Hancock (2008)

Tak skvělej námět, poměrně dost slušnej rozjezd, ale jakmile to začíná hrát na hlubokou notu, ajajaj všechno de do kelu a z původní skvělé vypité alegorické frašky se stává slátanina, která má sice boží kameru a naprůměrnou výpravu, ale kolaborace žánru z lehké superhrdinské píčovinky u které se bombasticky s kámoši vylejete jak Sázava, do nepochopitelně rádoby mystické sci-fi patlaniny, dává filmu ránu pod pás a rozdělujeho na dvě odlišné roviny........... Přesto určitě stojí za shlédnutí, výprava je fakt unikátní a pár akcí a hlášek je doopravdy hodných shlédnutí

Hanebný pancharti (2009)

Nesmlouvavé, nemilosrdné, kruté, napínavé a vážně propracované ins letze Punkt. Autentické, Taratínovský ukecané, ale má to svůj význam....Herecké výkony a tím pádem obsazení jsou, jak je to u Qentína zvykem, nadnárodní a nadstandartní.....ich klatsche, überwältigend. Je to, ale nuda..............

Hank a Mike (2008)

Bizarní spatlanina, hodná tak maximálně 20 minutové scénky do Zelenkovy imaginace. Jako celovečerní snímek, byť s nízkou stopáží, dost nůda.

Hannibal (2013) (seriál)

Dobrý den, jsem provařená literární a filmová zrůda nadlidských schopností a ohavných činů. Ano jsem Hannibal Lector. A tentokrát Vás budu děsit v seriálu ksichtem Madse Mikkelsena. A navíc budu soustavně trápit jednoho sociopatického detektiva. A to je důvod proč to sledovat. Páč bububu je to hodně slušný. Navíc ve výborné režii a s obdivuhodnou výpravou a výtečným hudebním a zvukovým doprovodem. Ačkoliv jsem se bránil, nedá se jinak. 1. série 94%. Jedeme dál. V řadě druhé se už větších trhlin a nesourodostí, scénáristé vyvarovat nedokázali. A mám pocit, že tento ojedinělý seriál, trošku zapadá do nadprůměrového průměru. Všechno se tu řídí dle jasné metodiky a s tím i jednotlivé epizody padají. My víme co nás na konci řady čeká už od jejího první dílu a jen trpíme dokud se to nestane. Je třeba dodat, že výplň jednotlivých dílů je mnohdy vážně nezáživná (myšleno nestravitelná - NEŽERTE HODINY PŘED A HODINY PO UŽÍVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH DÍLŮ) za to dechnenevracející. Poetika zvráceného světa naprůměrně inteligentních psychoušů je kolorována takřka dokonalou scénografií. Repliky, především ty gastronimické, jsou opravdu exponáty vhodné do muzea kreatůr. Finálový díl druhé řady i s Clifhangerem jako brrrrno, je jen završením parádní druhé půlky serie. Postavy stvárněné Michaelem Pittem a Jeremy Daviesem, mě děsily a bavily závoreňnatolik, že dokázaly vyplnit lehké znuděníz hlavních posrtav. Jako celek je druhá řada nevyvážená a nesourodá, chybí podstatně větší motiv a dějová linka, která by nás udržela ve stejné katarzi, která se postupně projevuje až na její úplná závěr. 89%. Pátou hvězdu ponechávám. Na třetí sérii jsem opravdu zvědavý.

Hany (2014)

Improvizační večer na téma, jak si hrát na generační výpověď. Peníze prý v českým filmu nejsou, ale mrhají se na tyhle opulentní pseodu sotisfikované kraviny. Bez smyslu a bez významu. Jestli se tento pokus chtěl nějak rovnat Samotářům, měl se jmenovat Ubožáci.

Happy End (1967)

geniální... na všechny strany využitý potenciál. Klenot mezi českými satirickými filmy.

Hardcore Henry (2015)

Majk Žeksn potřeboval miliardu dolarů aby vyblednul, Najšuler ani né desetinu, aby se postaral o revoluční akční film. Takhle osobitý a nadupaný jsem to nečekal. Copley baví, Kozlovkij místy děsí a láska je kurva. Skvělá jednubka, kterou jsem musel jíst na dvaktát...jinak bych se její exlusivní chutí udusil.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Neserte se do lidí, co Vám připravují jídlo. Hluboká sonda do života gastronomických lokajů, plná nekonečnýho vesmíru nechuťáren. Ach...tak realisticky nastavené zrcadlo, lidské malosti a nepřipravenosti na sebe sama. Za mě plnejch 100%.

Helena (2012) (seriál)

...ale ono to občas je i zábavný....... a nad věcí, ale jen občas

Hell on Wheels (2011) (seriál)

První dojem? Mícká košatá píčovina, cucající si z prstu historické pseodureálie, podle toho zda se hodí do příběhu. Wild, Wild West protaženej na 50 hodin.