Šéfové na zabití 2 (2014)

Zadny humor, zadny vtip, jenom nuda nuda a nuda. No, abych nekrivdila, tak prvnich cca 15 minut je to koukatelnych, pak uz jen postupne odumirani a stav ne nepodobny komatu. Takze po hodine mam nutkavou potrebu se probrat z komaru a vypinam. Nevim jak to konci a je mi to absolutne volny.

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Tenhle seriál jsem sledovala každý den po škole. Kdybych ho viděla dneska, asi bych dala jiné hodnocení, ale za to, jak mě to bavilo a jak jsem se těšila na každý další díl dávám 60 %, tedy tři hvězdy.

Školní výlet (2012) odpad!

20 minut během kterých jsem měla sto chutí utíkat co nejrychleji a co nejdál od kina. Ještěže to byly volňásky, protože za tohle bych nedala ani jedinou korunu a jediné, co mě přimělo tam sedět takovou dobu byl můj spící přítel vedle mě, který se probral se slovy " Tak jsem se prospal, chceš jít?" než to dořekl, byla jsem u východu.

Šmejdi (2013)

Tohle mě celkem zvedlo ze židle. V poslední době toho o předváděčkách bylo napsáno tolik, že si člověk řekne, že je až neuvěřitelný, co si ti prodejci k důchodcům dovolí, ale vidět na vlastní oko jak tam s nimi mluví, uráží je, fyzicky napadají, vyhrožují, to už je jiný kafe, ALE........ Proč tam ti důchodci pořád jezdí????? Je to vážně už závislost jak tvrdí slečna ke konci dokumentu? Možná, ale onu lítost nad bezbrannými důchodci kazí fakt, že v dokumentu vystupuje hned několik "vášnivě nakupujících", kteří předvádí kolik už toho mají doma, kolik je to už stálo peněz, ale přesto jedou znovu a znovu. Se slzou v oku a třesoucím hlasem vypráví jak byli uráženi, když něco odmítli, ale hned na to se jim dostane do ruky další leták s předváděcí leták s dárkem v podobě štangle salámu (kterou většinou stejně nedostanou) a už plánují s kým vším pojedou. No a pak si člověk říká, sakra PROČ???????? To jsou naši důchodci opravdu schopní všeho, když mají vidinu něčeho zadarmo? Tím spíš když ví, že tam nic zadarmo nebude?????

Šokující Asie 1 (1976)

Neexistuje jiný dokument, který by vystihnul, jak moc jsou asiati mimo normální myšlení.

Šťastný Nový rok (2011)

Jediny duvod proc jsem se, i pres svuj odpor k romantickym komediim, divala, bylo naslapane obsazeni. A jsem rada, ze je zase jednou dilo, ktere me sice nenadchlo a neprinutilo me zmenit pohled na tenhle zanr, ale nenudila jsem se celou dobu, ale asi jen 1/3 filmu a to vetsinu casu ubihajicich pribehu a nakonec jsem se probrala z mikrospanku a zjistila, ze vsechno je jinak nez to vypadalo. No, skoro vsechno.

Tajemství starého hotelu (2011) odpad!

Tak tohle je snad ten nejhorší duchařský horor jaký jsem kdy viděla. Nepomohlo ani to, že jsem se na to koukala o samotě v jedenáct v noci a v úplné tmě. Za prvé obsazení. Ani jeden z herců ve mě nevzbudil sebemenší sympatie. Hlavní hrdinové na mě působili spíš jako velmi jednodušší lidé. Zvláště Luke působí jako po lobotomii. Za druhé atmosféra. Snaha navodit lekavé scény a scény se stupňující hudbou a čekání na lekačku, která nakonec nepřijde....no dobře, ale celkově ten film vypadá jako béčko z 80. let. A za třetí stopáž. 100 minut?? Vážně?? Už po 20 minutách jsem se začala nudit, ale pořád jsem si říkala, vydrž, má to pomalý rozjezd, a ono nic. Je obrovská škoda, že téma filmu se někde ve třetině vytratilo a hrálo se už jen na to, jak moc se recepční bojí, protože právě kvůli příběhu jsem se na to koukala. Nechtěla jsem vidět bezduché herce (vážně??herci??), ale chtěla jsem vidět příběh o hotelu, kde se stala tragédie, po které je v hotelu stále uvězněn duch, který nemůže odejít. A nezapoměňme na tajemnou uchlastanou herečku Lee, která je obdarována schopností komunikovat s duchy a jediné, co z ní vypadne je jakási předtucha neštěstí, spojená se třemi bytostmi. Napětí nikde. Efekty příšerné, při pohledu na oběšenou nevěstu jsem si myslela, že je to vtip, tohle mělo někoho vylekat? Napnout k prasknutí? Ježiš, i před 30 lety měli horory větší hloubku. A poslední pasáž bezpochyby nejlepší. Recepční bobkuje strachy nechce zůstat sama a čekat na toho troubu, ale přesto jde úplně sama do sklepa, kde ví, že straší, hledat někoho o kom ví, že je nahoře v patře. Logika na entou. Zív.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Tak jako písek v přesýpacích hodinách, ubíhají i dny našeho života. Vím, že se tam mihlo nějaké to tajemno, démoni, apod. ale nikdy mi to nedávalo smysl a nikdy mě to nezaujalo natolik, abych se to mu pokusila porozumět. Ještěže už je tahle doba pryč. Každopádně jednu výjimečnost to má, tolik dílů snad nemá žádný jiný seriál.

Talk show bez zábran (2010) (pořad) odpad!

Jsem ženská a ráda drbu s jinýma ženskýma, nejčastěji o mužích. A kdo ne, že? Jenže on je rozdím mezi drbáním na jedné straně a feministickými kecy na straně druhé.