HappySmile

HappySmile

Česko

• 27.7.2013  23:31
    Stoker (2013)

Asi jeden z nejpodivnějších filmů, co jsem kdy viděla. Vypadalo to, že si tvůrci nedokázali vybrat, co za žánr to bude, a tak je tam trochu toho, trochu onoho, ale ničeho dostatečně. Navíc úplně poslední scéna byla opravdu podivná. Asi chtěli přidat dodatečnou zajímavou pointu, ale tak nějak tomu jenom víc přidali na podivnosti...

• 20.7.2013  08:13
    Veterán (2012)

Ajaj, čekala jsem, že to bude o hodně lepší. Film s Dannym Trejem, kde nakopává darebákům zadky měl potenciál na slušnou akční komedii. Ale tak nějak tomu prostě chyběla šťáva a zdálo se mi, že si to herci vůbec neužili. Velká škoda!

• 6.4.2013  22:35
    Království (2007)

Když opomenete to, že to je film o tom, jak amíci přijeli vyšetřovat teroristy do Saudské Arábie, protože tamní policisté jsou úplně blbí a neznají ani základní vyšetřovací postupy a bez pomoci USA by byli úplně v háji, tak je to opravdu solidně natočený válečný akčňák, který uběhne divákovi hodně rychle. Opravdu se mi na to hodně dobře dívalo a potěšil mě i výběr hlavních herců, akorát mi celou dobu bila do očí ta okatá neschopnost arabů. Přesto doporučuji. :-)

• 9.3.2013  18:25

No vůbec netuším, proč je v popisku filmu, že je to horor, když s tím to nemá vůbec nic společného. Je to taková fantasy, která si najde své diváky mezi dětmi, puberťáky i dospělými. V rámci svého žánru je to dobře a chytlavě natočené, upírský příběh zasazený do "cirkusového prostředí" je servírován jako atraktivní podívaná, kde nechybí akce ani humor.

• 9.3.2013  18:20

Hodně zajímavý film. Bohužel má své mouchy a pravděpodobně z toho šlo vytřískat o dost víc, ale ten nápad je vážně skvělý. Sice to pak už ke konci bere hodně rychlý spád a vůbec by nebylo na škodu přidat pár minut a konec trochu více rozvést, ale jak říkám, hodně oceňuju už samotný ten nápad. :-) Dobře se mi na to dívalo a neustále mě něco překvapovalo, jen škoda, že se scénáristi nepokusili si s příběhem ještě trochu víc pohrát. Ale i tak 4 hvězdičky, protože už samotný ten nápad si to hodnocení zaslouží.

• 9.3.2013  18:15
    Piraňa 3DD (2012)

Ale no tak, lidi, vždyť to byla naprosto vynikající komedie! Takhle jsem se dlouho u ničeho nenasmála! :-) David Hasselhoff neměl chybu, smekám, že si takhle ze sebe dokáže dělat srandu! A ty jeho hlášky tam byly fakt super. :-) Jenom se tochu se divím Danielle Panabaker, která si teprve našlapává kariéru, že šla do takového Béčka (teda Déčka :D). No každopáadně, jestli chcete komedii, u které nemusíte přemýšlet a chcete se jenom zasmát, tak máte zelenou. :-)

• 9.3.2013  18:12
    Total Recall (2012)

Nuda, nuda, nuda. Vzhledem k tomu, že znám původní film a že jsem viděla poněkolikáté pár měsíců před tímhle remakem, tak se ani nedá čekat, že budu reagovat jinak. Prostě to bylo to samé a snažilo se to tvářit tak nějak cool a moderně, ale já jsem si celou dobu říkala, kdy už to konečně skončí?

• 9.3.2013  18:09
    Nové sčítání hlasů (TV film) (2008)

Wow, vynikající film. O téhle kauze jsem vůbec nevěděla a jsem moc ráda, že jsem se s tím prostřednictvím tohoto filmu seznámila. Tohle je totiž opravdu něco - a pak že Amerika je svobodná země, která lpí na demokracii. Velký kulový. :-) Výborně natočený film se skvělými herci. Pokud se vám taky líbil, tak radím ještě jeden s podobnou tématikou: Prezidentské volby.

