Kód Enigmy (2014)

Velmi pěkně dobově vykreslené válečné drama, kde máme možnost vidět druhou světovou válku z uplně jiného úhlu pohledu, než jsme u filmů o druhé světové válce zvyklí. Člověk si uvědomuje, že už v tehdejší době vlastně celou válku řídil ,,počítač´´.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Je lepší být spokojeným koněm, nežli nešťastným člověkem - odpověď Dr. Lamba na dotaz lékaře Edwarda, proč se blázny nesnaží vrátit do normálu - tím si mě ten film získal hned v podstatě na začátku. Komediálně - thrillerový příběh z prostředí ,,hororového´´ blázince vedeného blázny, s překvapivým koncem... jako proč ne! Příběh tak 70%, ovšem závěr za 100%. Celkem za mě 85%. Až mi jednou cákne z práce, chci skončit v tomhle ústavu!

Tele Tele (2000) (pořad)

Kombinace stupidního a chytrého humoru rozložená tak akorát. Ideální kravina před spaním.

Raluca (2014)

Příběh o věčně nadrženém bývalém policistovi, nyní soukromém očku, co už mu nestačí klátit ženu jeho kamaráda, která s ním pracuje v kanclu. Jednoho dne ,,náhodou´´ narazí v baru na Ralucu, uznávám, hodně dobrou kost, no a od té doby ho řídí jeho kvéro narozdíl od jeho mozku. V jeho věku už by měl mít přece trochu rozum, ne? Mezi tím vším pořád po něčem pátrá, všechno se to pěkně zamotává a vymotá se to do upřímně pro mě příjemně nečekaného závěru. Film, který stojí za to vidět, ale kde jde kvalitní příběh stranou na úkor neustálé soulože, která je ze začátku příjemným osvěžením příběhu, ale pak už mě to nudilo... prostě už sem starej a nudí mě na sex (v téhle formě) koukat, radši ho provozuju. Mělo to být spíš rovnou ostřejší porno než krimi a asi by mě to bavilo víc. Ne, kecám, jsem panic a u filmu jsem 24x dosáhl vrcholu.

Není co ztratit (1997)

Jedna z nejlepších ,,normálních´´ komedií, co jsem kdy viděl (normální myslím tím, že film není plný rádoby vtipných scén jak se někdo někomu vysere na hlavu třeba a divák se má smát). Příběh o dvou uplně odlišných lidech, z uplně jiný společenský vrstvy, kteří by se jinak těžko v životě setkali, kdyby si Nick Beama nemyslel, že ho podvedla manželka a tak sedl do auta a bezmyšlenkovitě prostě někam jel. Jak už tu někdo psal, tak jen potvrzuji, že scénka s tancujícím ochrankářem je nazapomenutelná.

Sběratel polibků (1997)

Kriminální thriller s prvky úchylna o jednom (nebo více?) únosci mladých holek, jejich následném věznění někde v podzemí a nucení k lásce k samotnému unosci zajímavými prostředky. Váhal jsem mezi 3 - 4 hvězdičkami, jelikož chvilkama mi ten příběh trošku neladil, bylo to takové rozházené ale jo, 4 hvězdy si to z mého pohledu zaslouží, je to sice známé filmové téma ale zase trošku jinak natočené a pěkně zahrané.

Dělníci smrti (2015) (pořad)

Docela jedinečný pořad o všem co nějak souvisí s tím, co se s námi děje po tom, co zemřeme. Člověk o týhle věci vůbec nepřemýšlí, nebo já ve svejch osm a dvaceti vůbec ne, no a tady se dozví co se pak s jeho tělem děje, podívá se na zajímavé profese, např. ,,spalovači mrtvol´´ to je fakt úlet práce - na druhou stranu, nic šílenýho na tom vlastně není, je to vlastně to nejpřirozenější. Určitě zajímavý námět pro pořad, který ale slabší povahy nemusí unést.

Route 66 - splnit si svůj sen (2010)

Příjemná projížďka po R66. Vidíme spoustu krás, kýčů a zajímavostí z této dlouhé silnice napříč Ámerikou. Až budu starej, koupim si taky Harleye a svezu se tam. Teď si spíš libuju v lítání ve vzduchu a narážení do stromů na motorce než jenom tak jet... líbila se mi věta jednoho z účastníků, zhruba takhle: ,,mě prostě nebaví jezdit k tomu moři a tejden se jen válet na stejným místě, každý ráno se vzbudíš do stejnýho dne, kdežto tady je to jinak´´. Můj člověk.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Jak nechceš nikdy v životě dopadnout? Koukni na výměnu manželek a máš odpověď! Viděl jsem pár dílů, některé jsou relativně v pohodě, u některých jsem jen čuměl s otevřenou držkou, jak jsou někteří lidé schopní žít!!! Třeba příběh zakomplexovaný matky s dvěma rozmazlenejma parchantama a manželem ne podpantoflákem, ale něčim, co je ještě pod tou pantoflí... děti kterejm je třeba 4... 5 let a pořád spěj s rodičema v posteli? Protože maminka to tak chce, jelikož prostě vždycky byla tak trošku ubohá, nic neuměla, nic jí nešlo, tak si najde otroka, se kterym se párkrát vyspí, pak si udělaj dvě děti, který s nima budou spát v posteli ještě až jim bude 30? Ty vole, někdy fakt síla, je mi těch lidí na jednu stranu strašně líto, jak dokážou žít jakoby v nějakym ,,vězení´´, nic nedělat, nikam se nepodívat, nic v tom životě nezažít... něco je tu k pláči, něco k smíchu a při sledování většiny z mnou shédnutých dílů jsem si uvědomil, že si ty vole fakt nemám na co stěžovat a i když skončim někdy třeba na ulici s krabičákem tak se budu mít líp, než spoustu lidí co je tížej hypotéky a spousta píčovin :) Koncept toho pořadu je rozhodně za 5 hvězdiček.

Časové pásmo bylo změněno