On je fakt boží! (2008)

V žánru teen komedií patří tento film rozhodně k těm lepším. Je hodně svižný, doprovázený super hudbou, u které si člověk pozpěvuje a plný vtipných scén. Hlavní hrdince se tady stane spousta trapasů, u kterých se člověk vážně nasměje a spousta holek si určitě vzpomene, že jí se v pubertě určitě taky něco takového stalo.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Skvělá detektivka s výbornými hlavními herci a hlavně skvěle rozpracovaným scénářem.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Akční nářez s originálním tématem a povedeným koncem. Délka filmu byla zvolena velmi střízlivě. Rozhodně to nutilo člověka pořád sledovat, co se neděje a nebyl čas na žádné zívání.

Ztraceno v překladu (2003)

Musím uznat, že osamocenost a znuděnost hlavních hrdinů uprostřed místa, kde ničemu a nikomu nerozumí, byla vykreslena dokonale. Bohužel ale zároveň musím dodat, že nejen hlavní postavy byly znuděné, ale já taky a to snad ještě víc než obě dohromady...

Americká krása (1999)

Tenhle film mě úplně dostal, je to totiž něco úplně jiného, než všechny filmy, co jsem doteď viděla. Tolik podivností na jednom místě, které ovšem tvoří neuvěřitelný, strhující celek, kde se člověk opravdu nestačí divit a díky tomu je celý film svižný a nemá jediné hluché místo.

Maturita 70 (2007) (TV film)

V poslední době jsem zhlédla víc u nás méně známých francouzských komedií a bohužel musím říct, že mně ani jedna z nich nezaujala. Konec byl sice milý, ale většinu filmu jsem se nudila a pořád jsem sledovala čas, jestli už to bude končit...

Poslední samuraj (2003)

Strhující příběh plný bitev, na které bylo radost pohledět, protože byly jednoduše dokonalé. Ken Watanabe byl tradičně skvělý a musím uznat, že i Tom Cruise je dobrý herec. Rozhodně doporučuju všem, co mají rádi japonské filmy.

Sedm životů (2008)

Výtečný film, který neprozradí hned na začátku, o co v něm půjde, ale postupně odkrývá, o co se hlavní hrdina celou dobu snaží. Postupem času začíná být film velmi emotivní a divák vlastně do poslední chvíle netuší, jak to skončí. Konec mě opravdu dojal a musím říct, že jsem pak ještě nějakou chvíli zůstala nehnutě sedět a musela o tom přemýšlet.

Česká RAPublika (2008)

Taková mozajka, která se snaží nám obyčejným lidem ukázat svět českých raperů. Musím říct, že některé scény byly opravdu zajímavé, jiné zase opravdu zábavné. Nečekejte ale žádný ucelený film, jsou to jenom jednotlivé střípky zasané do deseti kapitol. Takže když to nebudu vnímat jako celek, ale jako jednotlivé "klipy", tak musím dát za 4, protože mě chlapci často velmi pobavili.

Ženy (2008)

Celý film se tak nějak táhne a nejsou tam žádné zajímavé momenty. Všechno je monotónní, žádná sranda, žádné drama a člověk si celou dobu říká jenom "hmm". Podle mě velmi slabý pokus o popsání ženského světa, který si vzal na mušku povrchnost a neshody v manželství, ale chtělo by to více emocí.