Auta 2 (2011)

Už to není ono co to bývalo, tohle se nedá srovnávat s jedničkou, bylo to takové přeplácané. Zajímavý příběh, ale neprocítěný ( žádný emoce, akce..). Závod nebyli moc záživné, ale jinak pěkná animace. 60 %

Sedm (1995)

Obžerství, lakota, lenost, závist, hněv, pýcha a smilstvo. Po skončení filmu, jsem asi hodinu nemluvil a myslel jsem furt na tento film, nevěděl jsem co na něj říct, jestli to byla sračka nebo jeden z nejlepších filmů co jsme kdy viděl. Mrzelo mě jak to dopadlo, byl jsem z toho mimo, ale časem se film ve mě rozležel a uvědomil jsme si, že ten konec byl dokonalý a povznesl film o třídu výš!

Warrior (2011)

No dop*dele ! Tak krásný, tak depresiní, tak akční film jsem už dlouho neviděl. Určitě nejlepší film roku 2011 (předčil rozhodně Zrození Planety opic) Těžko se popisují myšlenky, bylo to nehorázné vzrušující drama, které vedlo k slzám. Edgertona (Brendana) jsem zbožňoval hned od začátku, ale Hardy ( Tommy) si k mému srdci dostal až ke konci neskutečným způsobem až jsem brečel. Jste prostě borci ! Ta Beethovenova písnička mi tam nehorázně seděla ! a stala se mojí oblíbenou ! Tenhle film si získal pozornost hodně rychle a vyšplhal hodně vysoko. O tomhle filmu se budu mluvit ještě hodně dlouho na to dám krk. Určitě by měl být nominován na Nejlepší film atd. Jo a ještě něco.,. Kam se na tohle s prominutím hrabe Rocky!

Memento (2000)

Originální snímek! Celkem rychle jsem se do toho filmu dostal nedělalo mi to moc nějaký problém pochopit ten děj byla to taková retrospektiva. U 90 minuty jsme se začal celkem ztrácet, ale ke konci jsem to celkem pochopil no ono to nebylo tak úplně dořešené to si musíme asi domyslet. 80 %

Barbar Conan (2011)

Neviděl jsme původní verzi, takže nemůžu srovnávat. To je asi dobře, protože takové hodnocení na tak uspokojivý film se mi vůbec nelíbí. Lidé to ''odsuzují'' asi proto, že je to předělávka původního Conana. Jason Momoa je sympatický a nakorbený herec, který se do takovýhle rolí hodí. Film mě vůbec nenudil a od první scény ( Narození Connana) mě to bavilo. Byli dobré akce,efekty, herecké výkony atd. Jasné film měl svoje mouchy. Třeba: Žena, která žije normální slušný život, bez násilí najednou pozvedne těžký meč, se kterým začne sekat hlavy atd. Prostě, řeknete si, že je to blbost.,Ehm Pohádka. Ale i tak jsme se slušně bavil cca 70 %

Válka Bohů (2011)

Kdyby se mě někdo v budoucnu zeptal, jaký film tě v dostal a zároveň nudil, tak by mezi ně patřil tenhle snímek. Sakra proč, tak dobrý producent tohle dopustil. Film měl skvělé herce a DOKONALÉ EFEKTY ( To byla skvost, to byl orgazmus !!) ,ale chyběl mu pořádný příběh. Jo sice když se zamyslíte o čem to je tak si řeknete jojo to bude dobrý, ale pan režisér z toho udělal takovou.,... no prostě děj se mu moc nepovedl. To bylo samé věštění, modlení, zbytečné kecání atd. Kdyby režisér to udělal jako filmu 300 ( U tohohle filmu se furt něco dělo, furt samý akce a příběh nepokulhával!!) byl by to hodně nadprůměrný film! Ale bohužel :( No nic Zkrátka je to škoda no. 65 %

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Škoda Škoda... Příběh to má velký, je to škoda, že to takhle zbabrávají. Chce to pokračování, pořádného režiséra a producenta, nebo rovnou restart ! ( Mohla to být jedna z nejlepších filmových sérií vůbec, příběhem to má rozhodně i na Pána, ale bohužel film je to špatný :( ..... ) Po další projekci všech dílů zvláště 2. projekce třetího dílu jsem si uvědomil že série má zvláštní kouzlo, možná to je dětinské, někdo si myslí, že i knižní předloha je blbá, ale já si myslím opak. Závěrečná scéna mě totálně dostala, protože chrlila pozitivní energii. Bude se mi stýskat po postavě Edmunda a Lucky, ani nevím jestli po hercích a nebo postavách, zkrátka si našli místo v mém srdci. A byl bych šťastný kdybych je mohl spatřit v dalších dílech(ty stejné herce) Tato série bude v mém srdci navždy, né proto, že je to filmový trhák, ale protože má velké srdce. Hodnocení celé série 75 %

Templář (2011)

Takový klasický krvavý starověk. 55 %