Kosti a skalp (2015)

Drsné, místy trochu zdlouhavé, přesto finále je tak krvavé, že to celkový dojem vytáhne o třídu výš. Uvidíme, co se mnou udělá další projekce. ( 75% )

Trojitá hrozba (2019)

ZKLAMÁNÍ JAK SVIŇA!!! Tolik bijců, tolik možností a oni nám dají hláškujícího Scotta Adkinse, drsného Michaela Jaie Whitea, solidního Tonyho Jaa, otlučeného totálně nevyužitého Iko Uwaise, což mě strašně mrzí a samozřejmě zbytek, který je taktéž nevyužitý. Je to ten typ filmu JDEME TOČIT BITKY A PAK VYMYSLÍME PŘÍBĚH A NĚJAK TO SLEPÍME! Akce - střih - lepidlo - plakát, co nažhaví a pak jim to pusťme a uvidíme, co na to řeknou.

Stan a Ollie (2018)

Těšil jsem se. Možná je trochu škoda, že mohli ukázat jejich začátek, pád a krásný konec, kterým se rozloučili a mě tím dojali. Hlavní duo Steve Coogan + John C. Reilly - PARÁDA!

Pašerák (2018)

Clint má i lepší filmy o tom žádná, ale za upřímnost a řešení životních problémů dávám plnou palbu. Proč hatit?

Trojí hranice (2019)

No, nebudu skrývat menší zklamání, protože jsem čekal úplně jiný film. Akční řežbu pro chlapy, ale místo toho jsem dostal dobrodružný drama thriller, který sice má co říct, ale je škoda, že se tvůrci nedrželi námětu až do konce a neudělali z toho třeba DALŠÍ ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN, TO SE KRÁSNĚ NABÍZELO.

Shocker (1989)

Wes Craven hodně experimentoval. Musím ale uznat, že nápad to je povedený. Také bych chtěl pocestovat proudem, ať už někam do historie či péčka :-D Brutální horor, který se stal klasikou. Doporučuji pouze fanouškům nenormálních hororů nebo všem co mají rádi Cravena.

Smrt jí sluší (1992)

Pustil bych to všem feministkám a těm, co chtějí žít věčně :-)

Exploze (1992)

Kultovní film s Piercem Brosnanem o výbušné vodě + vážně geniální hláška, u které se vždycky poseru smíchem. A TO JE VŠECHNO? - NE, VYNECHAL JSEM TU ČÁST, KDY SPOLKLA GRANÁT! :-D :-D :-D

Hořký měsíc (1992)

Roman Polanski opět v plné palbě. Film je strhující a ihned vás vtáhne. Konec jsem opravdu nečekal.

Mafiáni (1990)

Co více dodat? Natočeno tak reálně a syrově, že to posadí člověka na prdel a s otevřenou hudbou nevěřícně čumí, co opět Martin Scorsese vytáhne z rukávu. Nekompromisní Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci!!! Filmový klenot!