Černá kniha (2006)

Filmem prosvítají i silné a uvěřitelné momenty, ovšem v jádru jde o toporné, mechanické, těžko uvěřitelné a zbytečně dlouhé dílo.

Tmavomodrý svět (2001)

Každou chvíli si člověk říká, že tu chyběly peníze, onde zase pokulhává scénář, věrohodnost příběhu i výkony herců. Přesto má tento snímek své kouzlo. Tři jsou málo, čtyři moc. "Velkolepý" film, kterému tak trochu čouhá sláma z bot.

Pan Nikdo (2009)

Debilita zabalená do vizuálně sebelepšího obalu prostě stále zůstává debilitou, to ať se na mě neráčí panstvo zlobit... O čem tohle vlastně je? Řeknu vám to - je to o tom, že až budete náhodou vidět do budoucnosti a ani jedna z jejích tří variant se vám nebude zamlouvat, odběhněte si do lesa a foukněte do listu. Tak, a je to. Tento film je totiž o tom, co se nikdy nestane ani nestalo. Člověk si celou dobu láme hlavu nad tím, jak k sobě tři příběhové linie vlastně patří, aby se na konci dozvěděl, že společného mají to, že se ani jedna z nich nestane....Tohle je prostě špatný vtip. Pasáže, kde nás pan Leto poučuje o čase a vesmíru jsou navíc tak otravné, že se při nich člověku chce až brečet....

Amélie z Montmartru (2001)

Nelze ani vyjádřit, jak špatné toto přeslazené diblíkovské dílečko je. A přitom je v něm tolik potenciálně hezkých nápadů!!! Všechny svéráznosti a nonkonformitky malé Amélie jsou ovšem tak ohlušujícím způsobem ukazovány, že nic kýčovitějšího snad dosud nebylo k vidění. Autorům filmu to ovšem nestačilo. Oni se tak báli, aby náhodou jejich sladká Amélie nezůstala nepochopena, že nám všechno, v čem je tato slečinka jiná, ještě pro jistotu vysvětlí pan vypravěč. Větší pózu, prvoplánovitost a kýč jsem nikdy v životě neviděl.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Viděl jsem všehovšudy asi 15 minut. Tento seriál mi totiž dělá fyzicky špatně. Neuvěřitelně rychlé sledy detailních záběrů na xichty, trhaná kamera, záběry osob snímané přes uši či dokonce půlky hlav ostatních herců...Podobný zážitek a nevolnost ve mně naposledy vyvolala nějaká pouťová atrakce, které je tato fraška nejvíce podobná.

Sex ve městě (2008)

Film je završením tendence, která se objevuje již v šesté sérii seriálu. Vtipné a chytré dialogy ustupují do pozadí a dopředu se dere pouze drzá nabubřelost. Obrovské zklamání. Rádobyupřímné dialogy a příběh lásky působí ve vší té pompě spíše komicky. Škoda.

Sex ve městě 2 (2010)

Jedním slovem - hnus. Seriál byl založen na vtipných a chytrých dialozích, které byly doplněny vkusným oblečením a smyslem pro módu a styl. Tento film je debilita, plná ohlušujícího přepychu a extravagance. Absolutně bezobsažné a přeplácané. Hrůza...