Plnou parou vzad! (2002)

Docela se divím kolik odpadů! tenhle film dostal, protože podle mě je to povedená komedie. Velikým překvapením pro mě byl Roger Moore. Jeho postava mě moc bavila, už proto, že asi málokdo by si ho dovedl v takové roli představit. Takový lepší průměr to je a mých 60% si to rozhodně zaslouží.

50/50 (2011)

Když film skončil, říkala jsem si, kde sakra jsou ty uslzený scény o kterých tu někteří píšou? Jediná chvilka, která byla citově aktivní byla chvíle před operací, jinak nic (a to jsem veliká cíťa, kterou dojmou i jen ukázky na film). Hlavní hrdina mi dvakrát sympatický nebyl. Jistě, každý se s nemocí vypořádává po svém, ale přeci jen trochu těch pocitů a emocí by nebylo na škodu. Celek jako takový se mi líbí, ale není to nic, co by mě chytilo za srdce, že bych vzdychala blahem. 70% je podle mě akorát.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Na střední škole jsem četla knihu a hodně mě oslovila, film samozřejmě není tak drsný, ale i tak je to velmi působivé. Takovéhle filmy by se měli dětem pouštět jako prevence.

Školní výlet (2012) odpad!

20 minut během kterých jsem měla sto chutí utíkat co nejrychleji a co nejdál od kina. Ještěže to byly volňásky, protože za tohle bych nedala ani jedinou korunu a jediné, co mě přimělo tam sedět takovou dobu byl můj spící přítel vedle mě, který se probral se slovy " Tak jsem se prospal, chceš jít?" než to dořekl, byla jsem u východu.

Talk show bez zábran (2010) (pořad) odpad!

Jsem ženská a ráda drbu s jinýma ženskýma, nejčastěji o mužích. A kdo ne, že? Jenže on je rozdím mezi drbáním na jedné straně a feministickými kecy na straně druhé.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

David Copperfield nové doby, ovšem tentokrát je to metrosexuální "cool emo" playboy. O něm se také tvrdilo, že jeho čísla jsou opravdová a pak se jeden člověk rozhodl, že světu odhalí některá jeho "kouzla". Levitace? Podvod. Mizející předměty? Iluze. Vybraní náhodní diváci? Vždycky domluvená akce!!! Spousta podepsaných prohlášení o mlčenlivosti, pod hrozbou obrovské finanční pokuty, mluví samo za sebe, ne? Jedno jeho vystoupení prý představovalo až dvě stovky spolupracujících lidí mezi diváky. Jestliže někdo opravdu věří tomu, že člověk sedící v tureckém sedu se dokáže vznést a létat kolem stromu, nebo že dokáže chodit po stropě aniž by spadl, tak je to jeho věc, ale ono to fyzicky prostě možné není a ani nějaké ty "síly" na to nestačí. Jsou prostě zákony fyziky a ani nagelovanej hezounek na tom nic nezmění. Ale abych byla objektivní, musím dodat, že některé triky Crisse Angela mě taky zarazily. Nicméně spousta jeho fanoušků jsou -náctileté fanynky k čemuž není co dodat.

Její alibi (1989)

Zrovna to sleduji v televizi a musím říct, že jestli Pořízková něco umí, není to herectví. Byl by to zajímavý film, místy i směšný, rozhodně ne napínavý, už vůbec ne mysteriózní (by mě někdy zajímalo kdo označuje žánry filmů), ale to by tam muselo být jiné obsazení. A v neposlední řadě mě tahá za uši dabing, sice to není vada filmu, ale je to vážně strašné. No a kvůli tomuhle všemu přepínám a je mi úplně jedno jak to dopadne.

Je to i můj život (2009)

Takhle silný emoční film jsem dlouho neviděla. Celou dobu se ve mě střídaly pocity nenávisti a pochopení vůči jednámí matky ke svým dvě dcerám. Tenhle film si rozhodně zaslouží tak vysoké hodnocení, protože je o realitě a je to podamé dojemně a citlivě. A konečně Cameron Diaz ukázala svojí hereckou stránku a musím říct, že se mi její dramatický projev líbí víc, než ten rádoby komediální.

Jak se staví sen (2007) (pořad) odpad!

Pouhá imitace a laciná napodobenina americké "Welcome home". A mě osobně se ani v nejmenším nelíbí styl, v jakém architekti v tomto pořadu předělávají bydlení. Všechny jejich práce jsou jak přes kopírák, vše ve stejném stylu, žádná originallita, tohle prostě není můj styl.

Volejte řediteli (1994) (pořad) odpad!

"Dobré poledne a dobrou chuť, pokud právě obědváte...." Tv Nova měla samé příšerné pořady a tenhle jpatřil mezi ty snesitelnější, ale přesto příšerný a nudný.