Hříšný tanec 2 (2004)

Tak to se nepovedlo. Diego Luna je tu absolutně necharismatický a ta kobyla co s ním hraje je děsná. Příběh plytký. Neříkám, že jednička byla bůhví co, ale byla první a originální, neskonale líp obsazená, no prostě jednička.

Šarlotina pavučinka (2006)

Nevím, jestli jsou to poporodní hormony, ale dokonce jsem si zaslzela.

Bledý jezdec (1985)

Viděno v kině asi před dvaceti lety; tenkrát se líbilo.

Bílá vrána (2008)

Skoro jako Pumpkin, ale ten byl víc odlehčený. Přišlo mi to moc prokalkulované a křečovité. A Charlie měl být autista??

Austrálie (2008)

Trochu moc detailních záběrů na plasticky upravenou Nicole Kidman. Proč se její postava musela první půlku filmu chovat jako kráva? A Hugh Jackman ze sebe dělat šaška? Měla to být parodie na westerny? No nicméně to je velkofilm se vším všudy, neurazil, potěšil, pobavil. Ale nejslavnějším Australským filmem všech dob stále zůstává Krokodýl Dundee.

Před soumrakem (2004)

"Druhý" díl jsem viděla jako první. Oblíbení, příjemní herci, v příjemném prostředí. S jasně a lehce formulovanými myšlenkami, které jsou mi tak vlastní. Nenucený dialog plynoucí po celou hodinu a půl. Příběh s jasným vyústěním, které by možná ve skutečném životě dopadlo tak, anebo jinak. Pro "první" díl jsem běžela do půjčovny hned druhý den...

Před úsvitem (1995)

Viděno ihned po shlédnutí Před soumrakem. "První" díl taky nezklamal! Mluvilo se o stejných věcech jinak a o jiných věcech stejně. Lehce a jasně. Tak, jak to cítíme všichni.

Lovci pokladů (2004)

Třetí hvězdička je za mnou oblíbený žánr dobrodružných výpravných snímků. Jinak je to průměr a na Indiho prostě nemá.

Záplava (2007)

První hvězdička pro Roberta Carlyla za odvahu. Druhá hvězdička je za to, že si tento snímek ani na Film nehraje. Jinak nuda. Jako když cucáš mrtvýmu nos.