Odstřelovač (2007)

Film priemerný, ale keď ja toho Wahlberga tak môžem...

Jiná země (2011)

Ničím sa to nepodobá na Melanchóliu a pre mňa to bolo určite hodnotnejšie, no do kolien ma to nedostalo. Veľké plus za muziku: Fall On Your Sword - The First Time I Saw Jupiter.

Události (1993) (pořad)

Keby sa pchali menej západu do zadnice, menej trepali o disidentoch a boli celkovo viac nestranný určite by som ich zhodnotila lepšie.

Melancholie (2011)

Melancholický dánsky výplach...

Barbar Conan (2011)

Hrôza a des. Ani Momoaov pravý ani ľavý prsný sval to nezachránil. Ronana Dexa aj Khala Droga som mu verila, ale Conana nie, ale za prvé je chyba v režiserovi, jeho filmy nestoja absolutne za nič a druhá:silou mocou sa priživiť na starom Conanovi ďalším totálne zmrveným remakom. Typické scény jeden veľky, silný, vrčiaci a s ním behajúci malý krpec, ako v Kráľovi Škorpionovi či Sudcovi Dreddovi, plus jedna sexscéna, zlý ujo a zlá teta, na konci sa všetci podľa pohlavia aj pobijú ako inak... ale najhoršie na tom je to, že to bolo tak tragicky zahraté...Zymova bojová veta: "Conan, I don´t like you anymore!" hovorí za všetko.

Falling Skies (2011) (seriál)

Človek odchovaný a chovaný na SG, BSG a ST inak ako 1* nemôže tejto sračke ani dať. Americký jebnutý sentiment skombinovaný s dačím, čo sa snaží podobať scifi. To muselo byť jedine točené pre nejaké tínedžerské zrno, ktoré to žralo aj s navijákom. Steven v poslednej dobe investuje al. berie záštitu nad blbinami. Seriál Taken nebol až tak akčný, ale mal dačo do seba, veľa tam rozpravali, ale nenudilo, ale táto fíčovina... Akože herecké výkony sa dali až na tu poslušnú svatú jeptišku Lourdes a šefkuchára Popa, keď hral Mr. Cunnigham mjr. Davisa v SG sedelo mu to, ale tu vyzeral ako trápny umastený cikoš. Po scifi stránke to najskôr vyzeralo sľubne, ale nakoniec to nedotiahli a skazilo mi to chuť, ale dopozerala som to, i keď s veľkým sebazaprením. Ani atmosféra nebola taká aká by mala byť po takej masovej invázii, vyzeralo to skôr ako postapokalyptický oddychový kemping. A vôbec, akože oni vyhladia skoro celú zem a potom nevedia najsť malé skupinky ludí? Hej potrebujeme nové rekrutované americké zrno, ale jebeme sa cez pol galaxie, predpokladám, že máme namontovaný FTL(akože sme sofistikovaná civilizácia) a potom nevieme najsť pár statočných američanov, ktorý ešte veľmi vysoko a radi vytrčajú svoju vlajku, to sme potom riadni dementi:). A okrem iného behajú na jačiacich motorkách, ktoré počuť na pár km, akože ... Tiež predpokladám, že McDonalove kilečko utiecť vďaka svojej miernej nádvahe nestihlo, tak tam ostali, len samí statne šumní junáci a junáčky, najlepšie kamoši s hanžou montanou. No alieni (nie roboti) boli spravený dobre a boli vcelku podarení, bolo mi ich aj lúto miestami, ale škoda, že nemali viac rozumu a celé to tam nevykosili a bol by pokoj svatý.

Ostrov Apokalypsy (2010) (TV film)

O ničom dokument, resp. by stačilo 15 min. nie 1,5 hod.trepania. Jediný kto tomu asi veril, že ten monument je "Monument" bol asi len ten Turner, lebo sa mi zdalo na konci, že ani ten sprievodca čo bol s nim tomu moc neveril, bolo to totiz na nom dost videt. Proste dokument plný ludí, čo sa tešia, že to tu v roku 2012 vykape a radi sa pretrčajú v telke a dramatizuju a plus jedna skala čo vyzera skôr ako ťava a nie ako jaguar a tvar. Ďalsia 2012 hoaxovina.

Zrození Planety opic (2011)

Ťazké rozhodovanie medzi 4* a 5*, ale nakoniec ma Ceasarov fejs obmäkčil. Pár vecí by sa dalo vytknúť, ale...ako by sme zliezli z trónu sveta, keby bolo všetko podla predpisov :). U mňa zatiaľ najlepší film tohto roku.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Keby som mala 15 rokov a prievan v hlave tak dám možno aj 4* ale...bola to jednoducho ch*jovina, jednotka sa mi páčila oveľa viac a pri nej to malo aj skončiť. Rock fičal evidentne na steroidoch a Diesel sa v poslednej dobe asi velmi rád naje, takže ich "šponovanie" na plátne vyzera len smiešne a ich herecké výkony... :) neviem či sa o nejakých dá aj hovoriť. Čakala som viac aj vďaka hodnoteniam, no po pozretí som nevedela či mam plakať alebo sa smiať, že som prišla o dve hodiny svojho života kvôli takej krávovine. Hodnotenie verbala nemôže byť presnejšie...

Rango (2011)

Mne sa to jednoducho moc nepáčilo, bolo to nudné a ani sa mi to nezdalo vtipné, skôr príšerne ukecané. Jediné čo bolo fakt pekné bolo ako išiel Rango v noci sám púšťou, ale inak... Ako česť ľuďom čo sa vytrapili s animaciou, veď bola pekná, ale to vždy nestačí. Daktoré postavičky sa mi zdali dokonca dosť "creepy" a škaredé, takže ani ten vizuálny zážitok som z toho veľmi nemala, keď aj príbeh bol o ničom. U mňa jednoznačne najmenej za srdce a oko chytajúci animák.