Fly Girls (2010)

Když už není zrovna do čeho "píchnout", tak se hodí si koupit letenku a podívat se třeba,.. já nevím no nebudu se držet stereotypu a napíšu Skotsko. Zaletět si tam a podívat se na kozy, různé vyvýšeniny a no prostě přírodu , která tam je nádherná (v jistých případech je lehce obohacena nějakým tím silikonem ale co už, mě to nevadí. Co je v hoře to je v hoře). A pokud budu mít štěstí vychytám skvělý personál a to například: orálně zdatné Stevardky, Co-pilota tvrdého jako kámen, a nebo ještě v letišti ppppppana vrchního kontroloooora s jeho osobní asistentkou. Inu let to byl nádherný ale na cestu po moři to nemá. 75%

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Orgasmické dílko plné oslů, odkazů alá Mlčení jehňátek (scéna „Would you fuck me? I'd fuck me. I'd fuck me hard" se mi zaryla hluboku do srdce), Rosario Dawson, Pussy trollů a kdo ví čeho ještě. Ta jemně laděná oddechová atmosféra kde film konečně nepůsobil způsobem Svatodřevařských sraček, které z tlamy tohoto obrovského monstra vylétávájí v houfech ročně ale působil konečně tak trochu "normálně" (alespoň v mezích jak to film dovoluje). No za mě to bude jistých 85%

Bídníci (2012)

Kdyby ti Miséreblanti nemluvili polovinu, tedy chci říct doslova 150 minut z celkových 157 minut tím prapodivným dialektem, ze kterého se mi koule zvedaly až do mého collumu a mé srdce se několikrát zastavilo, tak by se mi to možná i líbilo. Inu takový Jackman ten teda válel ale co ten Crowe to bylo jak poslouchat když Philla Collinse hladí svým přirozením Tobias Sammet za zvuků jejich "Hitu" Dying for an Angle. Jak já tu Avantásii nenávidím. Nu což i přesto, že muzikál je mi cizí budu objektivní a dám tomu ty 3. Procentuálně asi tak 60%. Své klády to má ale prostě to není můj pilíř s vlajkou byli to pro mne spíše Galeje.

Tufty (2009)

Tak takhle se vyrábí plyšový medvídci. A já se vždy divil jak na to. Asi si vezmu zbraň ze stodoly a půjdu si také nějakého ulovit. No co už, místama trapné no a místama celkem vtipné a vesměs originální dílko na těch 9 minut celkem zabavilo a asi po tom týdnu si pořád pamatuju o co šlo. Braři lokajové to udělali slušně, ne jak to druhé hovno z 2010.

The Collection (2012)

Někdo prohlásil, že tohle bude jeden z nejkrvavějších horrorů 2013. No a to teda ano. Krvavé dost, debilní ještě víc. Po skvěle atmosferické jedničce přišlo tohle kde musím uznat ano bylo to dobré, bylo to krvavé a bylo to zajímavé. To ale není všechno. To, že náš Collector je až tak skvělý inženýr a stavý takovéhlé stroje, pasti atd. To je vskutku impozantní ( to byl sarkasums). Proč si vybral tohle holku nevím ( předpokládám, že panna nebyla podle toho jak se ji snažil zachránit její bodyguard.) Ale když pominu (nikoliv prominu) tyhle zhovadilosti tak scéná v tom klubu.... no,...no,...no dobře 60%

Domov snů (2010)

Tak jsem konečně zjistil jak na to, když ceny bytů rostou a můj plat stále klesá. Skvělé instruktážní video Bravo. I přes to, že to v sobě nese lehký horor protkaný dramatickou komedií, nepůsobí to vůbec špatně. Ty vraždy ať už jsou sebe víc absurdní ( viz. scéna rospárané břicho) působí božsky v záplavě tehdejších sraček. Varianty jak někoho zabít a následný bodycount Haha. Alespoň jde vidět, že to jde i pořádně. Nebýt občasné pomatené dějové linie a sem tam otravné minulosti ( nutné zlo). Dal bych i víc. 75%

Viděl jsem ďábla (2010)

Skvělý Thriller o zajímavě naplánované pomstě v úžasném prostředí s geniálnímy individui a v tom všem ještě dobře zvolené obsazení. U takového Min-sik Choi jde vidět, že i po skvělé postavě oběti v Oldboy umí hrát i sériového vraha. Dlouhá stopáž ani trošku neškodí ba naopak alespoň protahuje tenhle skvostný zážitek. Logické jednání hlavních protagonistů také pomáhá kde i brutální stránka filmu působí realisticky a konečně ne uboze jak tomu bývá u amerických verzí. Snad se tady nedočkáme amerického remaku jinak nevim. 85%

Grave Encounters 2 (2012)

Pokud budu lézt do psychiatrické léčebny někde v Kanadě tak si sebou vezmu zbraň (protože vím jak to dopadne vzhledem k tomu, že jdu po stopě opravdovému duchařskému útoku na osobu, která prodělala lobotomii již před tím než se tam vůbec objevila) a vystřelím mozek svým kamarádům a pak i sobě. Cely film by tedy končil asi po 1 minutě a 35 sekundách (takové zdržení proto, protože se mi zasekla zbraň). Co ze zbytkem? Zbytek dáme na starosti našim expertům na lobotomii tedy mrtvým či nemrtvým duchům ( záleží za kterou část prostěradla zataháte) a uvidíme co natočí. Třeba se z těch jejich záběrů poučíme, poté co se na ně budeme dívat na Discovery nebo National Geographic. Na závěr bych chtěl pouze skromně napsat, že moje verze nebude mýt na úvod okolo 35 minut nekvalitního, hloupého, nelogického a směšného amatérského porna ale pořádný Hardcore jak jsme na něj zvyklý od Brazzers nebo Evil Angel. 55%

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

A proto pravím nehleďte dámám na ústa. Čumte jim radši na kozy nebo jinou nádhernou část těla a během toho očumování se čas od času koukněte například i po baru kde se na nějakou tu chvilku seknem. Tolik narážek na jiné filmy ať už v dialozích nebo u prostých věcí a to barev nebo pouhé ozdoby na autě jsem dlouhou dobu ve filmu neviděl. No a když zrovna neobdivujete pozadí Rosario Dawson tak si povšimnete jednoho Old-school kaskadéra ze kterého charisma jenom lítá. A to ještě když usedne do svý nablýskaný káry a vydá se na malou "projíždku" enormně to chytne za srdce ty milovníky pořádnýho oldschoolu. Kurt Russel je bůh, co víc dodat asi jen to že jsem tohle grindhouse dílo viděl asi už 6krát a moje hodnocení je stále čestvé 80%

Megan is Missing (2011)

Srát na logiku filmu či jeho kvalitu. Megan je kráva a může si za to sama. Fráze pojd se sejít za jídelnou bylo vyslovena mnohokrát a to, že tenhle skejták je očividný čurák, který si chce zašukat ve stylu BDSM jde citit na míle daleko. Ale přesto ne ona tam půjde. No nic film jako found footage funguje ale kolísá na hraně Varování, které nefunguje a je tu pro smích a to hlavně kvůli těm zprávám, vedle kterých televize nova vypadá jako celkem fajn stanice. Co se týče Amy a místní policie škoda mluvit akorát bych se nasral. 65%