Margerie

4 body

1 4 7 9 10 11 12 následující >>
    • 28.10.2014  15:27
    Pýcha a předsudek (2005)

Uf. Tak tohle fakt ne. Nechápu hodnocení filmu, to jste se všichni zbláznili? Nebo to bylo vaše první setkání s Jane Austen? Protože tohle jsou jediné dva důvody, které bych pochopila. Nesmyslné zásahy do děje knihy, příšerný výběr herců a absolutní nepochopení celé knihy, to se opravdu jinak než odpadem hodnotit nedá. Keira neumí hrát a postavu Elisabeth vůbec nepobrala, Donald Sutherland to samé v bledě modrém (oficiální text distributora - dětinský otec?! jako vážně?!), Matthew Macfayden jakbysmet a navíc je to nejhůře obsazený Mr. Darcy ever! Jane a Mrs. Bennet se celkem povedly, ale to na vyzdvihnutí snímku z filmového pekla opravdu nestačí. Přečtěte si knihu a podívejte se na bezkonkurenční seriálovou adaptaci BBC (1995) a pak ohodnoťte znovu, prosím!

• 18.10.2014  02:57

WTF?! Jo aha, pokus o vtipné video...

• 23.7.2014  14:46
    Robot Chicken (TV seriál) (2005)

Tenhle seriál a jeho hodnocení se zcela vymyká mému chápání. Nepřijde mi to vtipné, spíš trapné, a barbinoidní postavičky mne opravdu neuchvátily. Aluzí na všechno možné je sice seriál plný, ale parodie by měla být založena na inteligentním humoru, což se zde neděje. Viděla jsem asi 10 dílů a pokaždé mi přišlo, že trvají tak půl hodiny, nikoliv 10-11 minut. Vážnějsem na tom nenašla nic, co by stálo alespoň za 1 hvězdu, je mi líto.

• 23.7.2014  13:03

Horší celovečerní film jsem snad nikdy neviděla. Absolutně nechápu, co to pana Vorlíčka napadlo. Scénář je o ničem, dialogy naprosto příšerné, film je plný nelogičností (drak, který vypadá jako hroch, ředitelův druhý pár rukou, který se objeví pouze občas, hlášky typu "Podpálila jsem mu byt. Stavěl ho 6 let."). Animace je příšerná, nekoukatelná (hlavně ten čertík nebo co to bylo) a především úplně zbytečná. Hudba neposlouchatelná. Herecké výkony pod úrovní béčkových amerických krasotinek - když ve filmu podává nejlepší herecký výkon Uršula Kluková, není co dodat. Dětská herečka v hlavní roli (která sice hraje holku z 2. třídy, ale v době dokončení filmu jí bylo už 13 let!) neumí hrát ani mluvit, Bohdalová je trapná, až je vám za ní stydno, Černocká k pláči. Masky (např. Baba Jaga) nedůvěryhodné a odfláknuté. Morální poučení pro děti nulové - podle tvůrců filmu je v pořádku, když si teta Irma (analogie s IT Crowd byla asi tím nejsměšnějším na tomhle snímku) vyčaruje dvě dvojnice, aby si mohla vzít všechny nápadníky, jejichž lásku si přičarovala! Špatně vykradený Harry Potter už je jen smutnou třešničkou na pomyslném dortu - obrázky v knize, které žijí a mluví, létání na koštěti, teta Irma, kterou po kolejích veze skřítek... 0% a odpad dávám jen proto, že čsfd neumožňuje mínusové hodnocení. A pocit trapnosti, který na mě postupně dopadal už od prvních minut "filmu", mě asi jen tak neopustí.

• 7.4.2014  17:37
    Malcolm v nesnázích (TV seriál) (2000)

Uf, tak tohle je jeden z nejtrapnějších "sitcomů", s nimiž jsem za poslední dobu měla tu čest. Extrémně nesympatičtí herci, špatně zahrané role, příšerný scénář. Vtipné to není ani náhodou, chvílemi jsem se opravdu styděla i za tvůrce, jak to bylo ubohé. Tohle vážně nemá obdoby.

• 28.7.2012  19:52
    Eel, The (2004)

V první řadě bychom se asi měli ptát, co tahle věc (odmítám o ní mluvit jako o filmu nebo hudebním klipu) sakra dělá na čsfd?!

• 28.7.2012  19:49

??? Komické mi to nepřišlo ani jednou, trapné a zbytečné celou dobu, tak, že se vlastně ještě teď pocitem trapnosti červenám.

• 16.2.2013  23:58
    Babovřesky (2013)

Pan Troška někde vyhrabal posledních pár drobásků na zaplacení facebookové reklamy, takže tu teď otravuje lidi se svým novým... čím vlastně? Říct filmem by bylo urážkou pro tohle umění. Je škoda, když někdo nepochopí, že už je čas skončit, a zničí tím vše dobré, co doposud udělal. Kdyby odešel do režisérského důchodu už před cca 20 lety, když dotočil Princeznu ze mlejna, měl by český národ celkem kvalitního režiséra, který se zasloužil o pár nezapomenutelných filmů, dokázal pobavit a pohladit několika pohádkami po duši. Takhle máme akorát dalšího tvůrce pro komerční Novu, který pobaví tak možná Anču z kravína, ale rozhodně ne někoho, kdo viděl pár kvalitních filmů, má trochu soudnosti a vkusu. Je mi líto, ale tohle vážně nemá obdoby.

1 4 7 9 10 11 12 následující >>