Šílenci na prknech (2001)

Oddychová komedie u které jsem se asi 3 krát zasmál, zbytek byla nuda! Takže dávám 4/10

Ďábelský Santa (2005)

Dálo se na to dívat, ale pouze jednou. Některé scény byly i dobré. Dávám 4/10

Rocky III (1982)

O něco slabší, ale pořád slušný Rocky! Takže dávám 70%

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

{1. série} » (85%), {2. série} » (95%) Průměr 90%

Total Recall (2012)

Dalo se na to dívat nebo - li film na jedno zkouknutí :-) Perfektní byly ty výtahy nebo honička aut! Takže dávám 5,5/10

Bourneův odkaz (2012)

Solidní, napínavý, dobrozružný akční film. Byl jsem přijemně překvapen když prvních 40 minut se odehrávalo v horách a lesích a tak tomu dávám velké plus! Dávám 7,5/10

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Perfektní komedie u které jsme se několikrát hodně zasmáli! Zdá se, že dvojka je nejlepší a nejzábavnější komedie z celé série Zahulíme uvidíme :-) Takže dávám 8/10

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Na tuto premiéru už jsem dlouho a nedočkavě čekal. A konečně jsem se dočkal! Peter Jackson opět přesvědčil, že je kvalitní režisér a že natočil slušnou pecku! I přes malé nedostatky ( občasné nevyrovnané tempo či zdlouhavost ). Je tento film perfektní hobitův zážitek co jsem si v kině užil. Krásné prostředí, napětí, luxusní vizuální triky s kterými si opravdu pohrál a perfektní ozvučení které dává filmu opravdu grády! Takže dávám 9/10 a těším se na pokračování...:-)

Hanebný pancharti (2009)

Drsný pravdivý nacistický film navíc s Bradem Pittem v režii kvalitního režiséra Quentina Tarantina! Jediné mínus vidím ve stopáži která mohla být klidně o 20 minut kratší. Takže některé konverzace např: na večírku byly tak zbytečně natáhlé, že jsem se i pár minut nudil. Proto nemohu dát 5*, ale dávám 8/10.