Thor (2011)

Vynikající! Co se mi líbilo? Nebudu přehánět: Přechody z města Asgard do našeho světa (lépe řečeno portál) Jinak všechny světy se mi líbili. Nádherně zpracované boje. Kladivo Thora bych hned bral! Jediné zklamání asi závěrečná bitva! Jinak další super film!

Zkus mě rozesmát (2011)

U týhle komedie jsem se docela dost nasmál od začátku do konce! Byl jsem rád, že Sandler neskončil tak jako v Zohanovi!!! Vynikající Aniston (čím více jí je, tím je snad hezčí)! Spousty nových vtipů! Já byl spokojen a pro mě 70%

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Další z vynikajících romantických filmů. Proč? Někdy jsou ta dětská léta prostě úžasná a lidé můžou zavzpomínat jaké to bylo. Pro mě výtečný příběh jak z mužského, tak z ženského pohledu! A na závěr po celý film vynikající hudba

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Pohádka z mých dětských let! Zůstane a vždy bude u mě na prvním místě mezi pohádkami! Libuši Šafránkovou mam jako herečku celkem dost rád a role Popelky se ujala velice bravurním výkonem! Každý rok na ní koukám a asi to tak bude napořád :-)

Ztracený svět (1998) odpad!

Prosim už nikdy víc! Zkoněný celý film. Možná bych přežil jak vypadali dinosauři. Ale i tak prostě příběh za prd. A herecké výkony totálně na prd! A pak ti dinosauři :-( Proč?

Lovci myšlenek (2004)

Vynikající pasti! Podezírat i svého nejlepšího přítele z toho, že může být vrah právě on! Parádní Thriller se spoustou akce a propracovanoti pastí, jako například ta s dusíkem!

Varieté (2010)

Ze začátku bylo jasné jak to dopadne! Jejich oči se střetli a už to bylo! Ona měla sen a jak to v Americe bývá tak se vyšvihne na vrchol coby dup! Pro mě nádherné písničky! Rád se kouknu na film znova, byly tam i pro mě až překvapující vtipné pasáže (př. pyžamo)!

Lovci lvů (1996)

Jak já zbožňuju velký šelmy! Lovci lvů je úžasný film, jak na lekavé momenty, tak trochu romantiky i vtipu! Byl jsem spokojen! Neni třeba psát více.

Vanishing on 7th Street (2010)

Prosím nikdy víc! Můžou být jen rádi, že to neni uplnej odpad! Skvělý komentář verbal

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

No je to už úplně jiný bez Orlanda a Keiry! Ještě že to v některých pasažích zachraňovali Johny s Geoffreym! Jinak nejslabší z Pirátů...

Časové pásmo bylo změněno