Dreamgirls (2006)

Wow, chtělo by se říct za málo peněz hodně muziky! Žádné zbytečné kecy, ale zato hodně kvalitní hudby. Tenhle film jsem si opravdu užila, a to nejen písničky, ale i kostýmy a účesy, které holky za celou dobu vystřídaly.

Appaloosa (2008)

V hlavních rolích samá známá jména, ale ani to není zárukou kvality, jak se znovu ukázalo. Příběh se vlekl, žádná pořádná střílečka, jak by se na western slušelo, vlastně ani žádná napínavá zápletka... a tak zpackanej konec jako tady jsem už hdoně dlouho neviděla.

Poslední premiéra (2008)

Chvilkama jsem se sice i bála, ale tohle téma už stokrát ohrané a člověk věděl, co bude následovat. Horší ale bylo to, že některé scény působily spíš jako nějaká parodie... Ovšem za ten konec musím pochválit.

Devátá brána (1999)

Mám ráda mysteriózní příběhy a příběhy řešící nějaké záhady, mám ráda Johnnyho Deppa, a proto jsem se na tento film těšila. Bohužel nakonec musím říct, že to byl spíše průměr. Některé scény byly mysteriózně až moc vyhrocené (tzn. trošku přitažené za vlasy) a tak nějak mě ten konec celkově trochu zklamal. Když se na to podívám komplexně - zklamaní z toho nebude, ale nadšení zrovna taky ne.

Nestyda (2008)

Tenhle film mě opravdu mile překvapil. Většinou od českých komedií moc nečekám, viz třeba takový František je děvkař. Ovšem tohle režíroval Hřebejk, který už hodněkrát ukázal, že opravdu umí a umí to dobře, jak dokazuje i tady. Nestyda je skvělá komedie doslova nabytá vtipnými scénkami, která ukazuje různé malé etudy z partnerského života. Zaručeně se hodně zasmějete.

Klub sebevrahů (2007)

To byla ale blbost, řekla jsem si po skončení. Myslela jsem to ale v tom dobrém slova smyslu. Komedie byla na jednu stranu morbidní nebo úchylná, jak chcete (přece jenom komedie o tom, jak se zabíjí lidi, se asi nedá jinak nazvat), ale celkem dost jsem se u ní nasmála. Jediné co mě tam místy zklamalo, bylo, že se tak v půlce filmu začaly stávat obětmi lidi, kteří se tam v té chvíli objevili poprvé, takže to mi přišlo úplně jako takové vytržení z toho filmu.

Barevný závoj (2006)

Krásné romantické drama, které vyniká hlavně skvělými hereckými výkony hlavního dua, velice příjemnou hudbou a krásou krajiny, ve které se vše odehrává. Jedniná věc, co mě mrzí, je ten konec. Sice dobré ukončení, ale filmaři z té závěrečné scény mohli vytěžit víc, byla odvyprávěna strašně rychle a zbrkle, určitě se z toho dalo vyždímat víc emocí, což je opravdu škoda.

Podfu(c)k (2000)

Mám z toho filmu takové rozporuplné pocity. Ten přehršel postav byl značně matoucí a orientovat se v tom všem byla opravdu výzva. Nicméně počin to byl i tak zdařilý, všechno do sebe nakonec pěkně zapadlo a bylo zde hodně vtipných scén a dialogů. Bože, ten černý humor stál opravdu za to!

Pohádky na dobrou noc (2008)

Moc pěkný pohádkový příběh, u kterého jsem se musela neustále smát. Je to taková komedie na nedělní odpoledne, která se bude líbit taky dětem.

Velcí bratři (2008)

Nemůžu se rozhodnout mezi 3 a 4 hvězdička, ale nakonec asi nechám 3, protože to sice byla dobrá komedie, ale největší nářez přišel až v poslední půlhodině, do té doby to byl spíš takový průměr, ale jinak rozhodně příjemná podívaná. Na konci jsem se ale opravdu pořádně nasmála, takže doporučuju.