Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Tomuto pořadu bych dal normálně asi jednu hvězdu,možná i odpad.Tři hvězdy dávám podle mě za ,,nejlepšího'',,nejvtipnějšího'' a asi i soutěžícího,který umí ,,nejlépe'' zpívat a má ,,výborné'' argumenty.Tím soutěžícím je pan Jozef Pátrovič.Hodnocení:60%

Kurýr 3 (2008)

Ještě to šlo.Pořád se na to dívat šlo.Statham znovu v roli akčního hrdiny,který v tomto díle zachrání Ukrajinu před ekologickou katasrofou,která by ji zamořila na sto let.Možná zde bylo ještě více akce než ve dvojce,ale příběh už pomalu začal pokulhávat.Na konci se mi líbil ten skok s Audi do vlaku,to bylo velmi dobré.Hodnocení:60% P.S.Už by se neměli tvůrci pokoušet o další díly.Byl by z toho podle mě už propadák,který si tento film určitě nezaslouží.

Kurýr 2 (2005)

Hodnocení muselo spadnout,protože se ve druhém díle objevilo mnoho nereálných prvků,například jak si Frank Martin(Jason Statham) sundá bombu o jeřáb při skoku nebo ty jeho bitky proti minimálně deseti nepřátelům,což by asi ve skutečnosti nezvládl.Ale na to se v tomto filmu ani moc hledět nejde.jde tady opravdu jen o tu akci a nenáročnému divákovi to na zkouknutí bude stačit.Hodnocení:příjemných 65%

Kurýr (2002)

Byla to taková blbost,ale myslím si,že nenáročnému divákovi musela stačit a tím divákem jsem byl i já.V hlavní roli jeden z nejvíce obsazovaných akčních herců v současnosti,takže mu role seděla.Zápletka byla také dobře vymyšlená a příběh normálka,ale akce tam bylo až až.Film se mi líbil a možná ho někdy ještě zkouknu.Uvidíme.Hodnocení 4*,75%.

Já, padouch 2 (2013)

Dvojka možná o kousek lepší než jednička.Docela jsem se dost nasmál a to hlavně kvůli těm malým žlutým tvorům nazývaní Mimoni.Ti byli neskuteční a dávali filmu mnoho dobrého.Jinak parádní oddechovka.Takhle by měl vypadat každý animovaný film.Za mě dávám 85%.

Chuckyho kletba (2013)

Velká,ale opravdu velká zhovadilost.Tento film se vůbec nedá kvalitou rovnat jedničce z roku 1988.Američani to tentokrát vůbec nezvládli.Chucky ještě sám o sobě byl celkem dobrý,ale ten příběh stál za starou belu.K tomu přidali plno krve a mysleli,že to tím vylepší,ale nevylepšili.Pak k tomu připočteme ještě hodně prapodivný konec a dojdeme k závěru,že filmu za tento výkon uděluji 40%.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Filmová klasika devadesátých let minulého století.Dlouho jsem se na něj nechtěl dívat a nakonec jsem ho zkouknul a musím uznat,že jsem udělal dobře.Prostě skvělá a zamotaná detektivka u které nevíte,co se za pár sekund může stát.Výborní herci,ale ještě lepší byla ta atmosféra,kterou jste při sledování úplně hltali.Ta zkorumpovanost byla strašná a ani jste ve filmu pořádně nevěděli,kdo je hodný chlapec a kdo je trochu ,,zkorumpovaný".Na film se podívám klidně ještě stokrát a vždy si ho užiji.Hodnocení:90%.

Útok na Bílý dům (2013)

No,co k tomuto filmu říct.Takový remake Pádu Bílého domu,jen o malilinko lepší.Film byl vtipnější než jeho starší kolega,ale zase hlavní herec byl lepší ve starším.Gerard Butler umí více přesvědčit než novic Channing Tatum.Ale příběh v zásadě stejný.Prostě na jedno brdo.Hlavně byl zase k smíchu prezident,který se ničeho nezalekne.Lepší tři hvězdy.Hodnocení:70%

Sedm (1995)

Film na Vás úplně dýchne tou detektivní atmosférou a musím říct,že jste pak unešeni.Asi jedna z nejlépe udělaných detektivek v historii.Skvělý Kevin Spacey,který svým výkonem povznesl film do úplně jiné dimenze.Jen je velikánská škoda,že se ve filmu objevil až v půlce filmu.Abych také nezapomněl na výborného Morgana Freemana a Brada Pitta.David Fincher vytvořil veledílo,kterému dávám 90%.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Opravdu nic moc.Nemastné a neslané.Taková počítačově novodobá japonská Godzilla,která měla ale asi lepší příběh.Nápad byl suprový,ale provedení pokulhávalo.A to tento film točil světoznámý režisér Guilermo del Toro,kterého mám velmi rád.Ještě celkem japonská herečka k ničemu a proto dávám tři hvězdy.Hodnocení:55%