Mr. Orgazmo (1997)

Překvapilo mě, kolik je tam nápadů, které byly později použity i v South Parku, ale mimo animák to prostě vůbec nefunguje.

Cypher (2002)

"já nejsem tvoje dcera, jsem tvoje babička"..... jinak ale fakt dobrý a výjimečně dobře promyšlený. Škoda, že rozpočet filmu byl podle vizuálu tak 1000 dolarů.

Drive (2011)

Tak tenhle pán se vážně umí tvářit. S jedním výrazem odehrát celý film, tomu říkám minimalistický výkon. Stejně skvělá byla i minimalistická hudba, proto nechápu, proč tento koncept neudrželi a nacpali tam i nějaké elektro-pop scheisse a na konec ještě jakousi rádoby operu?

Ona (2013)

Nevím, co mě děsí víc, jestli představa, že mě telefon nutí, ať s ním mluvím a beru ho ven, nebo fakt, že v blízké budoucnosti se budou gatě vázat takhle proklatě vysoko.

Konzultant (2013)

myšlenka je super - dva rádobymafiáni rozdrcení peklem skutečné mafie. Ale dialogy nanic, zahraný nanic, atmosféra až na pár záběrů žádná...

Looper: Nájemný zabiják (2012)

prosím, už dost cestování časem - přece kdyby se voddělal, nemohl by za sebou přiletět z budoucnosti a nemohl by nic z toho prožít + co ta vize budoucnosti - co ty pistole tam proboha a ten smeťákovej vercajk...tohle je fakt hrůza.

Vlk z Wall Street (2013)

Tři hodiny se dívat na zfetovanýho magora? Proč? Tenhle film je hlavně neuvěřitelná nuda. Tři hodiny řevu. Soundtrack úplně mimo. Jestli mělo být poselstvím "všichni tim veřejně opovrhujou, všichni vědí, že to je rychlá cesta do pekla, ale každej by to chtěl dělat taky", tak to je sice hezký, ale mohlo se to podat o dost líp, a hlavně ne tak nudně. Každopádně nejvtipnější je sledovat, jak tomu každej "kalič" dává z povinnosti pět hvězd :D

Na život a na smrt (2013)

Tento film svým zpracováním nijak zvlášť nenadchne. Bohužel musím říct, že tentokrát mě nejvíc štval Mark Wahlberg, kterýmu ta role moc nesedla. Co mě ale sere víc je zdejší hafo politických myslitelů a armádních stratégů, dle kterých se to stát nemohlo a americké vidění světa je nebezpečné. Podle nich je neskutečné to, co někdo reálně prožil, a nebezpečné to, co jim umožňuje žít si v relativním klidu a bezpečí.

Elysium (2013)

Moc se mi líbí Blomkampova vizuální ztvárnění (už District 9), ale na ději a psychologii postav by bylo třeba ještě trošku zapracovat.