Holmes a Watson (2018)

Bratři z donucení + režisér filmu Zocelovací kúra. Navíc název Holmes a Watson. Ještě pořád nic? Tak jinak, kdo čekal temnou detektivku s komediálním nádechem bude hooooooodně zklamán. Kdo čekal totální pičovinu, u které se zasměje, totálně vypne a nebude ji brát vážně a jako zneuctění klasiků, dostane příjemnou zábavu. :-P

Mladí zabijáci (2018)

Dostal jsem úplně jiný film, než jsem očekával, ale to nevadí. Místy mi to připomínalo očistu. Samozřejmě vyvrcholení bylo přesně tak, jak jsem si přál :-) No jo, elektronika začíná vystrkovat růžky :-) Odpověď na otázku PROČ? A její odpověď... tak to ale bohužel v dnešní době je.

Mary Poppins se vrací (2018)

Hezké, kouzelné a naivní, ale o tom to přece je, ne? Zpívané části mi nevadily. Mary Poppins mi zpříjemnila den.

Captain Marvel (2019)

Další povedená marvelovka, které nechybí akce, docela dost srandy, odkazy na 90-tky a samozřejmě dojemný konec. Jenom jediná věc, ke které se přiznám. V kině mi ze začátku vadil nadabovaný hlas Brie Larson, ale po chvíli jsem si zvykl.

Poslední akční hrdina (1993)

Parodie na všechno a na všechny. Zajímavý nápad, který ve své době vzniku nebyl moc pozitivně přijat. Každopádně náš původní VHS dabing ještě dosolí a podtrhne super akční komedošku. Narážky na oko - super :-D :-D

Candyman 2: Sbohem masu (1995)

Tak jak to většinou bývá: Sbohem masu - Sbohem kvalito! Hvězda navíc za Tonyho Todda a jeho ruku.

Candyman (1992)

Normálně jsem se bál říct před zrcadlem Candyman :-) Dnes klasika. Tony Todd je boží! Virginia Madsen přesvědčivá.

Propast (1989)

Velkolepé, dobrodružné s dojemným koncem :-) Ed Harris mi byl hodně sympatický. Napětím se tady nešetří. Viděny obě verze - doporučuji tu prodlouženou.