Šest dní, sedm nocí (1998)

Jeden z mych nejoblibenejsich dobrodruznych filmu, na ktery muzu koukat stokrat a neomrzi.Nejradsi mam scenu jak je honej pirati a jak pak skocej ze skaly. (Harrison je samozrejme sexy jako v kazdem filmu)

Plivu na váš hrob (2010)

Připomíná mi to film poslední dům nalevo, ale tenhle je mnohem lepší!Ten konec byl prostě brutál, ale zasloužili si to. Všichni. Ikdyž Matthewa bych možná ušetřila....

Pátek třináctého (2009)

nuda nuda nuda,copak neni už dost takovejhle filmů kde vás honí v lese maskovanej vrah??

Ženy na cestách (2010) (pořad) odpad!

Co to sakra je?Já nevim čím Zlata tu Primu tak uchvátila že ji vybrali,vzhledem?hlasem?ne.nejspíš tlustým pasem.Vím že už byla v pořadu Hledá se táta a máma a v Prostřenu.Kam se vrtne příště?NO,nechám se překvapit..

3:15 zemřeš (2005)

Tohle byl můj asi první horor,kterej jsem shlédla jako malá (krom halloweenu:-D) a nechápu jak jsem se na to mohla koukat a nebát se u toho.Vím jenom že jsem pak měla strach z Cathema a bylo mi líto toho pejska:(.Nadprůměrný horor s pěkným hercem v hlavní roli. _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Noci s nepřítelem (1991)

Thriller jak má být.HOODNĚ napínavý hlavně u konečné scény v domě:-)Toho chlapa někde potkat tak zdrhám,haha:-D

Tintinova dobrodružství (2011)

NO,čekala jsem kdoví jakou bombu,ale zázrak se nečekal.Furt jsem se koukala na hodinky kdy už to bude končit a vůbec to neubíhalo.2*dávám pouze za grafiku možná i trochu za ten děj.

Norbit (2007)

U týhle komedie jsem se bavila snad nejvíc.Murphyho bych v Raspuše vůbec nepoznala:-D btw:,,Kdo sněd tu krocaní prdel?'':-DDD

Splněná přání - Srdce pro děti (2011) (pořad)

Koukala sem se na to jenom proto,protože jsem tam zpívala ve sboru Koťata:)..a hvězdu dávám za to že jsem mohla vidět zblízka celebrity a prohodit s nimi i nějaké to slovo.Druhá je hvězda pro děti.

V peřině (2011)

totální kravina...hvězdu dávám pouze za hvězdné obsazení.