Street Kings (2008)

Po delší době film, kde mi Keanu Reeves nepřipadal topornej. Film Street Kings je dobrá kriminálka s celkem depresivním koncem.

Soudný den (2008)

"Drsný" holky mě mimo postel moc nerajcujou, takže mi hlavní kouzlo tohohle akčňáku uniká. Pro ty co na tom jsou opačně, bude film orgasmem. Hlavní hrdinka je totiž málem stejně tvrdá jako servírka v jedné nejmenované restauraci kam chodím na oběd. NIKDY SE NESMĚJE, ani když ji dám dýžko jako prase (5kč a více). Ale zpátky k filmu - akční scény jsou hloupé (nicméně krve je dostatek) a děj je do 30. minuty hodně přímočarý (po 30. minutě jsem to vypnul). Za zmínku stojí i to, že se ve filmu kutálí oko na dálkový ovládání. Jako velkej fanda legendární pařby "Jump & Bump" dávám 1 hvězdičku za rozprsklýho králíčka.

Úder 2 (2006)

Nevím kdo tohle žánrově zařadil jako thriller. Je to klasickej "indickej film". Jinými slovy něco mezi kýčovitým videoklipem, reklamou na šampón a telenovelou.

27 šatů (2008)

V případě, že potřebujete na 107 minut zabavit svou drahou polovičku, pusťte jí tenhle film a jděte se věnovat něčemu zábavnějšímu.

28 dní poté (2002)

Hodně nekonzistení. Hlavní hrdina se od začátku koupe v krvi a je v klidu. Jiný se na zombíka jen kouknou a jsou nakažený. Nicméně, některý scény jsou natočený celkem dobře. Za shlédnutí film určitě stojí.

Kdo je tady ředitel? (2006) odpad!

Omlouvám se, ale tohle jsem nedal. Až moc mi to připomíná přihlouplé české černobílé komedie, na které mám už na první pohled alergii. Tohle sice není černobílé, ale trapné ano.

Bůh gamblerů (1989)

Kamarád do deště na asijský způsob. Žádná sláva, ale zabaví.

Monstrum (2008)

Maličko mi to přístupem připomíná Tarantina. Prostě vezmete cizí dobrý nápady a umně je spojíte dohromady. Nicméně, to co chybí v oblasti originality je dohnáno v oblasti zpracování a prezentace. Jinak, nejvíc mi na filmu vadilo to, že příšerka nevypadala dostatečně tvrdě na to, aby byla schopná ustát byť zlomek útoků, kterým byla vystavena. Drsnější dojem na mě svýho času udělal i hlavní bos v Ghostbusters: Gozer: "Are you God?" Raymond Stantz: "...no." Gozer: "Then die."

Černá Dahlia (2006)

Všichni zabili všechny a ti které nikdo nezabil se krouhli sami. No a jestli někdo zbyl, tak žije šťastně až dodnes.

Časové pásmo bylo změněno