• 9.3.2013  17:56
    Prezidentské volby (TV film) (2012)

Vynikající pohled do zákulisí amerických voleb. Jistě nedá se očekávat, že vše je podle skutečných událostí a člověk musí počítat s tím, že si to tvůrci okořenili podle toho, jak se jim to hodilo, ale i tak je ten film hodně zajímavý a rozhodně stojí za to ho vidět. Přestože to je televizní film, tak zde hraje spousta známých a velmi schopných herců, kteří své postavy dovedli velmi dobře vykreslit a díky nim tento dvouhodinový film hodně rychle uteče a člověk se nestačí divit, co to sakra mají v té americe za bordel. Další film s podobnou tématikou: Nové sčítání hlasů.

• 9.3.2013  17:10

Jedno slovo, kterým to můžu popsat? Dokonalé! Vážně naprosto brilantní film, který vás udrží v napětí celou dobu. Tvůrci si opravdu vyhráli, aby vše vypadalo realisticky, slyšíte každý krok, každé zašustění, otevírání dveří, klapot kopyt, prostě všechno a díky tomu si člověk připadá jako by byl přímo součástí děje. Navíc herecké obsazení je opravdu špičkové a myslím, že ze sebe všichni účinkující vydali to nejlepší. Opravdu doporučuju! :-)

• 31.12.2012  13:33

Mám z tohoto filmu velmi rozporuplné pocity. Hlavní dojem, který mi po filmu zůstal, je pocit nekonzistentnosti. Ve druhé půlce totiž začaly být muzikálové scény dost abstraktní, začaly se tam objevovat barevné nesouvislé obrazce apod. Oproti tomu v první půlce herci pouze zpívali a do toho sem tam někdo něco zatančil nebo udělal nějakou sestavu. Přišlo mi to jako strašné míchání žánrů, chtělo to se držet v jedné linii, buď abstraktní od začátku nebo vůbec (popř. jen ve scénách, kde to mělo nějaký význam). Navíc půlka písniček byly utahané romantické cajdáky, takže to často působilo dost přeslazeně. Na druhou stranu jiné písničky absolutně neměly chybu a třeba taková Let It Be byla tak bravurně zazpívaná a obrazově doplněná, že už jen kvůli ní stálo za to film vidět (i když opět tato písnička svou vizuální stránkou moc nezapadala do koncepce filmu, byla na něj až moc vážná - nicméně byla perfektní).

• 15.12.2012  17:20

Film byl natočen v duchu Pána prstenů, takže fanoušci si určitě přijdou na své. Když se příběh ještě odehrává u Bilba doma, vše hraje veselými barvami, při putování už barevnost přestává být tak rozverná a je spíše střízlivější. Musím trochu vyčíst nevyváženost tempa příběhu. Na začátku jsme velmi dlouho u Bilba doma a když se konečně vydáme na cestu, tak hrdiny stíhá jedna nepřízeň osudu za druhou v takovém sledu, že si pomalu ani nestihnou oddychnout a jsou rádi, když si v pauze mezi jednotlivými příhodami stihnou říct nějakou dojemnou informaci. Také masky se mi nezdály tak povedené jako v Pánovi prstenů. Občas vypadaly dost uměle (viz někteří trpaslíci) no a hlavní skřeto-padouch vypadá zase dost jednoduše, jak kdyby se jim nechtělo se s ním párat. Což je podle dost škoda, protože v LOTRovi byli skřeti dost povedení. No a starému Bilbovi teda pěkně vyhladili tvář. Přestože se má tato pasáž odehrávat na začátku FOTRa, tak tam je Bilbo tak normálně vrásčitý, kdežto tady má tvář jako dětskou prdelku. Nicméně toto všechno byly spíše drobnosti. Na Hobita se dobře dívalo, protože zde byla kombinace pěkné vizuální stránky s akčním příběhem, a tak vám ani nepřipadne, že ten film má tak dlouhou stopáž.

• 15.12.2012  13:00

Nemůžu si pomoct, ale od filmu jsem čekala trochu víc. Celé mi to připadalo jako natočené pro televizi a to nemám nic proti TV filmům a mám ráda životopisy. Myslím, že se to celé dalo udělat trochu zajímavěji. Ale jinak musím vyzvednout masky, protože Meryl Street byla ve stáří opravdu skvěle namaskovaná.

• 24.11.2012  13:10
    Válka Bohů (2011)

Tvůrci se snažili zaujmout rozmanitými kostýmy, maskami a kulisami, no výsledek byl pouze takový, že to vše působilo strašně přeplácaně. Navíc to vůbec nevypadalo, že se postavy pohybují v prostředí, které se právě objevuje na plátně, ale bylo jasně vidět, že chodí mezi kulisami jako v divadle a že pozadí za nimi bylo nejprve jen modré plátno. Asi to vše byl autorský záměr a mělo do vypadat netradičně a velkolepě, ale nakonec to působí dost amatérsky.

