Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Seriál vtipný až za hrob... a že ten hrob přijde dosti brzo, protože stále se opakující sranda později ztrácí na kvalitě. Navíc znělka, která je v každé epizodě, mi zhruba po 10 dílech lezla příšerně na nervi a s vědomím, že těch dílů je 262 se člověk opravdu jen hrozí dalšího dílu a jeho znělky. 50% (viděno na DVD)

Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny (2009)

Podobné téma jako v jedničce už mi přišlo dosti nezajímavé ba dokonce i nudné. Žádné kvalitní vtípky, kterých se mi dostávalo v jedničce, nikterak zajímavý děj, ale jednu hvězdu si to zaslouží za veverky. Kdyby byl celý film jen o těchto roztomilých stvořeních, hodnotil bych plným počtem, bohužel děj je naprosto jiný. 20% (viděno na DVD).

Saw 4 (2007)

Čtvrtý díl této série opět zabodoval a kvůli němu jsem přehodnotil i předchozí díl (o jednu hvězdu dolů). Bohužel ani tento díl nemůže dosáhnout prvních dvou dílů, které se mohli skutečně pyšnit kvalitou. Hudba jako vždy geniální, pasti také nebyly nějak moc nudné a děj jak z nějaké kriminálky okořeněné pořádnou dávkou krve. 50% (viděno na DVD).

Saw 5 (2008)

Pátý díl této série je na stejné úrovni jako díl předchozí. Kriminálka jak vyšitá, občas zpestřena průstřihy, které vysvětlují některé věci, na které detektiv Strahm přichází. Občas to mělo takový vliv, že jsem se v tom přestal orientovat, ale naštěstí jsem se po chvilce zorientoval a film si užíval příjemně dál. 50% (viděno na DVD).