Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární

Recenze (247)

plakát

Fauda (2015) (TV seriál) 

Hvězdičku srážím snad jen kvůli občasným scenáristickým zkratkám a berličkám. Jinak Fauda ve svém žánru jednoznačně patří ke špičce. Málokde jinde je k vidění taková komplexita a mnohotvárnost zúčastněných stran a postav.

plakát

The Florida Project (2017) 

Máte-li zrovna averzi ke řvoucím spratkovitým dětem (a kdo by neměl), bude pro vás první polovina obzvlášť náročná. V druhé půli se pak akceleruje beznadějný pád ústřední dvojice až k neodvratnému konci.

plakát

Toni Erdmann (2016) 

Na můj vkus na tak dlouhou stopáž až příliš málo obsahu. Komediálních prvků jsem se dočkal jen velice okrajově a ve většině případů byly utopené v depresi nebo těžko pochopitelném chování postav. Když přidám značně nerealistické sledovací schopnosti Toniho Erdmanna, zůstala jen prapodivná připomínka tíživé pomíjivosti života.

plakát

Jak na... s Johnem Wilsonem (2020) (TV seriál) 

Cosi mezi citlivým niterným vlogem, stand-up comedy a výstředním dokumentem o životě v New Yorku. Geniální.

plakát

Králové videa (2020) 

Záslužné shrnutí historie opomíjeného českého rychlodabingu včetně mnoha příhod z natáčení a především spousty ukázek.

plakát

Titanik: Poslední slovo s Jamesem Cameronem (2012) (TV film) 

Asi nikdy nezapomenu na geniální nápad vzít úplně všechny záchranné vesty na lodi, nacpat je do jedné místnosti, a zabránit tak náklonu a potopení lodi.

plakát

Zjizvená tvář (1983) 

Zhruba od poloviny to začne jít dolů jak s hlavním hrdinou, tak i s celým filmem. Jak začala být pomalu v každé druhé scéně lajna kokainu a množily se prapodivné zvraty a chování postav, ztratil pro mě film z velké části zajímavost a jen jsem odpočítával čas do konce. Béčková přestřelka v závěru tomu nasadila korunu.

Reklama

Reklama