Anděl (1982)

Zajímavý nápad i myšlenka, bohužel k celkovému uspokojení mi něco chybělo. Možná jsem čekal od filmu více.

Interview s upírem (1994)

Klasika, kterou jsem docenil časem. Perfektní herecké výkony. Perfektní Neil Jordan, který umí, když chce. :-)

Hvězdná brána (1994)

Paráda, kterou hltám doteď. Škoda, že nevznikl druhý díl, který by opět Roland Emmerich zrežíroval. Prosím nezlobte se na mě, ale seriálu nemohu dojít nějak na chuť :-P Drsný Kurt Russell, zajímavá postava Jamese Spadea, démonický Jaye Davidson + Mili Avital, která se mi ve své době hodně líbila :-D Jedno z mých nej scifi-dobrodružných fláků.

Záhadné zmizení (1993)

Knihu jsem nečetl, snímek Spoorloos (1988) jsem neviděl. Proto hodnotím pouze tuto moji srdeční záležitost, která nabídne hodně zajímavý příběh o muži, co chce zkusit dobro i zlo, chlápka, který hledá svou lásku a závěrečné rozuzlení, které mě napoprvé dostalo.

Mrazivé peklo (2008) (TV film)

Nejsem až tak moc zklamaný, protože jsem od toho nic nečekal. Na druhou stranu místy to mělo slušnou dávku napětí a dokonce ono zlo nebylo k smíchu. Avšak spousta věcí mi na filmu vadilo. Ať už chování některých herců... Škoda.

Běžící Terč (2000)

Dal jsem tomu šanci kvůli mému oblíbenci, ale už to nebylo ono. Špatné, hodně špatné.

Půlnoční chodec (1994) (TV film)

Pro mě ve své době celkem slušný a překvapivý zvrat filmu. Souhlasím, že to není světové, ale já tento film mám rád.

No není to romantika? (2019)

Romantická komedie, která si dělá srandu sama ze sebe i dalších filmů svého žánru a hlavně je koukatelná v podobě, že neruší a ani na chvíli jsem neměl pocit, že by mě nějak otravovala. Rebel Wilson jako vždy super :-)

Na špatné straně (2018)

S. Craig Zahler potřetí a opět mě nezklamal. Trochu se oproti Blok 99 umírnil, ale jeho provedení kriminální retro mi sedlo. Opět by se dalo očekávat něco jiného, ale já byl v celkovém hodnocení filmu spokojen. ( 90% )

Blok 99 (2017)

MASO! PŘEKVAPENÍ! BRUTALITA! NÁSILÍ! PŘÍBĚH, který potěší. Po Kosti a skalp mi S. Craig Zahler dokázal, že umí točit a získal si moje srdce. Vince Vaughn v úplně jiné roli, než je zvyklý, nám předvede jaké to je, někomu rozdupnout hlavu :-)