Green Lantern (2011)

Prsten možná chyby nedělá, ale tady DC s hollywoodskou kohortou šeredně chybovali. Milovníci komiksu ať mi odpustí, ale tohle je sračka, která neví, zda bude parodovat komiksový klišé, nebo se bude brát smrtelně vážně - jak zastydnutý kretének k zodpovědnosti došel, celkem rychle odrovnal ten bublající chrchel, aby došel k uznání zalitému patosem.. Osudovou scénu s otcem asi sepsali a renderovali zhulenky, co mi stojí pod balkonem, jinak není možné to odfláknutí. A proudové stíhačky ve vesmíru, ve vzduchoprázdnu?? Docela by mě zajímalo, po té scéně s vrtulníkem, jestli Hot Wheels byly skutečnými sponzory filmu.

Zelená karta (1990)

Asi už jsem moc rozmazlený, že mě tohle neohromilo.

Kapitán Phillips (2013)

Velmi dobrá filmařina a stále stejný Hanks. Sázka na jistotu. Nic víc, nic míň.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Důchodci to už přepálili. Radši bych si dal víc hlášek, míň mega akčních scén, totální nesmrtelnosti hrdinů a ultra moderního střihu, který se mi k této sérii - poctě osmdesátkám, nehodí.

Americký sniper (2014)

1000 dní střílí arabáše a stejně mu nedali oscara, svět je nespravedlivý, kdo nás teď ochrání?!! Vážně. Úchvátilo mě vypravěčské tempo obou prolínajících se linií bez hluchých míst i absence obřích válečných scén, ty by mě spíš rušili. Předložená komornější varianta boje vymytého zeleného mozku za ochranu oveček a manželky o manžela mě velmi vyhovovala. Ještě to mám podpořené tím, že jsem nedávno četl Seal Team Six a paralely v pohledu obou aktéru jsou nepřehlédnutelné..

Equalizer (2014)

Neurazí, nenadchne. Příliš suverénně megadrsný Denzel byl pro mě za hranou... Zestárlý, černý Jason Bourne čistí rajón mezi bufáčem a OBI.

Multicar Movie Show (1998) (pořad)

Tak tohle mi přišlo hlavně trapné. Prvoplánovitá snaha o sklepáckou unikátnost se autorům řádně vymstila.

Kat (2004)

Céčková srágora připomínající mi nějaký nepovedený remake osmdesátek.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Zábavná upírská blbina. Ale celé to stojí a padá s Lukem, který své postavě vtiskl charisma při jednoduché motivaci postavy. Asi jako Josh Hartnett v 30 dní dlouhá noc.. Slušné béčko.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

S brutalitou se nešetřilo, ale celé je to podivně zfetované..Celé to pojetí je jako nějaká psychadelická úchylná jízda...