Jeepers Creepers (2001)

Hororů je v poslední době málo a když tak nejsou moc kvalitní...První půlka tohoto bijáku mě přímo nadchla, snad se vše v lepší obrátí, krásná ukázka filmového napětí. Ale pak přišla půlka druhá a od chvíle, kdy ukázali onoho zabijáka to nemá cenu ani sledovat.

Experiment (2001)

Dal bych tak *** a půl. Film má smysl, hlavní myšlenka je výborná a udrží pozornost diváka. Ovšem na druhou stranu jsou někteří herci nepřesvědčiví a kamera a režie májí také své mouchy. Přesto se na to vyplatí kouknout, třeba páteční večer s domácím kinem....

Milujte svého zabijáka (2002)

Clooney se opravdu ukázal...ukázal, že je velice zdatný v režii a dokáže vytvořit velice smysluplný snímek. Filmová pochoutka...Potěší známé tváře (a Clooneyho kamarádi) v menších rolích.

Daredevil (2003)

Jako film nic moc, docela nuda. J. Garner je sice hezká, ale na tom se stavět nedá, Ben mě hooodně zklamal. Ale proč bych se podíval znovu??? Budu tady opakovat mnoho jiných,a le jinak to nejde...Kvůli božímu Colinovi Farrellovi. To je nejlepší záporák za posledních deset let :-)

Darebáčci (2000)

Jeden z těch lepších filmů Woodyho Allena. Velice příjemná komedie a proč vlastně ne? :-)

Dannyho parťáci (2001)

Tak tohle mi šmakuje! Možná trochu okoukaný námět, ale jinak paráda. Skvělí herci, děj, který má spád atd. Proč to dále omílat, koukněte se na to, pokud jste ještě neviděli...

Dalších 48 hodin (1990)

Nemám rád pokračování a vůbec nevím, proč se na ně koukám. Vždy mě zklamou!

Dallas (1978) (seriál)

No já nevím...bylo po revoluci, bylo to nové, ale tak nějak to s odstupem času kleslo až na dno. Nyní leda tak do muzea! :-)

Daleko do nebe (2002)

Velice pěkné, stylové...Julianne Moore zase zazářila, ale tak nějak nudné. Čekal jsem, že mě to vtáhne více do děje, přesto 4 zasloužené hvězdičky.