Sinister (2012)

Tohle je horor podle mého gusta, žádné prostoje, žádné zdlouhavé pasáže, ani chvilka nudy, spád už od začátku, napětí, které podkresluje skvěle strašidelná hudba, příběh a v neposlední řadě překvapivá pointa na konci. Tak to má být.

Dokonalý smysl (2011)

Bývám k podobným filmům skeptická, ale tohle mě nadchlo. Nejspíš z toho nebude kasovní trhák a není to velkofilm gigantických rozměrů, ale o to víc pozornosti by si tenhle film zasloužil. O dopadu lidského chování k přírodě už toho bylo řečeno tolik, že každý si nejspíš řekne, že už ho nic nepřekvapí, ale omyl. Představa, že postupně přicházíme o smysly, které jsou pro nás tak důležité, které potřebujeme k tomu, abychom si vybavili zážitky, vzpomínky, vůně z dětství, abychom si vychutnali dobré jídlo, poslechli hezkou hudbu, nebo hlas svého nejbližšího, nebo jeho tvář, je děsivá. Při sledování filmu jsem byla naprosto nadšená z vykreslení toho, jak se lidstvo sžívá se svým "hendikepem". Konec jsem tedy čekala trochu jiný, ale to mu na kvalitě neubírá. Plných 100% si to zaslouží.

Zlatý holky (2003) (pořad) odpad!

Na sledování tohoto a hlavně těchto slepiček mi přebývá jedna věc ----- mozek.

Nejšílenější úchylky (2010) (pořad) odpad!

Po shlédnutí třech dílů musím konstatovat, že někteří lidi, jsou ale vážně magoři. Koukat na to, jak do sebe nějaká dáma hází prací prášek a mýdlo, jiná zase okusuje molitan, jinej maník pro změnu je závislej na svém partnerském životě.....s nafukovaní ančou....A vrcholem všeho je, když jim psycholog řekne, že olizování laku na nehty a pojídání toaletního papíru je zdraví škodlivé a oni jsou z té novinky úplně paf. Nechápu, nerozumím a ani nechci. Každý má nějakou tu úchylku, ale co je moc je moc. Někoho to možná baví a zajímá, ale pro mě je ztráta času koukat na vypatlaný hlavy.

Podvodníci (2000) (pořad) odpad!

To, že americká nátura je jiná než ta naše není žádná novinka, ale to, co dokážou předvést, když zjistí že jim je jejich polovička nevěrná, to je mazec. Nejdůležitější je co nejvíc nadávat, řvát nejlépe tak, aby mě bylo slyšet i ve vedlejším městě a neustále běhat za oním nevěrníkem, strkat do něj, jo jo jo, hlavně ať je na co koukat. Nevěra nepotěší nikoho, ale moje vlastní sebeúcta a hrdost mi nedovolí se byť jen na chvíli vcítit do těch hysterickejch slepic a pitomců.

Stalo se (2008)

....aneb jak se příroda mstí lidstvu! Tohle mohl být dobrý film, jen to vzít za lepší konec, vzít lepší herce, napsat lepší scénář, mohlo to být fakt super, ale takhle je z toho jen nudné cosi, co místy postrádá logiku. Nicméně oskara by si zasloužil ten, co stříhal trailer, protože ty dvě minuty trvající ukázky obsahovaly veškerej náboj a napětí z filmu.

Druhá šance (1999)

A další důvod, proč nemám ráda romantická komedie. Jsou tam vtipné pasáže? Nejsou! Víc by tomu sedělo "lehoulince dramatické". Manželský pár s problémy, každý se s tím vypořádává podle svého, no jo, je to ze života, ale proč o tom natáčet další fim, který je nudný od začátku do konce? No vážně, po 40 minutách vypínám a je mi jedno jestli spolu zůstanou nebo ne a nezachrání to ani Michelle Pfeiffer a Bruce Willis, kteří se mi k sobě absolutně nehodí.

Můj ztracený syn (2005) odpad!

Nemůžu si pomoct, ale je to hloupej film. Od začátku do konce jsem se nudila, a bojovala s touhou to vypnout, ale když už, tak to dokoukám. Nechci prozrazovat děj, tak řeknu jen to, že konec je z celého filmu to nejblbější a nejstupidnější. Takže další hodina a půl ztracená u filmu, který, vzhledem k tomu že se pyšní označením "mysteriózní", přestože lepší by bylo ho nazvat "nelogicky fantasmagorický", by se měl zahrabat a zasypat tunou hlíny a zalít betonem.

Krvavý sníh (2009) odpad!

Jako parodii na horor to uznám.

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Na tomhle jsou nejzábavnější komentáře moderátorů.