Bathory (2008)

Nejdražší film naší kinematografie? Aha....raději bych za ty peníze viděl cokoliv jiného ( třeba Pelíšky) Jediné co se tomuto příběhu nedá upřít je výtvarno a kamera. Ale jinak tedy ukrutná nuda v kině.

Kniha krve (2009)

Blbina u které nefunguje nic ani horor , ani perverzní cosi....usnul jsem u toho asi 7x

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Dvě špičky...Norton a Roth v rolích ve kterých jsem si je ani za mák nepředstavoval. Příběhově je to slabší - taková mišmaš videohra plná efektů, které dle mého názoru do filmu úplně nepatří. Norton nemá prostor cokoliv předvést.Nepracuje se svojí postavou pouze prochází dějem jako nastrčená loutka. To samé Tim Roth, který je předvídatelný jako voda ve flašce. Celkově zklamání...dobré tak pro mateřskou školku.

Kick-Ass (2010)

Film který mě posadil do křesla, čekal jsem jakousi parodii na komiksové hrdiny všeho druhu a dostal jsem Akční/Krimi s prvky dramatu. A bavil jsem se skvěle a ty emoce....no prostě tenhle film má hodně co do sebe a kdo neviděl nepochopí.

Hancock (2008)

No nevím tohle je prostě filmový punk a hlavní hrdina je taky punkáč...pokud to máte rádi asi vás to potěší ale na dvě podívání to fakt neni

Jurský park 3 (2001)

Za návrat Sama Neilla dávám tři hvězdy...jinak spíše zklámání a nejslabší díl tématu zábavného parku s tak trochu jinými zvířátky. Fakt že tomu Spielberg přihlížel mi trochu mrzí.

Jumanji (1995)

Klasika s Robinem Williamsem a s africkými bubny...nemám co dodat mnohokrát mi to zpestřilo odpoledne nebo večer a dodnes si rád pustím znovu.

Vlkodlak (2010)

Film má jedno velké plus a to fakt že vlkodlak se vrací ke svým kořenům. Konečně je vidět proměna která z člověka nedělá pětimetrové psí hovado ale je spíš vidět jak neskutečně to ,,asi" bolí. Jinak je ale film spíše zklamáním které nezachraňuje ani mág soundtracků Elfman. Anthony Hopkins je zde tak trochu navíc a přijde mi že autoři si ho pozvali jen proto aby film navštívily i jeho fandové a Benicio Del Toro zde předvádí jeden ze svých horších výkonů ( škoda protože je to skvělý herec ) Scénář je špatný a hluchý a film na vás sice zapůsobí ale potřebu pustit si ho znovu mít prostě nebudete. Tři hvězdy dávám za ten návrat k pořádnému vlkodlakovi..to ostatní je ale třeba ještě zlepšit.