Ladíme 3 (2017)

Chtěli nějak všechno a nakonec z toho nebylo vlastně nic. Příběh vlastně úplně irelevantní, zpívání tam taky moc nebylo, nacpali tam skupiny, které ale vlastně tay nedostaly příležitost se ozvat. No, koukat se na to dalo, ale nebyla to žádná sláva.

Vražedná práva (2014) (seriál)

První díly mě úplně nenadchly, především jsem měla trochu dojem, že seriál má dojem, že ho sledují totální debilové (jak jinak si vysvětlit, že na konci druhého dílu je po odhalení totožnosti mrtvoly tahle postava ukázána ve třech různých scénách, abychom pochopili, kdo to byl). Jinak se na to hezky kouká, i když je to vlastně na zvracení, jak se ti lidi chovají. Závěr první série byl povedený, i když by těmi plot twisty mohli přece jenom trochu šetřit. Druhá sezóna se hezky rozjela, zkoukla jsem ji vlastně za den. Začíná to být ale trošku otravné, kolik různých kostlivců má každý ve skříni. Konec druhé sezóny mě vlastně vůbec nenavnadil dívat se dál, protože tam není opravdový cliffhanger. NA další série se dívat nebudu, protože jsem si přečetla o co jde (abych ušetřila čas) a bohužel se to přesunulo z roviny oblbování soudců a porot do vztahů, které mě vlastně vůbec nezajímají, a to jak se vyvíjejí mě nezaujalo.

John Tucker musí zemřít (2006)

Možná kdybych byla o deset let mladší a nacházela se v období, kdy bych tohle teoreticky mohla zažít, koukalo by se na to lépe. Ale asi ne, už tehdá jsem neměla zrovna pozitivní vztah k romantickým filmům. Příběh naprosto příšerný, závěr naprosto nelogický, kličkování mezi bratryy podivné.

Prezident Blaník (2018)

Na Blaníka koukám ráda a na tohle se určitě kouknu znova. Jistě, je to hlavně hromada sprostých slov, ale od Blaníka mi vůbec nevadí. Smálo se celé kino a i když bych tím normálně možná pohrdla, protože je to příliš přízemní, bavila jsem se skvěle.

Thor: Ragnarok (2017)

Asi jsem divná, ale měla jsem dojem, že tohle bylo nejhorší, co jsem od Marvelu viděla. Situační humor mi přišel naprosto nefunkční, měla jsem dojem, že jsem se dívala na nové Guardians of the Galaxy přes kopírák. Plus teda matlání mytologie a rádoby happy end, se kterým Ragnarok nemá nic společného. A hromada blábolení, které tam nemuselo být a stopáž mohla být o půl hodiny kratší.

Jigsaw (2017)

Velká slabota. Pasti značně nekreativní, postavy velmi podivné a zápletka naprosto nepovedená. Škoda.

Girls - Série 1 (2012) (série)

Zkoukla jsem v rámci prokrastinace první sezónu, ale fakt nevím, proč to někdo označuje za humor. Je to spíš tragédie o debilních blbkách. Sama Hannah to říká, jsou otroci města, které si nemohou dovolit - tak proč se proboha neodstěhují jinam? Tak nějak tam není nikdo normální, což je opravdu smutné, protože já se v tomhle rozhodně nepoznávám. Taky nějak nechápu, jak to vůbec celé vzniklo, komu to připadalo jako geniální nápad. Ano, dokáže to upoutat, ale je to spíše takové, "nejsem na tom tak špatně jako ony" než to je zábava.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Hezky to vypadá, ale to nestačí, Příběh nudí, je to dlouhé, a jelikož sama lesbička nejsem, tak to pro mě nezachrání ani Cara (která mi tak jako tak nesedí). Povidná chemie mezi těma dvěma a jejich podivný vztah, no nevím, jako by to hrálo prim, i když to nebylo moc zajímavé.

Baby Driver (2017)

Ansela Elgorta nemusím od doby, co mi z něj bylo na zvracení v Hvězdy nám nepřály. Jednu hvězdu tomu dávám jenom proto, že jsem do dokoukala/byla donucena dokoukat do konce, protože přítel se jakž takž bavil. Trapný mix muzikálu s krimi nemá žádnou substanci a stále si hraje na to, jak je chudák Baby vlastně dobrý člověk a oběť okolností, což je u Američanů sice velmi oblíbené, ale já to fakt nežeru. Někdo, kdo krade auta, není žádný chudák, co na svůj osud neměl vliv. Je to trapárna plná klišé a debilních rozhodnutí. Ale možná jsem divná. Možná je úplně normální, že když uvidím někoho, s kým jsem byla dvakrát na rande, někoho zastřelit, tak je mým instinktem mu pomoct a ještě víc se zamilovat, ale já to fakt neberu. Tím spíš, že budu čekat na odsouzeného vraha pět let, abych s ním mohla strávit zbytek svého života. Plus tedy absurdní závěr přesunutý na nejvyšší akční otáčky a nesmyslná asistence Kevina Spaceyho alias bosse někomu, kdo mu zničil kariéru. Prostě naprostý blábol a místním 74 % opravdu nerozumím.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

No asi je to tím, že jsem holka, ale mě to fakt nebavilo, nebýt toho, že mi nešel internet, tak bych to nejpozději v půlce vypnula. A to, že jsou tam takové hvězdy jsem vůbec netušila, nebyla jsem schopná je od sebe rozeznat.