• 24.11.2012  13:05
    Rebelka (2012)

Slyšela jsem na to dobré ohlasy, ale z ukázek mě to tolik nezaujalo. Nakonec se mi to líbilo, ale víc než hlavní hrdinka mě zaujal méďa. Ten neměl chybu a byl podle mě tahoun celého filmu. Jeho grimasy a chování alá lady byly opravdu vtipné. Ovšem princezna taky nebyla špatná (abych jí nekřivdila) - ty její puberťácké výlevy byly opravdu hodně věrohodné. :-) A tak myslím, že Rebelka padne do oka jak dospělým tak malým prckům. Jediné, co si podle mě mohli odpustit jsou ty příšerné disneyovské písničky. Pokud se chce Disney orientovat i na starší publikum, tak by podle mě v jeho filmech tyto prvky neměly co dělat. Ala tak naštěstí tu byly jenom tři.

• 11.11.2012  17:49

Od kombinace Jack Black a Steve Martin by asi člověk čekal nějakou naprostou šílenost, která nebude mít hlavu ani patu a kde se ti dva budou přebíjet trapnými vtípky. No nic takového se tady výjimečně neděje. Jde o naprosto příjemnou a pohodovou komedii pro celou rodinu o třech chlápcích, kteří mají svůj koníček a chtějí v něm vynikat. Objevuje se zde takový přirozený humor bez nějakých nucených pasáží a bez nadstavování humoru absurditami. Moc pěkně se na to dívalo a člověk se opravdu zasmál.

• 11.11.2012  13:23

První díl byla taková komedie o hledání lásky ve středním věku. Jak na to ale navázat, když už ji v prvním díle hlavní dvojice našla? Společná dovolená alá "svatební cesta" není špatný nápad. Ovšem to, co tady paní Poledňáková vymyslela je ovšem jen jakési plácání bez nápadu, které by dokázal vymyslet kdejaký žák základní školy. Neuvěřitelná šílená zápletka, která z filmu udělala překombinovanou blbinu. Přesto dávám tři hvězdičky, protože i když to fakt byla totální ptákovina, tak jsem se těm absurditám musela smát.

• 27.10.2012  17:01
    Skyfall (2012)

Ve filmu na vás čeká spousta vychytávek - a tím teď nemyslím udělátka, která má pro Bonda Q, ale scény, se kterými si scénáristi hodně vyhráli a Bond nám tak předvedl několik neuvěřitelných kousků. Kolik jste viděli honiček na střeše? Spoustu. A kolik jste vyděli honiček na střeše na motorce? Žádnou? Tak teď jednu takovou uvidíte. A to je jenom začátek :-) Na druhou stranu tady v podstatě neuvidíte žádnou Bondgirl, žádná technická udělátka a žádné martini - protřepat, nemíchat. Co se týká hlavního záporáka Javiera Bardema, tak ten svou roli zahrál brilantně. A s tou blond imagí vypadal opravdu nesympaticky - jak se na takového psychopata sluší a patří. Ještě bych ráda vyzdvihla úvodní titulky, které byly po grafické stránce hodně vyvedené. Takže opravdu si nemůžu stěžovat. Film mě dokázal udržet celé dvě a půl hodiny a to hlavně díky již výše zmíněným neobvyklým akčním scénám.

• 22.10.2012  23:16

Všichni staří dobří akční hrdinové pokopě a k tomu i pár novodých kabrňáků. Hlášky lítají, hlavy padají, automaty střílejí, co víc si může člověk přát? Ehm, co víc si může člověk v béčkovém akčňáku se svými oblíbenými hrdiny přát? PS: Chuck Norris vydržel v nonstopu do zavíračky.

• 22.10.2012  22:40

Nevylučuju, že je to tím, že jsem film viděla 10 let po jeho vzniku, ale prostě nechápu to mega nadšení, které vyvolal a díky němuž si vysloužil tolik pokračování. Mám ráda akčňáky a tohle byl slušně natočený kousek, ale na druhou stranu nepřinesl nic nového, protože takovýchto filmů o agentech a i těch, kteří mají amnézii, je jako máku. Takže i když to byl obstojný akčňák, u kterého se člověk nenudil a užil si akci, tak zápletka podle mě není natolik originální, aby se z toho filmu stalo něco, k čemu se točí další a další pokračování. I přes tyto brepty film hodnotím pozitivně, průměrný akční film, na který se dobře dívá. Možná u dalších dílů zjistím, čím si Bourne tohle všechno vysloužil.

