Zatím spolu, zatím živi (2010)

Další dobrá akční oddychovka.Tom Cruise je na tyhlety role stavěný a nikdy z nich nezestárne.Cameron Diaz se do filmu také hodila coby trochu bláznivá blondýna a nekompromisní fanoušek do klasických automobilových kár.Ve filmu byly dobré akční scény například honička v autě,ale i na konci na motorce a pak bitka v kuchyni jedoucího vlaku.Jen zase příběh byl takový na jedno brdo jako pomalu všechny filmy,ale rád se na něj někdy zase podívám,protože jsem se u něho slušně zasmál.Dávám 3* neboli 65%

Speciální jednotka (2011)

Vojenské filmy mám velmi rád a tento snímek to také potvrdil.Spoiler.Šestičlenná speciální jednotka má za úkol osvobodit novinářku působící v Afghánistánu,která byla unesena a převezena do Pákistánu, a dopravit ji z Pákistánu do Afghánistánu,což ale není tak jednoduché,když máte za zády desítky Talibánců,kteří vás chtějí zabít a musíte jít přes hory Hindukúš vysoké přes 5000 m.n.m.Jednotce se to nakonec povede,ale s velkými ztrátami na životech.Diane Kruger zahrála velmi dobře svoji roli.Film se mi líbil a proto dávám 80%

Kouzelníci (2013)

Pořádně nechápu,proč tady tomu dáváte většina jen dvě hvězdy.Mně se film líbil a hodně jsem se u něho nasmál,což se mi málokdy stává.Hodně filmu prospělo obsazení Jima Carreyho ,který dobře napodobil Crise Angela a bez něj bych filmu dal asi jenom dvě hvězdy.Dobrá americká komedie s dobrými herci.Co více si přát.Hodnocení 65%

Vyměřený čas (2011)

Tvůrce tohoto filmu muselo praštit asi velké kladivo,protože nápad byl šílený,ale řeknu vám,líbil se mi.Všichni lidé se vyvíjejí do dvaceti pěti let a pak žijí rok.Musejí si vydělávat čas.Pokud jim čas dojde,tak se vyčasují a zemřou.Timberlake znovu ukázal,že není jen skvělý zpěvák,ale i dobrý herec.Amanda Seyfried se taky nezratila.Když to shrnu,tak dávám čtyři hvězdy.Hodnocení:75%

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Jedním z plusů na tomto filmu je nápad spojit predátory s vetřelci do jednoho filmu.Je zajímavé vidět,jak predátoři loví vetřelce.Ale skoro vůbec se jim nepovedl příběh a ještě horší byly postavy.Na Predátora s Arniem a Vetřelce s Weaverovou to vůbec nemá.Aspoň bylo ve filmu hodně akce,což se mi líbilo.A upřímně doufám,že se nebudou tvůrci pouštět do trojky.To by byla asi dobrá blbost.Jinak lehce podprůměrný film.Lepší dvě hvězdy.50%

Kovbojové a vetřelci (2011)

Velmi neobvyklý nápad,který se mi ale líbil,a to zasadit western a sci-fi do jednoho filmu.Tvůrci překvapili.Ale moc nepřekvapili dějem,který byl kostrbatý,ale nakonec se to slušně rozjelo.Vetřelci se mi líbili,protože byli velmi dobře vytvoření.Indiana se celkem také hodil na drsného plukovníka,který nemá s nikým slitování a Daniel Craig alias 007 taky nebyl špatný.Takže když to shrneme,slušná podívaná plná akce s pár chybami.Hodnocení: lepší tři hvězdy nebo 65%

Zrození Planety opic (2011)

Podle mě nejlepší film za rok 2011. Film obsahuje všechno, co by správná filmová pecka měla mít.Digitální opice byly skvěle vytvořené, až to vypadalo, jako by po plátně běhaly jejich reálné klony. A James Franco podal famózní výkon. Mám toho herce rád a doufám,že se ještě výrazněji prosadí. Má na to ještě hromadu času. IQ Césara muselo být aspoň 160.Jestli jednou něco takového na Zemi nastane, tak se máme na co těšit. Strašně moc se těším na další díly (příští rok už bude dvojka) a doufám, že budou aspoň tak dobré jako jednička, která byla více než slušný začátek. Hodnocení: 90%

Cesta do zatracení (2002)

Jeden z nejlepších filmů odehrávající se ve třicátých letech minulého století.Sam Mendes ho zrežíroval výborně.Tom Hanks by měl dostat Oscara,protože to zahrál brilantně.Aspoň se ve filmu objevil i Paul Newman.Příběh je ve filmu výborně uspořádaný a po chvilce ho začnete hltat jedna báseň.A nesmírně vás upoutá.I hudba byla dobře vybraná.Prostě práce odvedená na jedničku.Hodnocení:90%

Dallas (2012) (seriál)

Důstojný nástupce legendárního amerického seriálu.Ale přece jenom to už není ono.Aspoň tam pořád J.R. je a ostatní taky.Ještě mi to přijde takový hrozně podobný starším dílům.Pořád se tam řeší podobné věci.Taky mě zajímá,co má znamenat ten Dallas v roce 2015.Uvidíme.Hodnocení:55%

Dallas (1978) (seriál)

Někdy se chvíli podívám a není to taková nuda.Určitě lepší než ty naše ,,nejlepší" seriály Ulice a Ordinace v Růžové zahradě.Ale teda řeknu vám,ten ,,džej ár" je pěknej vyčůránek a chce jenom ty peníze.Hodnocení:65%