Stoker (2013)

Asi jeden z nejpodivnějších filmů, co jsem kdy viděla. Vypadalo to, že si tvůrci nedokázali vybrat, co za žánr to bude, a tak je tam trochu toho, trochu onoho, ale ničeho dostatečně. Navíc úplně poslední scéna byla opravdu podivná. Asi chtěli přidat dodatečnou zajímavou pointu, ale tak nějak tomu jenom víc přidali na podivnosti...

Veterán (2012)

Ajaj, čekala jsem, že to bude o hodně lepší. Film s Dannym Trejem, kde nakopává darebákům zadky měl potenciál na slušnou akční komedii. Ale tak nějak tomu prostě chyběla šťáva a zdálo se mi, že si to herci vůbec neužili. Velká škoda!

Království (2007)

Když opomenete to, že to je film o tom, jak amíci přijeli vyšetřovat teroristy do Saudské Arábie, protože tamní policisté jsou úplně blbí a neznají ani základní vyšetřovací postupy a bez pomoci USA by byli úplně v háji, tak je to opravdu solidně natočený válečný akčňák, který uběhne divákovi hodně rychle. Opravdu se mi na to hodně dobře dívalo a potěšil mě i výběr hlavních herců, akorát mi celou dobu bila do očí ta okatá neschopnost arabů. Přesto doporučuji. :-)

Upírův pomocník (2009)

No vůbec netuším, proč je v popisku filmu, že je to horor, když s tím to nemá vůbec nic společného. Je to taková fantasy, která si najde své diváky mezi dětmi, puberťáky i dospělými. V rámci svého žánru je to dobře a chytlavě natočené, upírský příběh zasazený do "cirkusového prostředí" je servírován jako atraktivní podívaná, kde nechybí akce ani humor.

Uvězněni v čase (2007)

Hodně zajímavý film. Bohužel má své mouchy a pravděpodobně z toho šlo vytřískat o dost víc, ale ten nápad je vážně skvělý. Sice to pak už ke konci bere hodně rychlý spád a vůbec by nebylo na škodu přidat pár minut a konec trochu více rozvést, ale jak říkám, hodně oceňuju už samotný ten nápad. :-) Dobře se mi na to dívalo a neustále mě něco překvapovalo, jen škoda, že se scénáristi nepokusili si s příběhem ještě trochu víc pohrát. Ale i tak 4 hvězdičky, protože už samotný ten nápad si to hodnocení zaslouží.

Piraňa 3DD (2012)

Ale no tak, lidi, vždyť to byla naprosto vynikající komedie! Takhle jsem se dlouho u ničeho nenasmála! :-) David Hasselhoff neměl chybu, smekám, že si takhle ze sebe dokáže dělat srandu! A ty jeho hlášky tam byly fakt super. :-) Jenom se tochu se divím Danielle Panabaker, která si teprve našlapává kariéru, že šla do takového Béčka (teda Déčka :D). No každopáadně, jestli chcete komedii, u které nemusíte přemýšlet a chcete se jenom zasmát, tak máte zelenou. :-)

Total Recall (2012)

Nuda, nuda, nuda. Vzhledem k tomu, že znám původní film a že jsem viděla poněkolikáté pár měsíců před tímhle remakem, tak se ani nedá čekat, že budu reagovat jinak. Prostě to bylo to samé a snažilo se to tvářit tak nějak cool a moderně, ale já jsem si celou dobu říkala, kdy už to konečně skončí?

Nové sčítání hlasů (2008) (TV film)

Wow, vynikající film. O téhle kauze jsem vůbec nevěděla a jsem moc ráda, že jsem se s tím prostřednictvím tohoto filmu seznámila. Tohle je totiž opravdu něco - a pak že Amerika je svobodná země, která lpí na demokracii. Velký kulový. :-) Výborně natočený film se skvělými herci. Pokud se vám taky líbil, tak radím ještě jeden s podobnou tématikou: Prezidentské volby.

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Vynikající pohled do zákulisí amerických voleb. Jistě nedá se očekávat, že vše je podle skutečných událostí a člověk musí počítat s tím, že si to tvůrci okořenili podle toho, jak se jim to hodilo, ale i tak je ten film hodně zajímavý a rozhodně stojí za to ho vidět. Přestože to je televizní film, tak zde hraje spousta známých a velmi schopných herců, kteří své postavy dovedli velmi dobře vykreslit a díky nim tento dvouhodinový film hodně rychle uteče a člověk se nestačí divit, co to sakra mají v té americe za bordel. Další film s podobnou tématikou: Nové sčítání hlasů.

Tahle země není pro starý (2007)

Jedno slovo, kterým to můžu popsat? Dokonalé! Vážně naprosto brilantní film, který vás udrží v napětí celou dobu. Tvůrci si opravdu vyhráli, aby vše vypadalo realisticky, slyšíte každý krok, každé zašustění, otevírání dveří, klapot kopyt, prostě všechno a díky tomu si člověk připadá jako by byl přímo součástí děje. Navíc herecké obsazení je opravdu špičkové a myslím, že ze sebe všichni účinkující vydali to nejlepší. Opravdu doporučuju! :-)