• 10.10.2012  21:22
    Diktátor (2012)

Tak tohle byla pecka, řekla bych asi nejlepší film Sachy Barona Cohena. Sacha tentokrát upustil od fekálního a úchylného humoru a spíše se zaměřil na absurdní humor. Občas to byly takové pecky, že jsem skoro brečela smíchy. :-)

• 10.10.2012  21:20
    Bůh masakru (2011)

Tak tohle pro mě bylo obrovské překvapení. Jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední dobu viděla. A přitom to je čistě konverzační snímek, kde celou dobu sedí 4 lidé v jedné místnosti. Ten konverzační humor byl opravdu skvělý a celou dobu si film dokázal udržet moji plnou pozornost. Sice ke konci už byla ta situace trochu vyumělkovaná, ale nevadí, já jsem se pořád skvěle bavila!

• 10.10.2012  21:12
    Madagaskar 3 (2012)

Nebylo to špatné, ale jak už to tak bývá, úroveň pomalu klesá níž. Tohle už byl jenom průměrný animák, na který se sice dobře dívalo, ale rychle na něj člověk zapomene. Tvůrci se evidentně snažili přijít s něčím novým, čímž tady byl cirkus, ale už tu bylo moc barviček a působilo to přeplácaně a tíhlo to spíše k mladšímu publiku.

• 25.9.2012  20:04
    Sněhurka (2012)

No já nevím, ta Sněhurka byla opravdu psycho... Není špatný nápad vzít známou pohádku a inovovat ji, ale mám pocit, že tohle bylo trošku mimo - trpaslíci zloději, princ trouba, princ pejsek, šermující Sněhurka atd. Celé mi to přišlo trošku mimo. Ano byla tu snaha o humor, ale chvilkami jsem opravdu hleděla s pozdviženým obočím. Celkově z toho mám dost rozporuplné pocity...

• 9.9.2012  12:35

Já vím, ty 4 hvězdičky se zdají dost přehnané. Ale já jsem dostala přesně to, co jsem očekávala - šermířskou akci,pěkné kostýmy a kulisy, dokonce i srandu. Ano, sice je to dost americky přehnané, povrchní a některé scény jsou dost prvoplánové, ale jak říkám, moje očekávání to splnilo.

• 25.8.2012  17:39

Tak tohle byl tedy opravdu ukázkový blbec. :-) A přitom to nebylo nějaké nucené, ale bylo vidět, že je to taková přirozená blbost. :-)

• 19.8.2012  12:20

Sice to bylo dobře natočené a hercům není co vytknout, ale bohužel je to film, který se zaměřuje na velmi úzké publikum a mně osobně tato tématika až tak nezaujala. Ale musím uznat, že herci se opravdu činili.

• 18.8.2012  23:52
    Hunger Games (2012)

Námětem připomíná Battle Roayle, zpracováním s tímto filmem ale nemá nic společného. Myšlenka je rozhodně zajímavá. Nejdou tady hned na věc, ale věnují se na začátku docela dost tomu, jak to s těmito mladými lidmi vypadá, než se dostanou do hry - skoro hodinu, což je možná až moc. Ne, že by ta část byla nudná, ale už toho pak moc nezbývá na akční podívanou. Ve skutečnosti se ale ta akčňárna taky moc nekonala, všechno probíhalo až moc poklidně a bez napětí... Sice jsem se u toho ty dvě a půl hodiny nenudila, ale mohli z toho nápadu vytřískat o hodně víc, škoda.

• 11.8.2012  22:04
    127 hodin (2010)

I přestože nemám ráda filmy, kde je celou dobu jen jedna osoba, tak tento snímek hodnotím spíše pozitivně. Ono je to hodně těžké natočit film, který je vlastně o ničem, tak, aby udržel divákovu pozornost. Námět je to rozhodně zajímavý, ale možná by se hodil spíš na nějaký dokumentární film o tomto odvážlivci, kde by povyprávěl, jaké to pro něj bylo a co prožíval. Takhle je to hodně těžké zpracovat cca na hodinu to, jak se snaží vyprostit ze své pasti. Ale musím uznat, že to režisér natočil nejlépe, jak mohl.

• 4.8.2012  21:28
    Bez kalhot (2012)

Co na to říct? Taneční čísla super, pár pěkných zadečků, děj jenom spojuje jednotlivá vystoupení a Matthew McConaughey vypadá jako pěknej slizoun. Asi fakt jenom film pro holky.