Policajt ze školky 2 (2016)

Náhodou moc milé překvapení! Čekal jsem sračku jak bič a dostal jsem příjemnou zábavu, navíc po dlouhé době slušný film s Dolphíkem, čehož se cení, vzhledem k tomu v čem dodnes hraje. Kromě Postradatelných ( tam je perfektní ) :-) Samozřejmě na kvalitu prvního dílu to nemá, ale jako pokračování si myslím hodně dobré coby komedie lízlá trochou akcí.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Výborné! Excelentní! Tak tahle odbočka mě chytla za koule a udělala mi moooc dobře! Od Garetha Edwardse to nejspíš čekal málokdo a on nás tak PŘEKRÁSNĚ potěšil!!! Lepší než sedmý díl. Takhle podobně měl vypadat sedmý díl. Byla to jízda, která ani na vteřinu nenudí a krásně naváže na 1 - teda 4 díl, kdo se už v tom má vyznat... sakra :-)

Rozpolcený (2016)

Někdy si také připadám jako rozpolcený a čekám, co se stane, až ze mě vyleze zvíře :-)

Sebevražedný oddíl (2016)

Překvapil. Možná by slušelo brutální s hektolitry krve krvavé R-ko, jak má David Ayer ve zvyku, ale jinak mě film bavil a už tuším, že u DC si jedou na své vlně fantasy. I ti nejhorší z nejhorších to umí roztočit a pořádně nakopat zadečky. Hodně slušná zábava, která mě vždycky nadchne.

Spectral (2016)

Tak od tohoto jsem podle hodnocení vůbec nic nečekal a nakonec? Slabounký - přesto potěšující vývar z filmů Černá hodina + Světová invaze :-) Samozřejmě bez jejich kvalit. Coby ale jako akční scifíčko se zajímavým nápadem k zamyšlení to na mě fungovalo. Další kvalitní NETFLIX :-P

The Midnight Man (2016)

Skvělý začátek a pak dlouhé čekaní, jestli si film dokáže udržet úroveň a tempo. Pár skvělých momentů vystřídá nuda a debilita tvůrců, aby nakonec v 5-ti minutách vytáhli mazec, který se vlastně změní v jeden velký sranec. Je to obrovská škoda! Mělo to na víc! Pro mě zklamání roku.

The Siege of Jadotville (2016)

Dlouho jsem tenhle kousek odkládal a hned po skončení jsem kroutil hlavou proč vlastně? Jedná se o další válečňák, který když se rozjede, přináší skvělou akci, slušné herce a zajímavý příběh. Člověk se dozví něco nového o irech :-)

X-Men: Apokalypsa (2016)

Ale jo. Trochu mě to ze začátku vykolejilo, protože trailery na film opět zvedali prdel až k nebesům, přesto po další projekci jsem byl z toho pocvrkaný. Krok zpět, navíc z Isaaca se dělal nadbůh, který podobně jako Ultron z A2 až zas tolik na pilu netlačil. Ale pozitivem je popcornová efektivní zábava, která splní - možná nezvedne laťku, ale také ji nezlomí, očekávání.

Zásah (2016)

Iko zase rozdává kopačky, ale ne fotbalistům, těm co ho zasáhli do hlavy. Indonésie se mi poslední dobou hodně líbí. Bitky paráda, ale už se z toho trochu stává tradice, možná, že být lepšího příběhu, což se dalo určitě z námětu vytáhnout, dal bych i víc. Takto je to jen další z těch normál pohodovek, které neurazí ale ani nenadchnou.

Bláznivá dovolená (2015)

Díl, který sází hodně na záchodový humor, což mi nevadí :-) Nápad dobrý.