Michal David - Hop nebo trop (1985) (hudební videoklip) odpad!

Poctivý punkrock,rock,heavy metal,to jsou žánry,kterými jsem odkojen.tomuto bolševickému braku nemůžu dát hvězdu ani z nostalgie,neboť sračka už zůstane navždy sračkou.

Show Jana Krause (2010) (pořad) odpad!

Proradný komediant veřejně uráží hlavu státu a myslí si,kdoví jak není vtipný.Je to primitivní ubožáček !

Pohádky pana Donutila (2015) (pořad) odpad!

Neuvěřitelná multikulti vymejvárna.Zasloužilý antichartista Milan Donutil si potřeboval přivydělat nějaké drobné a neštítí se kvůli tomu manipulovat s dětmi.

Kousek nebe (2015) (pořad) odpad!

Jedna z mnoha dalších sraček hrající na emoce citově slabších jedinců,takže nic nového,leda tak další pořad,který mě donutí urychleně vypnout bednu.

Wild Wild West (1999) odpad!

No co k tomuhle veledílu napsat ? Viděl jsem řadu klasických westernů s Johnem.Waynem,či Garry Cooperem i tzv béčkové westerny s dnes již zapomenutými herci.Ovšem z téhle těžko pochopitelné slátaniny mám akorát tak pocit zmaru nad ztraceným časem,stráveným sledováním téhle nehorázné píčoviny.

Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Nepamatuju,kdy jsem naposledy viděl něco tak kreténsky stupidního a tolik přehrávajících amatérů pohromadě.

Světlo pro Světlušku 2014 (2014) (pořad) odpad!

Když nějaký havlobolševický přizdisráč przní písničku Karla Kryla,tak to nemůže být nic jiného než ten nejhorší odpad.ODPAD ODPAD ODPAD ! ! ! Hnus a pohrdání takovými ,,umělci,, !

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Láďa Hruška,další pseudocelebrita z továrny na kýč TV NOVa.