat. 70%